Putreni je napisao/la:
3 minute.

Izgleda da Walton pokušava smirit euforiju koja se stvorila oko Ivice nakon one 3 partije.
Vidi cijeli citat

Igrao je par minuta, ali imao dvije slabe obrambene reakcije, jednu izgubljenu loptu..

Mora da se Walton čuo s Mulom
Kad pitaju sto je srcu milo...sviraj ono ja te volim Slavonijo...
Pristupio: 19.08.2015.
Poruka: 1.928
04. veljače 2017. u 18:20
Sinoc nije grijesio nista vise od drugih centara, ali pokusavaju "prodati" Blacka, pa mu daju vise minuta, pogotovo protiv ekipa koje igraju small ball.

Inace, Zubac kad je najgori, opet je korisniji od Ingrama koji ima svoje zagarantirane minute nevezano za to koliko grozno igra.

Ali ne bojim se za Ivicu, on je cista kvaliteta u 216 cm, to je rodjena zvijezda.
basketas je napisao/la:
3 minute.

nop, aco je urgirao da ga previše ne izraubaju
starman
starman
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.631
07. veljače 2017. u 01:46
vrlo dobra partija Zupca...za 7min ubacio je 2 koša i ima već sad 5 skokova i 4 blokade
starman je napisao/la:

4 blokade u 7 min... cijeli njegov tim i cijeli knicksi zajedno imaju 4 blokade...

TankingFan
TankingFan
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 265
07. veljače 2017. u 03:35
Zubac je večeras bio solidan u obrani. Puno je bolje odigrao nego inače kad sam ga gledao. 10 koševa, 7 skokova i 4 blokade.
opet jako dobar...

odličan rim protection u barem 5-6 navrata (zajebano je izgledat dobro defanzivno u ovim Lakersima, kad vanjski ne mogu nikog držat ispred sebe), napadački standardno učinkovit (iscurilo par lopti u startu)

nije dobio velike minute (17), iako nije bilo Mozgova...šteta što ga Walton nije ostavio u igri još koju minutu u zadnjoj četvrtini, taman se razigrao
07. veljače 2017. u 08:27
Nas najbolji igrac u NBA, i trenutno, i u buducnosti.