Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2024.
Poruka: 38
22. kolovoza 2024. u 20:20

+ 15 bez Shortera i prvu utakmicu odigranu sa 4 nova igraca vise nego dobro, nisan gleda utakmicu ali svakako se nemogu donosit neki zakljucci nakon prve pripremne..sve u svemu nadan se jednoj dobroj sezoni💛

Gripe
Gripe
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.06.2020.
Poruka: 3.588
23. kolovoza 2024. u 00:14

Naprave li Tisma i Ljubicic samo mali pomak ovu sezonu, mi smo jaci nego lani. Obojica su imali sezonu za zaborav, izuzev Tisme u playoffu. Tisma ce vjerojatno bit starter, nadan se da je probia tu blokadu i da moze bit dobar u kontinuitetu. Ljubo ako ne bude ozljeda siguran sam da ce bit na razini onih prvih par utakmica prosle sezone

23. kolovoza 2024. u 06:17

Po fotografiji s fb kluba, Tišma je (bar dio minuta) igra 3 (Vuko na 4, Ljubo 5, Kapusta 1, Jordano 2)