Mario Hezonja

Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.575
31. siječnja 2017. u 21:03
Inace, Orladno nudi naokolo Ibaku. Clanak na NBA.com
Toliko o planu i programu doticne fransize...
[uredio Unikat86 - 31. siječnja 2017. u 21:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 21:22
Unikat86 je napisao/la:
Inace, Orladno nudi naokolo Ibaku. Clanak na NBA.com
Toliko o planu i programu doticne fransize...
Vidi cijeli citat


Magic je potpuno izgubljena franšiza otkad je Howard otišao. Tu nema dileme.
Ne znam jesu li draftali iti jednog igrača da bi mogao biti starter u ozbiljnijoj ekipi, možda Gordon.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.068
31. siječnja 2017. u 21:25
???? je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
Vidi cijeli citat


Prije zadnja 2 DNP-a Mario je u 6 utakmica odigrao 109 minuta dakle 18 minuta po utakmici.
Za tih 18 minuta je na prosjeku od 5 koševa do kojih je došao šutirajući 12/37(33%) uz kriminalnu
obranu bez lopte, nikako ne uspijeva skužiti kako igrati obranu, kako se postaviti protiv različitih tipova igrača.
Da ne idemo detaljnije vidili bi da su ove brojke još pozitivno frizirane u garbage timeu kad se igra neobavezno.

Rekao bi da rekalibracija nije uspjela.

Da, sad će Joke objasniti da Mario zapravo igra vrhunsku obranu i slične gluposti.

P.s. To što su CJ, Green, Meeks smeće ne čini Maria boljim.
Očito ga više u Magicu ne smatraju projektom niti budućnosti pa se nalazi na ovom međuprostoru, od DNP-a do 15 minuta po utakmici gdje nažalost TRENUTNO i pripada. Bit će bolje.

Vidi cijeli citat

Prvo i osnovno, znaš li ti značenje rekalibracije - u Vogelovom pristupu dakako? Putovanje s momčadi i sjedenje na klupi? Da su ga ostavili u Orlandu s nekim trenerom na 20-30 dana,, onda bi mogli nešto reći, a ovako djeluje kako obično medijsko prodavanje magle.

Drugo, u koliko utakmica je odigrao tih 6, i - ako je dopušteno izaći iz okvira napredne statistike - kako igrač koji ne igra dobru obranu može popraviti igru bez igranja? Daje li napredna statistika odgovor na to pitanje?

Sam Vogel je praktički potvrdio da je to vrlo teško (a valjda to znamo i bez negove izjave).

Kako će biti bolje, ako ga ne vide projektom ni zalogom za budućnost?
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 21:33
Jotojoto je napisao/la:
???? je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
Vidi cijeli citat


Prije zadnja 2 DNP-a Mario je u 6 utakmica odigrao 109 minuta dakle 18 minuta po utakmici.
Za tih 18 minuta je na prosjeku od 5 koševa do kojih je došao šutirajući 12/37(33%) uz kriminalnu
obranu bez lopte, nikako ne uspijeva skužiti kako igrati obranu, kako se postaviti protiv različitih tipova igrača.
Da ne idemo detaljnije vidili bi da su ove brojke još pozitivno frizirane u garbage timeu kad se igra neobavezno.

Rekao bi da rekalibracija nije uspjela.

Da, sad će Joke objasniti da Mario zapravo igra vrhunsku obranu i slične gluposti.

P.s. To što su CJ, Green, Meeks smeće ne čini Maria boljim.
Očito ga više u Magicu ne smatraju projektom niti budućnosti pa se nalazi na ovom međuprostoru, od DNP-a do 15 minuta po utakmici gdje nažalost TRENUTNO i pripada. Bit će bolje.

Vidi cijeli citat

Prvo i osnovno, znaš li ti značenje rekalibracije - u Vogelovom pristupu dakako? Putovanje s momčadi i sjedenje na klupi? Da su ga ostavili u Orlandu s nekim trenerom na 20-30 dana,, onda bi mogli nešto reći, a ovako djeluje kako obično medijsko prodavanje magle.

Drugo, u koliko utakmica je odigrao tih 6, i - ako je dopušteno izaći iz okvira napredne statistike - kako igrač koji ne igra dobru obranu može popraviti igru bez igranja? Daje li napredna statistika odgovor na to pitanje?

Sam Vogel je praktički potvrdio da je to vrlo teško (a valjda to znamo i bez negove izjave).

Kako će biti bolje, ako ga ne vide projektom ni zalogom za budućnost?
Vidi cijeli citat


Obrana se popravi pristupom i vjerovatno nekakvom pripremom za protivnika a ne igrajući Fifu, COD i slične gluposti.
Ne kažem da ne smije igrati igrice ali za igrača koji se bori za "goli život" u okviru NBA-a... a možda mu jednostavno nije stalo što bi bilo najlogičnije objašnjenje ove igračke stagnacije, odnosno regresije.

Bit će bolje jer gore ne može. Ne vjerujem da će dočekati kraj sezone u Orlandu.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
31. siječnja 2017. u 22:28
???? je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
Vidi cijeli citat


Prije zadnja 2 DNP-a Mario je u 6 utakmica odigrao 109 minuta dakle 18 minuta po utakmici.
Za tih 18 minuta je na prosjeku od 5 koševa do kojih je došao šutirajući 12/37(33%) uz kriminalnu
obranu bez lopte, nikako ne uspijeva skužiti kako igrati obranu, kako se postaviti protiv različitih tipova igrača.
Da ne idemo detaljnije vidili bi da su ove brojke još pozitivno frizirane u garbage timeu kad se igra neobavezno.

