Kvalifikacije za SP 2027.

123
...
181920
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
20. svibnja 2026. u 14:20

highlight je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Kad bi još netko od ovih najvećih talenata iz dijaspore obukao naš dres, T. Miličić, M. Volf, R. Jerkić....
Vidi cijeli citat
Znas kak ti to ide ne trebaju nam kad imamo ove nase pa da se ne stvara guzva. Mjesta su podijeljena, ocekivanja su tu, proglasavanje i hvaljenje je tu i ovi nam ni ne trebaju. Naravno da je te decke trebalo zvati, privuci i ukomponirati kao buducnost nase kosarke i ne odustajati  od njih. Tko zna kako ce se razviti ovi koji su stavljeni na poziciju  vrha i koji su trenutno u Hrvatskoj. Steta jer nam trebaju i ti decki koji su trenutno vani.
Vidi cijeli citat


Trebaju nam ti igrači (to sam oduvijek pisao), konkurencija je zdrava za razvoj svakog igrača, pa i za razvoj onih koje već imamo i cijenimo.

[uredio Fabjan - 20. svibnja 2026. u 15:52]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.191
09. lipnja 2026. u 20:24

Nunn je izgleda dobio 30M eurica za postati Qatarski drzavljanin,i igrati za njih do 2031.Stovise,FIBA ce dozvoliti Qataru angaziranje vise stranaca za predstojeci WC.Nesto slicno se desilo i u rukometu,kada je bilo prvenstvo kod njih.Ne znam kuda sve ovo vodi....

Optimalan
Optimalan
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.04.2017.
Poruka: 430
09. lipnja 2026. u 20:30

ronihr je napisao/la:

Nunn je izgleda dobio 30M eurica za postati Qatarski drzavljanin,i igrati za njih do 2031.Stovise,FIBA ce dozvoliti Qataru angaziranje vise stranaca za predstojeci WC.Nesto slicno se desilo i u rukometu,kada je bilo prvenstvo kod njih.Ne znam kuda sve ovo vodi....

Vidi cijeli citat

Aj jedan kada su to već dospustili ali više igrača...stvarno jadno.

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
11. lipnja 2026. u 08:36

Koliko god nisam bio za Mijatovića kao izbornika tek sad vidim da su takvi likovi puno bolja opcija od vjerovatno stručno boljih i iskusnijih trenera poput Jusupa, ali koji imaju neke druge nedostatke u odnosu na Tomicu, a koji bi se itekako mogli reflektirati na reprezentaciju. Za početak Jupe je dosta težak i nepovjerljiv čovjek, Hezu, Šariću i ostalima ne treba takav. Tih par dana koliko se okupe svi trebaju vjerovati jedni drugima i dobro se osjecati. Osim toga, kad se birao izbornik sasvim sigurno su se donekle konzultirali i glavni igrači. Jupea igrači ne vole previše, točnije, vole ga onih 6 koji igraju.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
11. lipnja 2026. u 09:05

Jupe je sada star, nervozan i "grintav". Njemu je priliku s reprezentacijom trebalo dati čim je osvojio prvo prvenstvo s Zadrom a ne sada.

[uredio Fabjan - 11. lipnja 2026. u 09:06]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
liquid sun
liquid sun
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 4.143
13. lipnja 2026. u 15:38

Jusup je trener starog kova. znaci, pripreme 3 mjeseca, brdo pripremnih utakmica itd. Da stvori sustav igre i da se igraci uigraju. U reprezentaciji danas nema vremena za to. Dodji, uigraj 3 akcije, odigraj utakmicu i sva na svoju stranu.

123
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije