17. ožujka 2017. u 20:04
Kapetan je napisao/la:
j.s.veron je napisao/la:
basketas je napisao/la:
Ima normalnih ljudi ovde ali vidim i priličnih tupana, pazi nismo tu da seciramo? a zašto smo ovde? promijeni ime temi u hvlospjevi zubcu pa ce onda bit ok, mozete cak i banirat onoga ko kritizira. Ta mitomanija me podsjeca na jednu istočnu zemlju.....Kaže neko lakersi ne igraju obranu, ajmo okrenit priču, niko ne igra ni obranu protiv lakersa, možda i zato zabije 15-20, šta cemo sad? Možda na pravu obranu nebi zabio 5-6, glupe su vam maksimalno teorije, stavite mark gasola u la pa cete vidjet koliko ce manje primat koševa. Vi koji tvrdite da zubac trenutno igra dobru obranu, ostavite se košarke, komentirajte hokej na travi, ovo jednostavno nije za vas.
Vidi cijeli citat

Kapetane, lijepo ću te zamolit da ublažiš retoriku.

Čak i da netko razmislja totalno krivo, nema smisla vrijeđat.

Drugo, kao što su već neki i napisali, važan je kontekst. Zubac igra maltene (opet nije cijela) prvu pravu sezonu, ta sezona je u NBA ligi, očekivanja kad je došao mala do nikakva. Također sigurno je da je teško igrat obranu (na ključnoj obrambenoj poziciji) u jednoj ovakvoj ekipi.

Isto tako ne vidim da se posebno (i forsirano) tvrdi da je Zubac neki obrambeni bog i isto tako stvarno nema potrebe da nam naglašavaš da bi s jednim od najboljih obrambenih centara lige bili bolji u obrani.

Lijepo zamoli ostale da ne vrijeđaju mene pa cu se ponasat jednako, izvoli prolistaj pa ces vidjet da je svaka moja uvreda samo odgovor na uvredu prema meni. Ja ne naglasavam da bi s marc gasolom la bili bolji u obrani, izvoli pročitaj sa razumijevanjem pa ces vidjet da je to odgovor na neciju tvrdnju da bi bi zubac bio odličan u obrani u boljoj obrambenoj ekipi.

Tvoja očekivanja su too much frajeru,,iz jednostavnog razloga on nije top pet pick,niti je zamišljen kao franšizni igrač itd itd a sada se opet možeš vratiti na komentare kakva je realnost trenutna i da je tragokomičan u obrani ili ššuupak.

Nisu ni ginobili ni parker skoro bili draftirani......tako da ti je teza klimava.

Što tebi nije jasno ?? ajde još da si odgovorio kao što i znaš ja samo trenutnu situaciju realno gledam i komentiram , a sa ovim odgovorom si potvrdio da sereš.

hardek
hardek
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
18. ožujka 2017. u 04:14
Zu trpa, danas puno bolji matchup za njega u odnosu na onaj sa Houstonom definitivno
Juventus, storia di un grande amore
Pristupio: 11.07.2016.
Poruka: 149
18. ožujka 2017. u 04:51
Napadački dobro, obranu ovaj put neću kometirati, rodjendan mu je , pa toleriramo
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
18. ožujka 2017. u 04:56
hardek je napisao/la:

jesi bas siguran da je bolji...
ako jesi daj objasni jer nekima ce ziher trebat pojasnjenje zasto...
Poruka: 149
18. ožujka 2017. u 06:02
Napadački dobro odradjeno. Moglo je i bolje kad je igrao portiv Hensona koji ima 103 kg, pogotovo u postavljanju za poziciju.
Šteta, što ga zbog nepovjerenja u njegovu obranu nije vraćao u igru u zadnjoj četvrtini , kad su prisli na pristojnu razliku.

Ingram kad dotjera tijelo i nastavi da napreduje u skladu sa predvidjanjima, mogao bi biti pravi superstar Lakersa.
Pretalentiran !

[uredio CroRules - 18. ožujka 2017. u 06:30]
Pristupio: 19.08.2015.
Poruka: 1.928
18. ožujka 2017. u 06:46
CroRules je napisao/la:

Momak od 19 godina i 32. izbor na draftu opet dobije malo vise minuta i ima 18+8 uz dobar postotak suta, a ti u postu napises otprilike 30% pohvale i 70% kritike.

Btw. zaspao sam nakon prvog poluvremena, ali u prvom gdje je igrao 17-18 minuta vidio sam da su preko njega pala dva kosa (dakle kad je on "kriv" (iako je i to tesko reci, jer u kosarci se inace zna dogoditi da i protivnik zabije kos, vjerovao ili ne), ne kad idu dvojica na njega samog pa mora napasti ovoga s loptom i ostaviti rupu iza sebe).

Sumnjam da je u trecoj cetvrtini to bilo puno vise, ali moram pogledati snimku, pa ostavljam tu mogucnost.
18. ožujka 2017. u 06:56
Onaj tko kaze da je Zubac spor nek vidi situaciju od 0.55.