Mario Hezonja

agramer88
agramer88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2015.
Poruka: 2.562
28. kolovoza 2019. u 11:22

kit teller je napisao/la:

Sta covjek sve prodje, od novog Claya i poboljsanog J.R. smitha do Greena...

Vidi cijeli citat


A neki do Gorice, jbg, tako to ide u životu.

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.554
29. kolovoza 2019. u 10:34

kit teller je napisao/la:

Sta covjek sve prodje, od novog Claya i poboljsanog J.R. smitha do Greena...

Vidi cijeli citat

Ne zaboravi bio je i isti Ben Simmons

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
29. kolovoza 2019. u 14:41

Šta je na kraju onda ono drvo iz tekena što kopira poteze svih igrača.?  3

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
17. rujna 2019. u 09:49

Zanima me u koliko dvorana diljem Amerike je ovog ljeta Mario trenirao.......20?

Nagy
Nagy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 3.553
17. rujna 2019. u 09:53

Prema o ome što je objavljivao trenirao je u teretana a, ne u dvoranama

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
17. rujna 2019. u 09:55

Ma dobro...zajedno dvorana i teretana je sigurno bilo bar 20....

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
17. rujna 2019. u 10:49

Nagy je napisao/la:

Prema o ome što je objavljivao trenirao je u teretana a, ne u dvoranama

Vidi cijeli citat


objavio je i dosta videa iz raznih dvorana gdje je trenirao s nekim igracima

a mislim da i dalje zivi u orlandu, jer je non stop bio u floridi

[uredio allen - 17. rujna 2019. u 10:50]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
17. rujna 2019. u 19:04

Mario na fb na jednu poruku da se "odazove igrati za svoju zemlju", odgovorio sa "neću, hvala" 47

 

Sad će opet novi članak na Indexu.

obećao sam adminu da ću biti dobar
NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
17. rujna 2019. u 20:04

Jotojoto je napisao/la:

Mario na fb na jednu poruku da se "odazove igrati za svoju zemlju", odgovorio sa "neću, hvala" 47

 

Sad će opet novi članak na Indexu.

Vidi cijeli citat


Seres da je to rekao??? 

Vratite Lea i Pota.
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
17. rujna 2019. u 20:09

Jotojoto je napisao/la:

Mario na fb na jednu poruku da se "odazove igrati za svoju zemlju", odgovorio sa "neću, hvala" 47

 

Sad će opet novi članak na Indexu.

Vidi cijeli citat


Hrvatske tragedije basketball edition: ,,Naši najtalentiraniji igrači su najosebujniji likovi...'' 9

 

Život navijaču hrvatske košarkaške reprezentacije: ,,Kako živci?'' 15



PS.
Moj 1000-ti post... 53

Velik korak za mene, beznačajan za forum... 4

Danas lajkovi za sve !!! 20

[uredio The Dream - 17. rujna 2019. u 20:14]
  • Najnovije
  • Najčitanije