Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
26. studenog 2016. u 17:18
I nisam taj s kojim si raspravljao o tome da li je NBA Playoff turnir. 

Naravno da je turnir. Sta se tu uopce ima pisati.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
26. studenog 2016. u 17:21
joke1505 je napisao/la:
Kada radiš komparaciju igrača prve petorke i igrača s dna klupe to nema nikakve razlike, to nije isti svijet nikada niti će biti ,a status Greena se zna od samog početka, uostalom ja samo prenosim mišjenje Orlandovih igrača, a da Vogel se drži principa kao što se ne drži, Green bi bio na rekalibraciji, a netko drugi unutra, ne kažem da to mora biti Hezonja, ali budi frajer i drži se principa.
No jbg, Vogel je inzistirao na Greenu i sad je jebeno svoju zabludu priznati, kao i u svakom poslu.
I nauči što je 4+1, ako već pratiš ovu temu
Vidi cijeli citat


Pa statistike po 100 posjeda upravo i sluze tome da bi izjednacile igrace sa razlicitim ovlastima

A kad smo vec kod toga, Hezonja ima veci usage od Greena.

Nisu mi javili da je ucenje nekih tvojih strateskih umotvorina preduvjet za sudjelovanje na ovoj temi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.11.2016.
Poruka: 23
27. studenog 2016. u 11:09
Additionally we could then start Gordon at 4 again and maybe start Mario at 3. It would be a perfect situation to develop these guys while loading up in a really good draft for next year.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
27. studenog 2016. u 11:22
joke1505 je napisao/la:


Ček ti si onaj što je tvrdio da je play off turnir??? Ne mogu Vas pohvatati u zadnje vrijeme. Hajde dečko kada komentiraš bar se malo informiraj. 4+1 nijr izumio joke ili neki drugi forumaš nego je to izjava trenera Vogela u momentu kada je Hezonja završio na dnu klupe, a Gordon u rotaciji, možeš je i ovdje nači, trener je zamislio 4+1 sustav, 4 veterana i jedan mlađi igrač i tako dvije petorke.
Da ne bude da mi tu nešto izmišljamo Vogel je u bar tri različita teksta to ponovio jer je smatrao da će mu takav pristup donijeti rezultat, što se naravno kao što vidimo nije dogodilo
Dalje prođi se pisanja gluposti, dok je Hezonja debelo igrač klupe sa minimalnim ovlasti, do tad je Green legitimni član prve petorke i igrač koji ima 15 miliončića na godinu, te svoje priče prodaji djeci, ali meni da pišeše kako je jednako odogovoran Green i Hezonja za ovaj rezultat to je smješno. Kao da si poredio Šarićevu i Šakićevu odgovornost na olimpijadi. Onog momenta kda Hezonja bude bio u takvoj poziciji onda ga i krivi za rezultat , do tada odogovornost za ovaj rezultat Orlanda leži redom Fournier-Ibaka-Vučević-Green-Payton.....To su nositelji i ako je nanjih pao izbor da nose ekipu, onda ne može ista odgovornost biti između Rudeža i Greena.
Dalje samo baci pogled na Orlandove forume što misle o uvrštanju Greena u petorku umjesto Gordona i uopće njegovu ulogu zbog godišnjeg ugovora.
Razumijem ja Vogela on je tražio Greena, dobio ga je on je trebao biti kao neki osigurač, na kraju se prometnuo u igrača prve petorke, a sada u GLAVNOG KRIVCA za rezultat, ovo nije moj stav nego stav javnosti, dovoljno jesamo malo čitati i sad je Vogel u jebenim problemima, igrao je na jednu kartu, popušio očigledno, a gurnuo u tešku situaciju Gordona i Hezonja i sad bi njih dvojica trebali podjeliti odgovorno, e malo sutra momče zna se tko kosi, a tko vodu nosi

Vidi cijeli citat

Nije Vogel spominjao nikakvih 4+1, samo je rekao da će se okrenuti veteranima u situaciji dok mu se ekipa muči, tu je vjerojatno ciljao na Watsona uglavnom, jer on je dobio veću rolu negio prije, ostali su uglavnom u istim okvirima. 4+1 je tvoja originalna umotvorina, tako da je možeš i zakonski zaštiti. To je prva stvar. Drugo, Fournier nije veteran po apsolutno nikakvim parametrima, niti službeno, a niti neslužbeno, Vučević i Biyombo isto tako. Biyombo i Fournier su stariji 2 i pol godine od Hezonje.
I treće, odakle ti da je Vogel inzistirao na Greenu? I kakve veze ima njegov jednogodišnji ugovor s ičim? Trener je tu da trenira, da stavi na parket ekipu koju smatra najboljom i nakorisnijom, a ne da brine o financijskom statusu igrača.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2015.
Poruka: 1.342
27. studenog 2016. u 12:08



iguala je napisao/la:
Nije Vogel spominjao nikakvih 4+1, samo je rekao da će se okrenuti veteranima u situaciji dok mu se ekipa muči, tu je vjerojatno ciljao na Watsona uglavnom, jer on je dobio veću rolu negio prije, ostali su uglavnom u istim okvirima. 4+1 je tvoja originalna umotvorina, tako da je možeš i zakonski zaštiti. To je prva stvar. Drugo, Fournier nije veteran po apsolutno nikakvim parametrima, niti službeno, a niti neslužbeno, Vučević i Biyombo isto tako. Biyombo i Fournier su stariji 2 i pol godine od Hezonje.
I treće, odakle ti da je Vogel inzistirao na Greenu? I kakve veze ima njegov jednogodišnji ugovor s ičim? Trener je tu da trenira, da stavi na parket ekipu koju smatra najboljom i nakorisnijom, a ne da brine o financijskom statusu igrača.
Vidi cijeli citat


Spominjao je, ima intervju.
[uredio Veyron - 27. studenog 2016. u 12:11]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
27. studenog 2016. u 12:30

 

With Victor Oladipo in Oklahoma City, I assumed someone would take the reins as the leader in Orlando. Instead, Aaron Gordon, Elfrid Payton and the rest of the young Magic players are still trying to find their way under a new coach. One of the NBA's longest rebuilds continues with no end in sight.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.11.2016.
Poruka: 23
27. studenog 2016. u 12:50
I see a Catch-22. The pressure is on to make shots but that pressure has the shooters thinking too much and aiming the shot. No one can perform at a high-level when they are thinking too much. Not a golfer, a quarterback, a picture, a hitter, or a shooter.I would contact the sports psychologist pronto!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
27. studenog 2016. u 13:52
Veyron je napisao/la:



iguala je napisao/la:
Nije Vogel spominjao nikakvih 4+1, samo je rekao da će se okrenuti veteranima u situaciji dok mu se ekipa muči, tu je vjerojatno ciljao na Watsona uglavnom, jer on je dobio veću rolu negio prije, ostali su uglavnom u istim okvirima. 4+1 je tvoja originalna umotvorina, tako da je možeš i zakonski zaštiti. To je prva stvar. Drugo, Fournier nije veteran po apsolutno nikakvim parametrima, niti službeno, a niti neslužbeno, Vučević i Biyombo isto tako. Biyombo i Fournier su stariji 2 i pol godine od Hezonje.
I treće, odakle ti da je Vogel inzistirao na Greenu? I kakve veze ima njegov jednogodišnji ugovor s ičim? Trener je tu da trenira, da stavi na parket ekipu koju smatra najboljom i nakorisnijom, a ne da brine o financijskom statusu igrača.
Vidi cijeli citat


Spominjao je, ima intervju.
Vidi cijeli citat


Stavi mi intervju gdje spominje 4+1.
DRoseA.I.CP3
DRoseA.I.CP3
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.09.2010.
Poruka: 234
27. studenog 2016. u 14:07
http://orlandomagicdaily.com/2016/11/12/win-now-orlando-magic-abandon-their-youth-with-rotation-changes/
  

“It wasn’t anything that Aaron Gordon did. I considered leaving Elfrid out and leaving him in. I wanted to separate them a little bit and have them each play with four veterans for most of the game.  Pull Mario out of the rotation, hopefully not for long. When you are struggling, you turn to your vets.”
[uredio DRoseA.I.CP3 - 27. studenog 2016. u 14:08]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
27. studenog 2016. u 14:19
DRoseA.I.CP3 je napisao/la:
http://orlandomagicdaily.com/2016/11/12/win-now-orlando-magic-abandon-their-youth-with-rotation-changes/
  

“It wasn’t anything that Aaron Gordon did. I considered leaving Elfrid out and leaving him in. I wanted to separate them a little bit and have them each play with four veterans for most of the game.  Pull Mario out of the rotation, hopefully not for long. When you are struggling, you turn to your vets.”
Vidi cijeli citat


Aha, pardon onda. Iako, kao što rekoh, Orlando ima 2 veterana u petorci i još 3 na klupi. Nisu svi van rookie ugovora veterani.
  • Najnovije
  • Najčitanije