Rekao bi da rekalibracija nije uspjela.

Da, sad će Joke objasniti da Mario zapravo igra vrhunsku obranu i slične gluposti.

P.s. To što su CJ, Green, Meeks smeće ne čini Maria boljim.
Očito ga više u Magicu ne smatraju projektom niti budućnosti pa se nalazi na ovom međuprostoru, od DNP-a do 15 minuta po utakmici gdje nažalost TRENUTNO i pripada. Bit će bolje.

Vidi cijeli citat

Prođi se ti joketa i piši i argumentiraj svoje mišljenje nije zabranjeno, nema potrebe za vrijeđanjem, pogotovo ne ako si rado 15 postova prije toga napisao

Dakle ono što je bitno jer ostalo je rečeno Ibaka is not the only Orlando player with trade rumors swirling above his head. Mario Hezonja is getting some interest on the trade market.

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
31. siječnja 2017. u 22:55
Ljudi moji, šta ste našli dr.kazi po video igricama!?!?!?
Smije li on svoje sl. vrijeme ispuniti kko on želi? Očito ne prči naokolo i sadi svoje sjeme. Meni ne shvatljivo, ali ok. Ako mu ne treb, neka igra igrice. Bllje i to nego da čitamo dan za danom o njegovim noćnim eskapadama.

Meni ok..
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
31. siječnja 2017. u 23:14
???? je napisao/la:


Za tih 18 minuta je na prosjeku od 5 koševa do kojih je došao šutirajući 12/37(33%) uz kriminalnu
obranu bez lopte, nikako ne uspijeva skužiti kako igrati obranu, kako se postaviti protiv različitih tipova igrača.
Da ne idemo detaljnije vidili bi da su ove brojke još pozitivno frizirane u garbage timeu kad se igra neobavezno.


Vidi cijeli citat

Jel ti razumijes da je najranjivija pozicija u obrani weekside help defender protiv dobrog napada. Branis ulazak i sut. Lose ekipe uvjek sve prepuste tom obrambenom igracu.
axl je napisao/la:
jer opce je poznato da sportnet forum zna vise od nekakvih Skilesa, Pascuala i Vogela
Vidi cijeli citat

Vidim ti se pozivas na autoritet. Jel ti razumijes da sigurno postoje treneri koji misle da je Hezonja neiskoristen potencijal. Pusti ti nas. Kako objasnjavas da je vec bilo ponuda za Hezonju. To znaci i ostale ekipe (vjerojatno bolje od Orlanda) sumnjaju u autoritet 3 navedena trenera. Ja cu se svakako njima priklonit prije nego ovoj trojici.
TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 295
01. veljače 2017. u 03:23
Iman ideju kako najbolje pomoći Mariju da se razigra. Ovo ljeto kad dođe u reprezentaciju 30+ minuta i sve ovlasti u igri. Pa, kvragu i rezultat!! Ako triba i Bogdanović na klupu ako nemogu igrat zajedno. Malo se šalin, ima tu malo ironije u svemu ovome, ali zapravo mislim ozbiljno. Da se mene pitalo tako bi bilo i na prošlim olimpijskim igrama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
01. veljače 2017. u 06:25
pe nemas se sta salit... tako ce i bit....
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
01. veljače 2017. u 13:09
Hezonja je Orlandov problem, ali ne najveći. To što su na njega potrošili visoki pick, a mogli su biti vidoviti i uzeti Mylesa Turnera, Bookera, Winslowa, Mudiaya, pa čak i još 5-6 kasnijih pickova koji se sada čine boljim od njega, je manji problem u odnosu na ljetošnji trejd Ibake - za jednu sezonu, a dali Oladipa i Sabonisa. Sada su u situaciji da panično trejdaju Ibaku, jer su svjesni da ga na ljeto neće moći zadržati. Sada GM ima posljednju šansu da spasi svoj posao. Ako za Ibaku dobije nekog u rangu Oladipa, onda im se situacija popravlja, u protivnom se vraćaju na nulu.
Sreća njihova je da ima zainteresiranih za Ibaku, koji bi mogao pojačati PO ekipe. Npr, Cavsima bi bio zlata vrijedan u pohodu na novu titulu, samo što oni nemaju što ponuditi zauzvrat, a da ne osakate momčad. Naravno, pričam bez razmišljanja o plaćama, limitima i slično, čisto igrački. I Torontu bi dobro došao.
Ako bi u paketu s njim otišao i Mario, to bi za njega možda bio spas. Ne za ovu sezonu, jer teško da bi ga itko sada stavio da igra dok se bore za poziciju i u PO, jedino ako bi došao u ekipu koja bi rano osigurala poziciju, pa odmarala glavne igrače. 
Dakle, kako god se okrene, ova sezona za Marija je izgubljena i na ljeto nema odmaranja niti jedan dan. Nema odmora u Hrvatskoj, nema reprezentacije, samo krvavi rad s trenerima na svim nedostacima, ljetna liga, treninzi, kamp, predsezona.....
  • Najnovije
  • Najčitanije