Poruka: 2.304
08. prosinca 2021. u 19:48

Očito se pililo naopako prid utakmicu jer u prvoj su i Arslanagić i Jambrović

Šibenka - Sonik

Prva četvrtina: Odličan ulazak u utakmicu, opet jako dobar Bašo, ali i svi ostali dobro igraju. Sonik bez ikakve akcije sada. 9-0 za nas i prvi minut odmora, ostavili smo Sonik bez poena skoro tri minute. Iza toga prvi poeni su sa trice i sada je 10-3. Sad nam Sonik prodaje akciju i pripolovljavaju prednost. Sad po koš sa svake strane, a to je bija prelagan prodor Vučića. Nećemo ovo izgleda lako jer evo Sonika na -4 i još jedne bezvezne akcije Arslanagića koji je bacija loptu njima. Ulazi Rebić vidit ćemo jel izgubija pregled igre skupa sa kosom jer je obrija glavu. Smirena akcija do kraja za našu novu tricu, Rebić koji očito jedini uz Bašića može pogodit iza linije. Sad se opet lipo odvajamo. Dvocifrena prednost, Sonik stvarno jako jako loš (26-15)

Druga četvrtina: Početak koš za koš, Sonik i dalje jako nepovezan. Evo sa napokon dižemo ovu razliku koja je dugo stajala. Sad smo na velikih +16 uz dobru igru Rebića. Sonik od totalnog potopa u ovoj četvrtini drži samo Marić. Seriju promašaja prodorom prekida Jambrović. Sad skroz bezvezan faul Rebića na Mariću prilikom trice. Sad mala serija Sonika nakon trice su na -11. Užasan je Sonik, ovo se triba lako dobit jer ljudi sam pucaju trice, apsolutno ništa drugo ne rade. TO Milačić. Ne kužim kako iza TO ne ide akcija nego Arslanagić ide solo u ništa i primamo poene iz kontre i Sonik je nakon dugo u jednoznamenkastom minusu. Puno solira Arslanagić, bolje to organizira Rebić dok je u igri. Jako loše zadnje dvi minute u napadu za nas, a prednost je 7 razlike. Za kraj trica Arslanagić sa sirenom za 10 razlike. Po meni dosta se ispustilo, mogla je biti i komotnija prednost za drugi dio. (19-20)

Treća četvrtina: Lagani poeni za nas na startu. Sad Solomun igra odličnu obranu u reketu, a vanka to niko ne prati pa primamo tricu. Sonik opet na -7. Sad Bašo stavlja tricu nakon odlične borbe i skoka u napadu Solomuna. Neda se Sonik zbog naših glupih napada evo ih na -6. Opet Bašo sa tricom, prelipo je gleda kako puca ove otvorene, valjda će i ostali stavit koju. Po poeni sa svake strane i onda opet Bašo sa tricom, 16p kapetana. Ulazi Kujundžić i jako je inspiriran u napadu i stavlja sam 5p za +15. Vraća to sad Sonik sa svojih četiri i opet smo na 11 razlike, dva jako loša naša napada. TO Milačić. Opet nikakav napad nakon minute odmora, uša je sad Pleadin koji sve više postaje statist u ekipi. Opet loše igramo kraj četvrtine. Na kraju ista razlika ka prije 10m, +10 za nas. (21-21)

Četvrta četvrtina: Evo napokon neki lipi prodor Pleadina i asist za Kujundžića. Malo poena sa obe strane u ovoj dionici. Popustile su obrane skroz sada. Spušta Sonik prvi put u zadnjoj ispod 10 i ide TO Milačić. Simbolična pisma I will survive na minuti odmora. Opet iza time outa ništa ne odrigavamo. Trica Rebića za valjda mirniji kraj jer u napadu smo totalno stali i bez ovoga nam je moga Sonik zagorčat. Trica Baše za potvrdu pobjede. Na kraju lipa razlika, stečena u prvoj četvrtini i još povećana sad za kraj. Nadoknadilo se i razliku iz prvog dvoboja, tako da nećemo biti na zadnjem mistu jer smo dobli +17. (22-15)

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
moremoje
moremoje
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
09. prosinca 2021. u 08:48

Ceka san, al nista.Kad je poraz svi imaju ca za rec i neka ali kad je pobida triba pofalit, bravo dico!

lažime je napisao/la:

U sridu smo favoriti protiv Sonika. Sonika se pogubio i postaje glavni kandidat za ispadanje, iako sam do sada imao mišljenje da je Osijek najgori.

