joke1505 je napisao/la:
Ček ti si onaj što je tvrdio da je play off turnir??? Ne mogu Vas pohvatati u zadnje vrijeme. Hajde dečko kada komentiraš bar se malo informiraj. 4+1 nijr izumio joke ili neki drugi forumaš nego je to izjava trenera Vogela u momentu kada je Hezonja završio na dnu klupe, a Gordon u rotaciji, možeš je i ovdje nači, trener je zamislio 4+1 sustav, 4 veterana i jedan mlađi igrač i tako dvije petorke.
Da ne bude da mi tu nešto izmišljamo Vogel je u bar tri različita teksta to ponovio jer je smatrao da će mu takav pristup donijeti rezultat, što se naravno kao što vidimo nije dogodilo
Dalje prođi se pisanja gluposti, dok je Hezonja debelo igrač klupe sa minimalnim ovlasti, do tad je Green legitimni član prve petorke i igrač koji ima 15 miliončića na godinu, te svoje priče prodaji djeci, ali meni da pišeše kako je jednako odogovoran Green i Hezonja za ovaj rezultat to je smješno. Kao da si poredio Šarićevu i Šakićevu odgovornost na olimpijadi. Onog momenta kda Hezonja bude bio u takvoj poziciji onda ga i krivi za rezultat , do tada odogovornost za ovaj rezultat Orlanda leži redom Fournier-Ibaka-Vučević-Green-Payton.....To su nositelji i ako je nanjih pao izbor da nose ekipu, onda ne može ista odgovornost biti između Rudeža i Greena.
Dalje samo baci pogled na Orlandove forume što misle o uvrštanju Greena u petorku umjesto Gordona i uopće njegovu ulogu zbog godišnjeg ugovora.
Razumijem ja Vogela on je tražio Greena, dobio ga je on je trebao biti kao neki osigurač, na kraju se prometnuo u igrača prve petorke, a sada u GLAVNOG KRIVCA za rezultat, ovo nije moj stav nego stav javnosti, dovoljno jesamo malo čitati i sad je Vogel u jebenim problemima, igrao je na jednu kartu, popušio očigledno, a gurnuo u tešku situaciju Gordona i Hezonja i sad bi njih dvojica trebali podjeliti odgovorno, e malo sutra momče zna se tko kosi, a tko vodu nosi
Nije Vogel spominjao nikakvih 4+1, samo je rekao da će se okrenuti veteranima u situaciji dok mu se ekipa muči, tu je vjerojatno ciljao na Watsona uglavnom, jer on je dobio veću rolu negio prije, ostali su uglavnom u istim okvirima. 4+1 je tvoja originalna umotvorina, tako da je možeš i zakonski zaštiti. To je prva stvar. Drugo, Fournier nije veteran po apsolutno nikakvim parametrima, niti službeno, a niti neslužbeno, Vučević i Biyombo isto tako. Biyombo i Fournier su stariji 2 i pol godine od Hezonje.
I treće, odakle ti da je Vogel inzistirao na Greenu? I kakve veze ima njegov jednogodišnji ugovor s ičim? Trener je tu da trenira, da stavi na parket ekipu koju smatra najboljom i nakorisnijom, a ne da brine o financijskom statusu igrača.