022Sebenico
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.304
04. veljače 2022. u 20:23

Prije nego šta će korona prominit sve u svitu gostovalo se na Gripama. Split i jači nego danas, a Šibenka sa ekipom u odličnom balansu iskusnjara i mladih. Na klupi Edi Dželalija, pomalo sa skepsom doveden napravi školski rad cilom Splitu. Utakmica za prste polizat, od lakih poena, kombinatorike do zatvaranja u obrani. Nakon niskog starta ekipa je čoviku počela ličit na teškog dark horsea za sve i mislija sam da ćemo se do kraja te godine potuć apsolutno sa svima, dobit ove ispod i zapaprit favoritima.

Nažalost korona je prikinila sezonu, a tribala je doć nova. Ne znam kako je iša članak, ali znam da je objašnjenje zašto Dželalija više nije trener bilo da EKIPA NEMA AMBCIJA ZA NAPREDAK I NISU PODRŽALI NJEGOVE IDEJE! Strašna ambicija koja ne samo da se nije zadržala na tom mistu (tad je to bila sredina tablice) nego je ošla još i gore. Ne znam di sad čovik radi ali želim mu sriću jer se za sve dokaza ka pravi znalac. Na sve to dolazi Rahimić koji u prvoj službenoj utakmici zove time out nakon dvi minute i kaže da je utakmica izgubljena, to je pravi opis šibenske košarke, izgubljena.

Šta reć za danas, ošlo se lagano u Split očito na trening. Bolji je Split od nas, al da se tu juniori rugaju stvarno je gadljivo. Napisa san prije par tjedana kako ekipe da oće (ove jače) ostavile bi nas na 30p. Najbolji skakač mali Pleadin, pa koji vrag trenirate kad play skače po lopte. Stvarno je ova Šibenka za najveće mazohiste ostala, a za šta bolju posjetu opet priklapajte termine sa nogometom. Oni za razliku od vas bar naprave nešto.

022Sebenico je napisao/la:

Ja bi se sramil da sam Milacic, forsira Rebica , koseva daje u 4/4 i da statisiku puma , a kad je gusto nigde ga nema.

Jadno je da Arslanagic, Rebic nisu u stanju organizirat nit jednu smisljenju akciju.Svak carini loptu i onda sve zaustavi a oni onda pale.Uzas.

Ja bi to na leto poteral, pa vise je energije i ideje dal mali Klarin neg ova dva .

022Sebenico
022Sebenico
04. veljače 2022. u 21:26

Klarin je momak sa više ideje, ali fali mu mase i snage da bude još bolji u prodorima. On kad uđe i jednoj akciji pokaže više muda za košarku nego ova dvojica. Arslanagić je živi očaj, čak sam i očekiva nešto od njega, solidan je bija u Škrljevu, pa aj računaš godinu je stariji bit će to bolje, kad ono ništa. Njegova akcija se svodi na prodor pod koš u reket, izlazak iz istog i onda dodavanje prvom do sebe zadnjih 5sec napada. Rebića kad se stisne obranom nema na mapi, a možda je jednu dvi utakmice dobro odigra, sve ostalo je pumpa kad je utakmica rješena. Šta se mene tiče, sezona za zaborav, ostat ćemo u ligi samo jer je Sonik trenutno kriminalni skup veterana.

Očekiva sam puno od nastavka, a oni samo gori. Do kraja regularnog mi pobjedu uvatit nećemo. Imamo igrat još sad sa Cedevitom vanka (zaostala), Alkar vanka i Cibona kući. Ustvari ja mislim da još nismo nadoknadili onaj susret sa Furnirom i to tribamo dobit da imamo mirnije proliće. Kiksa li se slučajno to bit će svega. A od stalno najavljivanog pojačanja izgleda opet ništa.

Sebenico2022
Pristupio: 03.01.2022.
Poruka: 711

Ja sam svoje viđenje stanja u Sibenci napisa vec prije...Jos jedanput-sramota.Tko ostane zadnji neka ugasi svitlo.

