KK Zadar 2026/2027

123
...
135136137
Ivan1990
Ivan1990
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.12.2025.
Poruka: 102
danas u 14:46

Imamo kompletiran roster, omladinska škola, i ako je moguce vratiti Novacica i Cakaruna, samo je jos pitanje kad pripreme krecu

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.180
danas u 15:02

Volia bi viti Sanga ponovno na mistu kond. trenera

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 253
danas u 15:18

LazialZD je napisao/la:

Volia bi viti Sanga ponovno na mistu kond. trenera

Vidi cijeli citat

Mandir će biti kond. trener

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.180
danas u 15:21

Zaratin je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Volia bi viti Sanga ponovno na mistu kond. trenera

Vidi cijeli citat

Mandir će biti kond. trener

Vidi cijeli citat


Leti ce onda tehnicke prima klupi ka nekada 🤣

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.337
danas u 15:35

LazialZD je napisao/la:

Zaratin je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Volia bi viti Sanga ponovno na mistu kond. trenera

Vidi cijeli citat

Mandir će biti kond. trener

Vidi cijeli citat


Leti ce onda tehnicke prima klupi ka nekada 🤣

Vidi cijeli citat


Ne zaboravi i igrače sa rukama na koljenima dok hvataju zraka nakon 10 minuta ige.

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.082
danas u 15:41

Surprise, surprise..  HDZ-ovac Mandir nazad u seniore

Nothing changes nothing
mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.491
danas u 15:44

Odma vidimo kuda to sve vodi.

Nema druge nego gledati reprize utakmica zadnje 4 godine

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.180
danas u 15:54

Sango puno bolji izbor, dovoljno je samo viti kako je izgledala rep. na OI u Riu a i za vrime njegovog mandata u Zd bilo je to dobro.

 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
tribina
tribina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.06.2026.
Poruka: 36
danas u 16:43

Mandir ima vecu placu od direktora kluba. I to vec godinama. I rest my case. 

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.082
danas u 16:43

Samo u hrvatskoj i ostalim banana zemljama je moguće da jedan fizio, zbog svoje političke opredijeljenosti, radi istovremeno u juniorskom pogonu nekog kluba i seniorskoj reprezentaciji. I to je imao najveću plaću u klubu nakon Jusupa. 

Nothing changes nothing
123
...
135136137
  • Najnovije
  • Najčitanije