Hrvatska košarkaška reprezentacija

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
danas u 20:54

Gnjidic jednostavno nema glavu za ozbiljnu kosarlu a bozic katastrofalan govor tijela

[uredio xxx01 - 24. lipnja 2026. u 20:54]
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
danas u 20:54

Bekove nemamo. Zubac na klupi. Božić čita knjigu. I to je to. 

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
danas u 20:54

xxx01 je napisao/la:

Gnjidic jednostavno nema glavu za ozbiljnu kosarlu

Vidi cijeli citat

Dubrava je čist fajn za njega. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
danas u 21:01

A i ovaj mijatovic ima vise srice nego pameti, sumnjam da on moze nesto extra doniti jer lako je igrat kad imas visak igracke kvalitete u odnosu na protivnike

[uredio xxx01 - 24. lipnja 2026. u 21:03]
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
danas u 21:03

s obzirom da igramo sa drugom ekipom ovu završnicu ne kužim čemu drama. ..bitnije su nam utakmice Izrael Cipar i tekme u 8 mjesecu nego ovo sa Italijom 

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.607
danas u 21:04

koje 2 cigle Sarica u jednoj minuti...

[uredio vakula - 24. lipnja 2026. u 21:04]
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
danas u 21:06

Božić totalno čudan ...nadam se da ima rezerve u njemi i da će protiv Izraela biti onakav kakav zna biti 

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
danas u 21:07

John Q je napisao/la:

s obzirom da igramo sa drugom ekipom ovu završnicu ne kužim čemu drama. ..bitnije su nam utakmice Izrael Cipar i tekme u 8 mjesecu nego ovo sa Italijom 

Vidi cijeli citat

A gdje vidiš dramu? Pa rekao je Tomo da on želi u svakoj utakmici ići na pobjedu. Očito je danas odustao od te taktike. 

Hezonja123
Hezonja123
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 10
danas u 21:08

Drama je da primis ovoliko poena od C tima Italije...

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.305
danas u 21:10

mozda se boje ozljeda, sto je realno, ali cemu onda ova utakmica?

  • Najnovije
  • Najčitanije