Moj Grad,moj Klub !
BBSolomun1968
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.11.2021.
Poruka: 9
04. veljače 2022. u 22:13

Već sam napisao text, sve sto mi je na srcu i sve sto vidim razumijevajući ovaj sport, ali nema smisla. Cijelu litaniju svest ću ipak samo na jednu riječ:

Ž A L O S N O!!!

[uredio BBSolomun1968 - 04. veljače 2022. u 22:23]
Boris Solomun
moremoje
moremoje
05. veljače 2022. u 18:19

Mislija san se bi pisa il ne, al kad san prispava, moran rec da su me razocarali, neka je Split jaci, bolji al di je forca, zelja, ka da su se pomirili...

022Sebenico
022Sebenico
08. veljače 2022. u 19:40

Utakmica u Zagrebu u očajnom sastavu, bez Paića koji je ozljeđen i otprije nam nema Kujundžića. Izgleda da ćemo ovo odradit sa 8 ljudi, od kojih je tu nedavno oporavljeni mali Klarin i već veteran Bašić.

Cedevita Junior - Šibenka

Prva četvrtina: Otvaramo tricom Pleadina ali tu nije bilo akcije, srića ušlo. Cedevita nas strpljivo izigrava za poene. Arslanagić sad dobro nalazi Solomuna koji zabija oba bacanja. Sad bezvezan faul Rebića iako je missmatch bilo je daleko od koša. Solomun opet povećava za 7-2. Katastrofa obrana uvaćena su nam dva skoka u napadu pa polaganje domaćih. Loša napad i primamo kontru. Sad fenomenalna solo akcija Pleadina za polaganje. Uzvraća Planinić prelagano pokraj Jambrovića. Lip napad sad i Arslanagić dodaje Solomunu za nove poene. Pitanje je ako se njih dva ovako kuže zašto kroz sezonu više nisu odigravali skupa. TO Cedevita i iza toga krasna akcija svi su ispali i domaći mirno polažu. Sad autokoš Cedevite malo nas je pomazila srića. Malo loših napada i lopti u bunar sa obe strane. Sad naša dobra igra u napadu i opet Solomun zabija. Čudna izmjena Klarin za Arslanagića koji je skupija 3 asista i igra neloše, a ostaje unutra Rebić. Dobra obrana i poentiramo kasnije, evo nas na lipih 19-13. Sad poeni sa obe strane. Za kraj realizacije napada, a primili smo tricu za kraj, bezveze Jambrović stoji daleko od šutera. Na kraju vodimo, s obzirom kako igra Cedevita mogli smo i više. Puno je poena, zasad je to bija forte domaćih, ali ako ćemo ovako razigravat možemo mi ovo dobit. Odličnih 9 asista u ovoj četvrtini. (22-26)

Druga četvrtina: Otvaraju domaći sa koracima. Zabija tricu Arslanagić. Nažalost priko Jambrovića prolazi dosta toga u reketu. Sad po loš napad sa obe strane. Trica Cedevita i na dva razlike smo. Pogubili smo se malo u napadu, gubimo loptu i Milačić zove TO. Već drugi faul u napadu Antića. Vraća Cedevita tricu i prvi puta vode na utakmici. Napad nam je totalno sta. Puni nas sad Cedevita tricama, nova za +4. Sad smo izborili novi napad skokovima, ali nema ideje. Ispunili smo sad i bonus, užasno se ovo razvija za nas u drugoj. Neće u napadu, neće ni sa bacanja, Arslanagić polovičan za 35-30. U napadu počinjemo radit totalne gluposti, sad smo iz auta prodali loptu i napravili nesportsku. Novi TO Milačića jer smo skroz stali. Dobro smo prošli iza nesportske samo jedan poen. U napadu solo akcija Pleadina za poene. Smanjujemo sad u -3 i domaći odma zovu TO. Malo smo podigli obranu. Evo nas na -1, Solomun blok pa poeni. Poveli smo, ali primamo tricu, a kasnije domaći dižu na +4. Šteta jer smo uvatili dobru seriju. Sad primamo 4 poena u 2sec, prvo Radović u punoj brzini polaže kontru. Loptu gubimo isti sekund ispod koša i polaže nam Filipović uz bacanje. I tako evo nas od +1 do -9 u roku jedne minute. Kad dica vide izbačaj Rebića sa trice moraju pokrivat oči. Za kraj brzi Arslanagić uspija smanjit nakon izgubljene lopte. Užasan kraj poluvrimena kakav samo Šibenka može napravit, totalno amaterski. Na kraju zaostajemo 7. (25-14)

