Mario Hezonja

boonn
boonn
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.09.2013.
Poruka: 291
03. veljače 2017. u 15:39
He started by writing the depth chart down on the board and when he got to Mario he asked "What's the opposite of Super?"....waited a minute and then said "Pooper Mario" and then wrote Hezonja up on the board.
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
03. veljače 2017. u 15:51
Bježi iz Orlanda Mario,

pa makar i u Karpoš Sokoli.
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
03. veljače 2017. u 15:59
Kako protumačiti sve ovo, nisam pametan. Ukoliko ga žele trejdat zašto smanjit ionako nisku vrijednost igrača? Kako to može bit u ikakvom interesu GM-a kojem se trese stolica (riječ je o igraču kojeg je on birao sa 5. pickom). Kako to može bit u interesu franšize? Jebe lud zbunjenog
Juventus, storia di un grande amore
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
03. veljače 2017. u 16:21
hardek je napisao/la:
He (playfully) called Hezonja "Pooper Mario"...but all together was very critical of him. We drafted him because of the guys we were considering drafting at that slot, he was the only one that could shoot. He loosely compared Mario to JJ, saying that in year 2, JJ couldn't crack the rotation either.

Orlandov GM nazvao Heza Pooper Mario, i rekao da ne zamjera Vogelu sto ga ne koristi vise jer ne mozes znat sta ce napravit na terenu. LOOOL

Također je rekao da su Bullsi tražili Fourniera, Hezonju i 2017 pick za Butlera a njemu se to činilo kao previše. Strasno
Vidi cijeli citat



Feb 2
 
 

There's a right way to do things.


Then there's the Orlando Magic way.


Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
03. veljače 2017. u 16:53
oni su odbili dat hezonju i fourniera za butlera?????

sreća za butlera da je management magica glup ko neka stvar jer bi on danas životario u ovoj franšizi bez ikakve šanse za playoff. kakvi su to neviđeni umovi odbit ovakav trade za butlera 

naravno, ako je sve istina
Virujmo struci
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. veljače 2017. u 16:54
hardek je napisao/la:
He (playfully) called Hezonja "Pooper Mario"...but all together was very critical of him. We drafted him because of the guys we were considering drafting at that slot, he was the only one that could shoot. He loosely compared Mario to JJ, saying that in year 2, JJ couldn't crack the rotation either.

Orlandov GM nazvao Heza Pooper Mario, i rekao da ne zamjera Vogelu sto ga ne koristi vise jer ne mozes znat sta ce napravit na terenu. LOOOL

Također je rekao da su Bullsi tražili Fourniera, Hezonju i 2017 pick za Butlera a njemu se to činilo kao previše. Strasno
Vidi cijeli citat

Bojim se da ću nekom nešto jebati i to neće biti primjereni riječnik. Da eto treba Vam je krivac majmuni jedni glupi pa ste našli igrača koji Vam je valjda 10-ti rotacijski igrač, odlična logika demo sad Krušlina proglasiti krivcem zbog izgubljenog četvrtfinala. Ovo je očajna situacija i samo dokazuje kako se radi o totalno nesposobnim debilima

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
03. veljače 2017. u 17:37
boonn je napisao/la:
He started by writing the depth chart down on the board and when he got to Mario he asked "What's the opposite of Super?"....waited a minute and then said "Pooper Mario" and then wrote Hezonja up on the board.
Vidi cijeli citat

Ili onaj lik sa RealGma laže ili je Hennigan veći idiot nego što sam mislio. Marijev tretman sugerira upravo ono drugo. 
Zašto ga ne trejdaju za kakav pick drugog kruga i oslobode si tri milje i mjesto na rosteru?
Ili ga pošalju u D ligu?

A i ono za Vučevića da je regresija posljedica mentalne slabosti, hahahaha. Ma ne vjerujem.

hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
03. veljače 2017. u 18:04
Evo čitam na magicovom redditu i većina se slaže da je istina. Henningan 2 puta godišnje organizira takve evente gdje bude pozvano nekoliko ljudi koji imaju sezonske ulaznice. Svi koji su bili na tim eventima potvrdili su da Henningan dosta otvoreno govori o svim temama. Kako ce ove izjave sjest ekipi koja vodi račune o karijerama Vucevica i Hezonje bas me zanima. I onda se ljudi čude sto je losa kemija u ekipi.
Juventus, storia di un grande amore
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
03. veljače 2017. u 20:02
Ajmo reć da je Hezonja pooper, ali po toj logici je Hennigan vrića govana, kad smo već ograničeni kanalizacijskom terminologijom.
[uredio Duje77 - 03. veljače 2017. u 20:03]
Hala Madrid!
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. veljače 2017. u 20:11
hardek je napisao/la:
Evo čitam na magicovom redditu i većina se slaže da je istina. Henningan 2 puta godišnje organizira takve evente gdje bude pozvano nekoliko ljudi koji imaju sezonske ulaznice. Svi koji su bili na tim eventima potvrdili su da Henningan dosta otvoreno govori o svim temama. Kako ce ove izjave sjest ekipi koja vodi račune o karijerama Vucevica i Hezonje bas me zanima. I onda se ljudi čude sto je losa kemija u ekipi.
Vidi cijeli citat

I onda se čude što im normalan igrač ne želi doći u franšizu i što će još sljedećih 10 godina biti tu gdje jesu, skupina debila apsolutno sam siguran iz svojih izvora da sve ovo vuče korijene u Hezonjinoj odluci da igra za reprezentaciju, kreteni
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije