Mario Hezonja

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
28. studenog 2016. u 14:54
Toliko o dosljednosti
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
28. studenog 2016. u 14:57
Jotojoto je napisao/la:
Toliko o dosljednosti
Vidi cijeli citat

Nije stvar dosljednosti, već praktičnosti. Ovo je zadnji put da ti odgovaram na postove nevezane uz temu kojima me želiš uhvatiti na krivoj nozi. Držim se strogo topica, nemoj zamjeriti. Možemo na PP ako želiš daljnja pojašnjenja ili tjeranja maka na konac.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 14:58
schizophrenic je napisao/la:
a tebi je bas toliki gust stvarno ponavljat damario ima 15 posto za tri....
daj mi reci kolko je Vogel dobio od zadnjih dvojice koji su igrali SF poziciju zajedno 0-21 mozda?
Vidi cijeli citat


Ne da mi se provjeravati, ali prilicno sam siguran da ti igraci imaju bolje postotke suta od Hezonje.

I vjeruj mi da ne uzivam u tom ponavljanju 15%, ali sta drugo reci kada se uporno tvrdi da Magicu fali bas netko poput Hezonje. Vecina, cak i oni koji ga podrzavaju, se slaze da trenutno nema dovoljno dobar dribling i ulaz i da mu je jedino oruzje sut. Koji onda zakljucak donijeti kada brojke pokazuju da baca cigle?



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 14:59
Ti si Potapenko stvarno besramno biće. Dva si mjeseca kmečao kako skalice uništava Hajdukovu temu,tu najbolju temu na forumu,pisao žalopojke,pričao kako će se raspadom Hajdukove teme raspasti i forum i da se ti zalažeš za dobro svih forumaša bez obzira na različita mišljenja,a sada redovito dolaziš podjebavati i rugati se ovim malo nadobudnima kraj tolike hrpe bolesnika.

Imaš ljude koji rade po nekoliko profila i ostaju budni do 3-4 ujutro samo da bi mogli srati po Hezonji. Onda imaš ovog igualu za kojeg bi čovjek pomislio da je trol,ali onda shvatiš da se nije uspio ni nazvati kako spada i stvari odmah postaju jasnije. Usput vidiš njegovo shvaćanje situacije i shvatiš da je čudo ako je uspio završiti osnovnu.

On ni ne gleda utakmice,a redovito svima pametuje. Koristi neku stvar za argument,a kada to okreneš protiv njega onda te napadne da pričaš gluposti. Čovjek jednostavno postaje gluplji čitanjem svakog njegovog posta. Netko napiše da Hezonja loše šutira,ali ne pomaže ni to kaj često dobije loptu u zadnjim sekundama,a ovaj napiše da se ne može reći da Hezonja zato loše šutira. To nitko na svijetu osim njega nije tako shvatio. Kaj reći,stvarno je "poseban".

Ima još sličnih da dalje ne nabrajam,ali poanta je da ti nakon toliko kmečanja zbog uništavanja Hajdukove teme od strane par bolesnika dolaziš na najgoru temu na forumu i ismijavaš normalne ljude koji su malo nerealni i neke stvari napišu u afektu u 3 u noći kraj ljudi koji su vrlo slični onima čije si baniranje tražio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 15:01
3-28 vs. .308
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 15:02
schizophrenic je napisao/la:
3-28 vs. .308
Vidi cijeli citat


Jedna utakmica.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 15:02
Swagzim je napisao/la:
Kajser je napisao/la:
Vogel ocito da trazi igru, trazi petorku, luta kao brod bez kormilara.
Da, tu GM ima ponajvecu odgovornost zbog igraca koji su na raspolaganju u rosteru, ali pobogu pa ne moze Fournier biti opcija br.1. Njega bolu ku.rac , potpisao ugovor od 80 mil, i sad nabija samu statistiku.
Tu i Vogel ima veliku krivicu
Vidi cijeli citat


A tko je trenutno spremniji biti opcija broj 1 od Fourniera? Eventualno Vucevic, ali ni njime ovdasnji forumasi bas nisu zadovoljni. Primjetio sam trend da se pljuje po svim igracima koji uzimaju minute/lopte Hrvatima u NBA. Treba jednostavno prihvatiti cinjenicu da je Mario trenutno znatno losiji igrac od Fourniera i da ga danas vjerojatno niti jedan ozbiljan trener ne bi pretpostavio Francuzu. 

Vidi cijeli citat


Već sam ti pokazao da to nije tako s onim statistikama u kojima se lijepo vidi da momčad s Hezonjom na terenu igra bolje za razliku od Fourniera pošto momčad igra bolje kada je on na klupi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 15:04
sva sreca pa se ja ne ubrajam u tenis-fanovu grupu....odma mi je lakse..meni su tekme obicno u osam ujutro
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
28. studenog 2016. u 15:05
u ovoj situaciji se moram svrstati na stranu fice.

konkretne brojke, iako mali uzorak:

aaron gordon ima 37 posto suta u sezoni do sada.

jeff green nestvarnih 33 posto suta.

mario hezonja 31 posto suta.

s obzirom da nije moguce da su sva trojica skovace, ocito je stvar sustava. za sustav bi trebao biti kriv trener. ali opet, ne mozes od govna napraviti pitu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 15:05
Swagzim je napisao/la:
schizophrenic je napisao/la:
3-28 vs. .308
Vidi cijeli citat


Jedna utakmica.

Vidi cijeli citat

ne to je odgovor na moje pitanje sta je dobio vogel sa SF pozicije u zadnje tri tekme vs. HEZONJA
  • Najnovije
  • Najčitanije