KK Zadar 2026/2027

krševan
krševan
Mali dioničar
Pristupio: 19.04.2011.
Poruka: 5.244
danas u 14:39

maci97 je napisao/la:

Ciljevi, kažu, mirno plovit u ABA i borit se za trofeje doma. Dakle, ciljevi koje je prošli trener redovito prebaciva i ispunjava.

Novi smjer je gurat mlade, al ne 10 odjednom, nego ako se koji nametne pa kroz ligu da više igraju di imamo prostora. Dakle, isto il slično ka dosad?

Budžet je više-manje isti, fond utakmica isti, možda bismo malo širu rotaciju. I gurali mlade, al kolko se more.

I za taj nevjerojatni novi smjer morali smo maknit trenera koji je u doslovno istim okolnostima prebacia sva očekivanja. Samo u Zadru ljudi moji.

Vidi cijeli citat

Mi smo zadrani zadar je nas

Zadar je najbolji zadar je slavan, niko u europi njemu nije ravan

😂😂😂😂😂😂

Pričaće ti o plovidbi, ti što nisu sidro digli...
liquid sun
liquid sun
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 4.145
danas u 14:39

Mljet je napisao/la:

maci97 je napisao/la:

Ciljevi, kažu, mirno plovit u ABA i borit se za trofeje doma. Dakle, ciljevi koje je prošli trener redovito prebaciva i ispunjava.

Novi smjer je gurat mlade, al ne 10 odjednom, nego ako se koji nametne pa kroz ligu da više igraju di imamo prostora. Dakle, isto il slično ka dosad?

Budžet je više-manje isti, fond utakmica isti, možda bismo malo širu rotaciju. I gurali mlade, al kolko se more.

I za taj nevjerojatni novi smjer morali smo maknit trenera koji je u doslovno istim okolnostima prebacia sva očekivanja. Samo u Zadru ljudi moji.

Vidi cijeli citat

Vi i dalje ne kužite da Jupina nesuradnja ga je koštala mista? To nigdi ne prolazi. 

Ciljevi, naravno da ostaju isti. 

Da je Jupe bija pametan i za suradnju nitko ga nebi taka.

Ali njemu je ispod časti bilo to i na kraju mu se zahvalilo. 

Samouvjerenost je zajebana stvar. 

 

 

Vidi cijeli citat

Naravno da je svima jasno da ga se maklo jer s nikim u klubu ne prica. Uporno ponavljamo da je debilana da ga se napada za rezultate i minutazu mladih. Ali onda budi mudonja i faca pa jasno i glasno to reci. Jusup je maknut radi toga i toga a ne sa prljavim igrama iza ledja traziti smjenu....

tribina
tribina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.06.2026.
Poruka: 49
danas u 14:40

GrunfZd je napisao/la:

Jel moguće da niko nije pita direktora zašto se igra SD-a, a ne traži okolo sponzore?

Vidi cijeli citat
Nisi valjda ocekiva da ce se neko drznut pitati. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.450
danas u 14:41

Kukumari i majoneza je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Kukumari i majoneza je napisao/la:

Krešimir Ljubičić pred potpisom za Zadar

Vidi cijeli citat

Fala ali ne, Mate Vucić već da.

Vidi cijeli citat

On i brat bi savršeno pasali na ovaj Stipin sistem

Vidi cijeli citat

ko mu je brat😂?

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 14:42]
gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.751
danas u 14:42

xxx01 je napisao/la:

Kukumari i majoneza je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Kukumari i majoneza je napisao/la:

Krešimir Ljubičić pred potpisom za Zadar

Vidi cijeli citat

Fala ali ne, Mate Vucić već da.

Vidi cijeli citat

On i brat bi savršeno pasali na ovaj Stipin sistem

Vidi cijeli citat

ko mu je brat😂?

Vidi cijeli citat

Ivan? 

Idemodalje
Idemodalje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 9
danas u 14:45

Nadam se da je pojedincima sada jasno koji je pravi razlog odlaska Dijana usred sezone

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.450
danas u 14:46

Kukumari i majoneza je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Kukumari i majoneza je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Kukumari i majoneza je napisao/la:

Krešimir Ljubičić pred potpisom za Zadar

Vidi cijeli citat

Fala ali ne, Mate Vucić već da.

Vidi cijeli citat

On i brat bi savršeno pasali na ovaj Stipin sistem

Vidi cijeli citat

ko mu je brat😂?

Vidi cijeli citat

Ivan? 

Vidi cijeli citat


Da

Vidi cijeli citat


nije mu to brat

ilfenomeno
ilfenomeno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 1.288
danas u 14:47

Biti ce 3 strana igrača sigurno, ako ne i 4, jer se u hrv prvenstvu dize na 3 igraca na parketu i jedan na klupi... prije je bilo 2 igra, 2 klupa...

Slatka mi je ova konstacija da je trenazni proces mjerilo davanja minuta, kao da kod jupe to nije bilo...

I sad nece biti 10 zadrana, a kod jupe ih je na pocetku sezone bilo blizu 10... torbarina, bičić, dundović, mirceta,klarica, gulan, vranes, ramo,i junior božiković iz strozanca...

Kljucno je na ovaj buđet (kad je mali),, ubaciti lovu u Jazine, da tamo imaš spremnog igrača ako zatriba za seniore...

Ima jos par vijesti ali do subote se necu oglasavati

 

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.213
danas u 14:47

Sritno treneru, triba ce ti.

ps lipo je covik nafalia Jupu

 

https://fb.watch/HYTdzcsNVi/

 

[uredio LazialZD - 25. lipnja 2026. u 14:49]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Che008
Che008
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.09.2020.
Poruka: 471
danas u 14:53

Stipi svakako sritno, trebat će mu, čini se dobar i pošten nije on jadan ništa kriv za ovo. Al 800 000 eura s tom mizerijom igrat aba ligu koja je iz sezone u sezonu sve jača. S inflacijom sve raste kod nas se smanjuje ili ostaje isto, zanimljivo 

Što se tiče mladih da je ovo jusup izjavio mislim da bi ratno stanje danas bilo na ljetnoj. 

Inače gledajući ovo... ma kupit će se godišnja ali miriše na ljuti mazohizam

  • Najnovije
  • Najčitanije