Zara1990 je napisao/la:

dinarid je napisao/la:

Ajmo Splite. Sve zaboravljamo idemo naprid ,titula je realna. Nadam se da je  Riki proučio realno vrlo prozirnu i jednostranu igru ZD.

Vidi cijeli citat

Nevjerovatno je zapravo koliko su neki treneri tanki znanjem... Na primjeru Splita se to moze vidjeti. Svaki put krenu napad za napadom po 18do 22 sekunde i dominiraju i onda ko budale odjednom krenu sa Zadrom u trcanje i tu sve prospu jer su ovi fizički ubojice i pregazit ce svakoga u svom rangu na taj način...

Totalna glupost. Split može Zadra dobit jedino da igraju brzo i da im trče u leđa. Prvo poluvijeme zadnje utakmice vrlo dobar pokazatelj.

Bome, drugo poluvrime jos bolji pokazatelj kako je to kad se ide nadtrcavat s Zadrom

Uros Zadnik je napisao/la:

A eto ja mu bas zbog toga nisan odgovorija jer nemogu skuzit sta covik oce reci... Znaci Zadar ih je pomea u drugom poluvremenu zato jer nisu imali zraka zbog oni 5 min pri kraj prvog kad su to provali. To ne ide. Splitu je jedina sansa dugi napad... Ali sve u svemu Zadar je za klasu bolja momcad i to je to

Gripe
Gripe
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.06.2020.
Poruka: 3.337
02. svibnja 2024. u 22:10

Perkusic ukra minute Runjicu i Tismi. To mi nekako govori da je Runjic da klubu do znanja da ide ca na kraju sezone i Rimac tek sad radi ono sta je mora odavno. Tisma nije vridan komentara, nadan se da on ide ca.

Sullivan je na godišnjem vec i trenutno korisniji na klupi da mase ručnikom i dize atmosferu, pa triba uigravat petorku s Dj-om i Shorterom. Sulli i tako cesto zakaze protiv Zadra, a ako ga ponese moment onda moze jos nesto dat.

Perkovic standarno, nikad ne znas kad ce bit los ili dobar, pa bi Kucica ko najboljeg sutera trenutno vridilo drzat neko vrime i na dvojci.

[uredio Gripe - 02. svibnja 2024. u 22:15]
Fabjan
Fabjan
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 4.594
02. svibnja 2024. u 22:21

Dubrovnika smo dobili iako je do pred kraj treće četvrtine bilo 60:60. Sad to izgleda uvjerljivo a obrana nan je do tad bila ko emental sve dok se Runjić nije pridružija Perkušiću a DJ se vratija umisto Salija.

Suludo mi je da je Rimac Perkušića tek sad "ugleda" a i da Runjić, koji u obrani može radit posla više od svoh ostalih, Rimcu služi ka deseti/jedanajsti igrač. I nije to odnedavno, radi Perkušića, nego dobar dil sezone.

[uredio Fabjan - 03. svibnja 2024. u 07:30]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
Fabjan
Fabjan
03. svibnja 2024. u 17:15

Izgleda da Split nikoga ne zanima, pa ću morat napisat dva posta zaredon. Ne znan jesan li ovo već ranije napisa ali moja prognoza je:

Čin Runjić otiđe iz Splita igrat će odlično (i to bar na nivou ABA lige) a kladija bi se i da će ga šut za tri izvrsno služit.

Sinoć je ljut na Rimca (a fin je momak) uša 20 sekundi prije kraja treće četvrtine i podiga obranu na jače nego obično. Osim tri ukradene zaradija je i jedan protivnički faul u napadu i agresivnošću totalno poremetija Dubrovnikov napad. U napadu je ima ulaz iz ukradene, te dva zakucavanja kroz polupun reket, zadnje krvničko. Kad ode, jedina utjeha će mi bit Kučićeve igre ka talentiranog beka (nema veze s Runjićevon pozicijom) i da Perkušić dogodine proigra na Runjićevon mistu.

[uredio Fabjan - 03. svibnja 2024. u 17:35]
Gripe
Gripe
03. svibnja 2024. u 17:46

Pa i ne zanima, zahvaljujuc Rimcu najvise. Jucer porazan broj gledatelja na utakmici, da nije bilo turista iz Finske culo bi se skripanje parketa. Bas sam od dosta ljudi cua da su odustali od dolaska na utakmice, a godinama su dolazili i bili pretplatnici. A i pogledom po tribini odma vidin koliko ljudi nema koji su prije dolazili, zna se ko di sidi, a sad tih ljudi nema

[uredio Gripe - 03. svibnja 2024. u 17:48]
coviknacovika
Pristupio: 29.07.2019.
Poruka: 420
03. svibnja 2024. u 23:34

Gripe je napisao/la:

A vidi se sve to od posjete pa do upisa ovdi na forumu, evo prvi ja sto puta se uvatin da bi nesto napisa al uopce neman volje koliko to sve lose izgleda

Go Chiefs!
Fabjan
Fabjan
04. svibnja 2024. u 07:58

Petorka DJ, Vuko, Perkušić. Runjić i Kučić je sasvim dobro igrala i još je bilo lipo za oko.
Na žalost, teško da će Rimac u ozbiljnim minutima budućih utakmica tu kombinaciju vanjske linije stavljat na teren, a triba bi.

Razlog je šta: Mate, koliko god toga dobro napravi, puno i prospe - lošin dodavanjima i nepostojećin šutom; Perković je totalno van šuterske forme a i nesiguran je u dodavanju; Shorter na iskustvo nešto napravi ali to je igra izolacije koja ne uključije druge. Perković najviše spava u obrani a nisu daleko ni druga dva, osim Matinih obrambenih bljeskova. Svejedno, Rimcu je daleko najdraža vanjska linija Shorter, Perković i Kalajžić.

Možda bi vanjska linija Perkušić, Runjić i Kučić privuka publiku na utakmice Splita.

[uredio Fabjan - 04. svibnja 2024. u 08:09]
Ferata
Ferata
Pristupio: 01.03.2015.
Poruka: 1.359
04. svibnja 2024. u 08:05

Rotirao je Rimac. Počeo je Perkušić, Runjić ušao s klupe, kao i Tišma...

- Pokušavam pronaći koji je najbolji izbor. Moram priznati da do danas ne znam točno. Igrači su previše opterećeni sa svojim visokim ciljevima. Svi znaju koji su im zadaci. Glavni cilj im mora biti obrana, a sve u napadu je sekundarno. Nisam osjetio konstantu. Ima previše oscilacija. Treba im puno rada i samopouzdanja. Runjić i Tišma pogotovo, traže povjerenje od trenera, a to se najlakše stječe na treningu.

Čitam i ne vjerujem !!!!

on na kraju sezone još uvijek ne zna koji mu je najbolji izbor igrača !!!!!!!!!!!!! Pa daj ostavi se trenerskog posla, ako nakon priprema i cijele sezone, ti još uvijek tražiš najbolji izbor.

Drugo - kako te nije sram stavljati Tišmu i Runjića u istu rečenicu u ovakvom kontekstu - Tišma traži povjerenje i nedostaje mu samopouzdanja ???? Pa jel ima iti jedan igrač u ovosezonskoj ekipi kojem se toleriralo više grešaka od Tišme ? Pa čovjek je na svojoj pozciji br.1 po minutaži, i u ABA-i i u domaćem prvenstvu

Rimac odlazi, to je moja jedina želja od ove (propale) sezone !!!