Šibenka će na kraju biti 7. ili 8., ima puno gorih.

Utakmica protiv Sonika je prilika za povratak Pleadina i Gulina na dobre partije.

Vidi cijeli citat

Ja san svoje reka prije utakmice.

lažime
lažime
Poruka: 140
12. prosinca 2021. u 07:21

U sezoni afirmacije mladih igrača eksplodirao Bašić i prolaznik Rebić. Kako je moguće da oni napreduju u ovoj sezoni ,a Gulin i Pleadin stagniraju. Da li ima netko u klubu da treneru postavi to pitanje?

Danas važna utakmica,ako dobijemo otvaraju se šanse za ligu prvaka! To bi bilo dobro za mlađe jer ligom za prvaka ne bi bilo opterećenja ispadanjem i vjerovatno bi dobijali više prilika.

022Sebenico
022Sebenico
12. prosinca 2021. u 20:19

Zabok - Šibenka

Prva četvrtina: Zanimljivo nakon dugo evo Pleadina u petorci. Iako nas je izigralo odličan blok Paića, prvi napad očajan bez akcije. Prvi koš je naš nakon lipog prodora Arslanagića za Paića. Vraća Zabok koš faulom, totalno nepotrebno od Pleadina, zasad nam pod košem sve vataju. Sad je Kujundžić iznudija dva faula. Paić sad borben nakon promašaja i novi faul Zaboka. Trica Zaboka za 6-2, opet nas prelako izigravaju u obrani. Sad opet lipo vidi Arslanagić ulaz Kujndžića. Faul u napadu Zaboka i već su u bonusu, obično smo mi ti koji bi rano upali u probleme. Arslanagić za 6-6, djeluje jako raspoložen danas. Primamo tricu iz ničega sada. Vraća koš faulom Kujundžić, isto djeluje dobro na startu. Umisto kontre bezveze smo prodali loptu i opet smo u minusu. Zabok već 6 faulova u 5 minuta, 3 faula Jacović, jako dobro za nas. Arslanagić stavlja oba bacanja valjda prvi put ove sezone. Odledija je Arslanagić u kontru sad i iznudija nova bacanja, stavlja oba, fala Bogu da se bacanja napokon zabijaju. Duga dvica Amera Zaboka sad za X, šteta jer je dobra obrana bila. Serija gluposti Paića u napadu, primamo lako poene i sad smo na -6. TO Milačić. Katastrofa od napada, opet nakon TO mi ništa ne odigramo. Sad jako dobra agresivna obrana Gulina koji je uša. Nova dva bacanja Arslanagića, opet 2-2. Gunjina stavlja jako tešku dugu dvicu. Sad i dvicu primamo za -9. Pa ovo normano nije, da mi ništa ne kapitaliziramo, a odlično smo krenili, bezvezan minus. (24-15)

