x&yzd je napisao/la:
GrunfZd je napisao/la:
x&yzd je napisao/la:
U kojoj ligi igraju ili ce igrati?
Vidi cijeli citat
Drug liga jug. Klub je osnovan sluzbeno u trecem misecu ove godine. Lipa prica zadarskih kosarkaskih entuzijasta. Zelim im svu sricu i nadam se da ce biti sto bolji u godinama koje dolaze.
Vidi cijeli citat
Protiv njih bi mi po 35 minuta na parketu bili Erslan, Planinic, Tomas ako se oporavio. I Bozic da ispuca 10-ak trica. Stariji igraci mi nebi igrali vise od 5 minuta.
Vidi cijeli citat
Ma mislin, lipa je ta prica. Ali ovo je vrime kad bi se momcad tribala ozbiljno uigravati u tim pripremnim utakmicama, a ne ove revijalne pizdarije koje ce zavrsiti 20 razlike u prvoj cetvrtini.
Malo utakmica igramo i nisu ni pre ozbiljne.
Bolje bi im bilo da su dobar trening odradili.
[uredio GrunfZd - 02. rujna 2018. u 00:11]