Mag je napisao/la:
sgtjamie je napisao/la:
litleben je napisao/la:
Vidi cijeli citat
baš i nije neki primjer. ovdje mu je igrač dobio dva bloka, a ostali naši su zaspali.
Vidi cijeli citat
tocno to, ovdje je kriv ponajviše Buva (ako vec trazimo krivca) tj. kolektivna obrana
ili jednostavno lijepo složena akcija
Vidi cijeli citat
Haha, strašni su bili blokovi. Čovjek mu je prodao jednostavnu fintu bez lopte i ostavio ga u prašini. Neki Koniev iz Cherkasy Monkeysa(da, tako se zove klub).
Ne znam kako je to kriv Buva, Bender ili Tomas su mogli pomoć, zatvoriti stranu.
pa Buva je centar i u ovakvim situacijama treba čuvati reket - osim ako je njegov igrač jeben šuter onda razumijem tako visoko iskakanje/praćenje na igrača (centra) bez lopte