HKK Široki

Pristupio: 19.06.2007.
Poruka: 5.875
27. studenog 2010. u 22:09
Pobjeda nad Nymburgom 94:80. Dosta vremena na parketu provela petorka u kojoj je najstariji bio Pilepić sa 21 godinom.
Pristupio: 22.10.2010.
Poruka: 7.130
27. studenog 2010. u 22:43
Siroki odlican, posebno ova djeca.

Ima tu potencijala za A reprezentaciju koliko te volja, vise nego u ostalim hrvatskim klubovima.

27. studenog 2010. u 22:55
Ma kakva Cibona, od Zubcica i Delasa ocito nece nikada biti veliki igraci (osim ako ne padnu u ruke nekom dobrom treneru)

Siroki "govori tiho i nosi psa sa sobom". Gomila klinaca koji igraju "ko veliki". Plus sto je to drugi mentalitet, u Baraca su samo rijetki vjerovali, ali hercegovac je to. Ne odrastaju oni na pasteti i bijelom kruhu
27. studenog 2010. u 23:07
pilepic i barac imaju potecijala za repku, ostali ne bas.
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 30
27. studenog 2010. u 23:39
Široki večeras brilijantan
Ovo se nije moglo očekivati, i ponovo smo se uvjerili u kvalitetu mladi.
To je timski rad, borbenost, i oni su ulaskom u igru napravili razliku a dvoran svaku utakmicu postaje sve više posjećenja.
Rad i borba se prepoznaje još uz pobjede...
Svaka čast
28. studenog 2010. u 09:26
Trener CEZ Nymburka Ginzburg Ronen: "U igri smo bili od 15 do 17 minuta. Onda je Široki preuzeo kontrolu igre i rezultata. Već nakon tri-četiri minute nastavka shvatio sam da se ne možemo nositi sa Širokim, pa sam pokušao sačuvati igrače za idući susret Europskog kupa. Moram reći da je Široki najjači klub s kojim smo do sada igrali. Jačeg suparnika nismo imali nikada. To je moćna momčad, koja svih 40 minuta igra timski i voljom i borbenošću jednostavno ubija suparnika."

28. studenog 2010. u 09:43
siroki, sve bolji i bolji.Formula je uvijek ista, rad i samo rad.

ŠIROKI MOJ RODNI GRAD

iskreno, ove sezone nisam puno očekivao od ekipe, svake godine smanjuju proračun, još nakon odlaska masona (koji je btw jedan od najboljih igrača koji je ikad nosio dres širokog), puljka i još nekih, a tek poslije poraza od krke kući...no kad su tukli jedan partizan, tada je sve krenulo nabolje, borbenost i obrana u prvom planu i upravo s tom borbenošću, sjajnom pokretljivošću rješavaju utakmice! da im je malo sredit igru u gostima, u gostima imamo 3 poraza, sve 10+ razlike, a olimpija nam je čak utrpavala 37 viška...no ta tri poraza se daju objasnit time što smo igrali kod hemofarma, cibone (kad je još ličila na ekipu) i već rečene olimpije. uz malo sreće, gornji dom ljestvice se može ostvariti a ne bi bilo ludo ni sanjati final four :D naravno, u bh ligi će pomest ono malo konkurencije u vidu igokee, za bosnu ne znam kakva je ove sezone, dok ne dođe vrijeme utakmica u završnici bh prvenstva..
što se tiče tih navedenih igrača, svi imaju potencijal za hr repku, doduše ramljak je dobar al mu malo treba glavu sredit, a niste naveli još i naletilića koji će sigurno biti dobar igrač nastavi li s ovim tempom napretka. široki se i dan danas pokazuje kao pravi rasad talenta!