Druga četvrtina: Otvaramo opet glupim napadom. Rebić smanjiva ulazom nakon malo sriće. Sad brza kontra naših i smanjivamo na 24-19. Par minuta jako loše košarke sa obe strane. Mlitava obrana nas dovodi opet u -9. Sad -11, napad kriminalan svi bi tili solirat ako im Arslanagić ne posluži ka na tacni. TO Milačić. Opet iza minute odmora mi ništa ne igramo. Sumrak košarke je naš napad, a to prekida prvom našom tricom nakon 15min Rebić, sad smo na -10. Nova trica, ovaj put Arslanagić za -7, najbolji igrač Šibenke veceras. Obranimo se za potencijalo smanjenje i Pleadin očajno dodava, ovi mladi Pleadin i Gulin su živi užas zadnje vrime, to je za zapitat se malo. Nakon malo igre Zabok opet na 10 razlike. Vraća to ispod novom našom tricom Rebić. Jambrović sad spušta na -5 iz prodora. Sad nam Gunjina prolazi ka ništa kroz reket. Vraća Pleadin svojim prvim poenima sa linije ovo na -5. Opet akcija Zaboka ka da nas nema. Na kraju loš napad i -7 na poluvrimenu, slab napad bez smislenih akcija dovodi nas u ovakav zaostatak (16-18)

Treća četvrtina: Loše otvaranje, faul u napadu Paića sada, nakon dobrih dvi minute kasnije je očajan. Primamo lake poene. Evo prozva sam Paića pa je stavija tricu. Sad trica Jambrovića za -3, tu smo. Sad nas njihov Amer vraća u minus 8, a imali smo dva loša napada. TO Milačić. Napokon nešto iza odmora, a to je trica Gulina. Sad dvi trice i evo nas na -1, ajmo ovo okrenit. Bezveze sad primamo lake poene. Od ničega smo sad opet u -5. Malo gluposti Zaboka i priko bacanja smo na -2. Jambrović za X. Zabok opet iz naših gluposti i srljanja ide na +5. Ekspresno smo se vratili u X iz dva napada. Idemo neriješeno u zadnju, ajmo ovo dobit. (18-25)

Četvrta četvrtina: Otvaramo košem za naših +2 nakon dugo vrimena. Sad bezveze nam poravnavaju nakon skoka u napadu. Trica Rebića za +3, odlično igra, a i lipo šutira danas. Primamo koš, a vraća nas opet Rebić tricom, pet trica je pogodija danas. Zove Zabok minutu odmora, a imamo najvećih +4 danas. Vraćaju nam tricom sad, opet smo na +1. Rebić odličnim asistom za Kujundžića sad vraća ovo sve na +3. Važan blok Jambrovića sad koji je proigra u nastavku. Opet sad Rebić sa poenima nosi nas na najveću prednost. Amer nam sad poklanja loptu, Kujundžić mu je uze loptu. Velika greška Rebića sad, mora i on nešto pogrišit. Sad dvi minute bez poena sa obe strane. Prekidamo to i dižemo na -7, dvi minute su do kraja. Nažalost spušta Amer sad to na 5 nakon šta je izrola Paića. Gazi liniju sad Gulin totalno bezveze. TO Milačić, lopta za domaće. Amer solira ali ne snalazimo se ispod koša i loptu opet imaju domaći. Sad solira Zabok i napokon lopta za nas, minut do kraja. Paić diže na -7. Bezveze smo ih brzo poslali na liniju i smanjuje Gunjina na 5 razlike za nas. Koš faul Kujudžića dobro smo odigrali na njihov presing. Amer vraća tricom na +5 za nas. 20 do kraja i imamo loptu. Kujundžić sad polovićan sa linije. Pobjeda, BRAVO, na kraju +7, odličan kraj, bravo svi, ajmo uvatit zamah. (16-21)

13. prosinca 2021. u 07:51

Bravo Sibenka, tribalo je malo strpljenja i sad dolazi to polako na svoje, teska su vrimena i nije vazno ki je potega, stariji, mlaji, al se dobilo.

Meni se cini da i taj Milacic zna ca radi i polako se dizemo, bravo svima.

022Sebenico
022Sebenico
13. prosinca 2021. u 09:59

Vidim sutrašnji ogled sa Pardubicama u sklopu AAC je odgođen, šta je po meni jako dobro jer se sad može fokusirat samo na Škrljevo koje nan stiže u subotu. Može ih se dobit, a sa pobjedom smo na šestom mistu šta je prije misec dana bilo apsolutno nezamislivo.