Treća četvrtina: Kreće treća sa obostranim greškama u napadu, a zatim po poeni sa obe strane. Jambrović smanjiva na -5. Evo sad treća osobna Pleadina. Dobra obrana i Pleadin stavlja tricu za -2, tu smo. Radović sada posterizira Arslanagića. Loš napadi sa obe strane, bezveze žurimo, a vrimena ima. Prikida to trica Cedevite. Vraća to istom mirom Arslanagić. Branimo se, a Arslanagić je vruć, nova trica i samo smo na poen zaostatka. TO domaćih koji su isto bezidejni naprid. Odma Bundović koristi dobru loptu i ide 2+1. Sad neviđena glupost iz auta, niko se ne otvara Pleadinu i on doslovno dodaje loptu domaćima u kontru. Opet brzo prosipamo sve dobro i zaostajemo 6. Milačić se vata za glavu i zove minut odmora. Ka i obično iza time outa mi ništa ne radimo nego Rebić puca bezveze. Sa druge strane primamo tricu. Sad koraci u napadu, opet teški raspad iza minute odmora, neka ne znam jel bolje da imamo time out ili ne. Klarin danas van svake igre, sad dva brza faula i to su mu 4. Cedevita biži na +11. Lošu seriju prikida Antić sa bacanja, ali polovično. Ubrzala je sad Cedevita, ide lopta brzo i to je nova trica. Mi u napadu totalno rasulo i izgleda da se utakmica lomi kontra nas. Klarin ispada sa 5 osobnih da okruni užasnu partiju danas. Domaći su sad na 15 razlike. Rebić umišlja da je Steph Curry, srića iz skoka uspija Bašić zabit nešto. Zadnji sekund iz užasno teške pozicije puca Filipović, a faulira ga Pleadin na šutu koji nebi doša do koša, strašne odluke za nekog ko se smatra vrhunskim talentom. I sa ta dva bacanja mi smo na minusu 15 na ulazu u zadnju, totalni raspad. (22-16)

Četvrta četvrtina: Kakvo sad podcjenjivanje Bundovića, nisu tili ni taknit momka i on uredno stavlja tricu, a zna se da može. Nama pogađa Pleadin. Idemo u još veći minus i TO zove Milačić. Iza toga po običaju ništa. Sad je već okruglih 20 razlike. Arslanagić tricom do smanjiva. Ispada i Pleadin sa 5 osobnih. Evo na 5min do kraja ulazi Grgurica. Ovako kako mladi igraju mogu svi, samo statirat u kutu, a Arslanagić potvrđuje da ga danas ide novo tricom. Napad i ne može bit bolji kad niko neće da zabije lipe asiste, idemo u sve veći minus. Novi time out, a znamo da iza toga ne ide ništa, točnije prodana lopta za domaće. Evo da se spomene trica Živkovića koji je taman uša, bome ima on 20god, ali nama je to još uvik igrač koji tek triba doć, šta je radija do sad. Rebić već po običaju ulipšava svoje brojke kad protivnik vodi 20 razlike. I na kraju točno toliko razlike gubimo, sa ovim rosterom i igrom moglo bi bit upitno opstat u poluamaterskoj ligi. (20-15)

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
08. veljače 2022. u 20:06

Juraj Pleadin, mladi kosevi = zdravi kosevi, gosti su se odlicno drzali, gledavsi okolnosti....i tablicu...i trenere ...;-)

[uredio narada108 - 08. veljače 2022. u 20:07]