Mario Hezonja

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
02. veljače 2017. u 01:35
Ja zaboravio da imaju C.J. D.J. i jos jedan C.J.   Smijurija.
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.595
02. veljače 2017. u 01:42
AdrianaLima fan je napisao/la:
Ja zaboravio da imaju C.J. D.J. i jos jedan C.J.   Smijurija.
Vidi cijeli citat

Još im fali DJ Strawberry
rukometaš5050
rukometaš5050
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2013.
Poruka: 191
02. veljače 2017. u 01:55
Kad se pogleda ova ekipa na terenu, čovjek bi pomislio da su u prvoj godini rebuildinga, a ne u petoj ili kojoj već 
telekineza
telekineza
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2011.
Poruka: 2.205
02. veljače 2017. u 01:57
Ovaj Magic zbilja može čovjeku stavit osmijeh na lice svojim glupostima, idu u kontru 4 na 1 i normalno da ne zabiju nego im lopta u pokušaju dodavanja za alley-oop ode u aut. 
staropramen
staropramen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.08.2010.
Poruka: 3.330
02. veljače 2017. u 02:13
telekineza je napisao/la:
Ovaj Magic zbilja može čovjeku stavit osmijeh na lice svojim glupostima, idu u kontru 4 na 1 i normalno da ne zabiju nego im lopta u pokušaju dodavanja za alley-oop ode u aut. 
Vidi cijeli citat


kod nas postoji izraz loptanje pod obručima..

Tragic ipak ide korak dalje i usvaja izraz brukanje s loptama
Hezonja + Fortnite = Hezonite
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
02. veljače 2017. u 03:07
Jel postoji itko da je vidio ove rotacije veceras i smatra Vogela dobrim trenerom?!
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
02. veljače 2017. u 03:20
Jedino raznjet cijeli roster i upravu dinamitom ,možda bi imali onda više šanse sve ispočetka od novog vlasnika pa na dalje,pa do velike tragedije kroz medijski prostor svijeće itd..
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
02. veljače 2017. u 03:25
http://www.orlandosentinel.com/sports/orlando-magic/os-sp-orlando-magic-news-0202-story,amp.html
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
02. veljače 2017. u 08:28
Potapenko_09 je napisao/la:
ide orlando u totalan rebuilding cini se, u tom slucaju je najbolje za marija da ostane tu gdje je.

nakon all stara da razvijaju njega na dvojci, gordona na trojci, vucevic/ibaka - ko ostane igra pod kosem, a da paytona i vucevica/ibaku trejdaju za playa koji moze stavit sut i neki pick.

vjerojatno ne bu nista od svega ovoga, ali mislim da ce se ispremijesati karte u orlandu u skoro vrijeme.
Vidi cijeli citat

To bi imalo smisla kada bi Orlando bio normalna franšiza, ali on to nije. Spreman sam se okladiti kako Hezonja neće dobiti značajniju minutažu neovisno o playoff statusu, all star breaku i ostalome. Vogel ce se kao i Skiles, drzati svoje filozofije koju je gurao cijelu sezonu jer što ako Mario proigra pa njegovo ignoriranje Hezonje ispadne kao vrlo loša odluka.

Lakše je ovako, Mario sjedi na klupi, ne moze te demantirati.

Držim fige za trade, Orlando je stvarno Tragic.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
02. veljače 2017. u 08:46
AdrianaLima fan je napisao/la:
Jel postoji itko da je vidio ove rotacije veceras i smatra Vogela dobrim trenerom?!
Vidi cijeli citat

Zar postoji još netko da uopće Vogela smatra trenerom, taman kada pomisliš da si vidio ono najgore oni još gore, baš me zanima koju PR izjavu će sad izmisliti, sad će opet pričati o Marijevom stavu na klupi, nije dobro sjedio, pogled mu je bio visoko, samo je dva puta skočio dok je Gordon kuca...
Koja je ovo tragedija od organizacije
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije