Mario Hezonja

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.971
01. lipnja 2026. u 22:09

Iobit je napisao/la:

Hahaha mislim da jako dobro procjenjujem, ja mislim da su on i recimo Džanan musa previše gledali intervjue i clipove nba igrača  i skidali mimike i načine govora , od kobea na dalje, čak se na isiti ili sličan način i obračaju i pokušavaju takav dojam i efekt ostavit, hočeš mi reč da je to čovjek sa velikom onom stvari, da je to neki lider, nebi baš reko, šarić je lider, mavra je lider i tako dalje, ovaj ne baš

Vidi cijeli citat


Hezonja nije lider ? Mavra je lider ? 

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
01. lipnja 2026. u 22:16

Ajd nek si i ti jednom prošito točno šta sam ja napiso, ne pričam ja o košarci nego o veličini kurca, pravog, ne umjetno napravljenog u glavi, emotivna razina njegova na razini osnovne škole, ako si pratio malo hezonjinu karijeru

[uredio Iobit - 01. lipnja 2026. u 22:17]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.063
01. lipnja 2026. u 22:25

Ne lovite se na trola

obećao sam adminu da ću biti dobar
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
01. lipnja 2026. u 23:44

Nema tu  trlovanja, sve je to mišljenje

tu san da pišen
tu san da pišen
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2025.
Poruka: 453
02. lipnja 2026. u 00:07

Iobit je napisao/la:

Hahaha mislim da jako dobro procjenjujem, ja mislim da su on i recimo Džanan musa previše gledali intervjue i clipove nba igrača  i skidali mimike i načine govora , od kobea na dalje, čak se na isiti ili sličan način i obračaju i pokušavaju takav dojam i efekt ostavit, hočeš mi reč da je to čovjek sa velikom onom stvari, da je to neki lider, nebi baš reko, šarić je lider, mavra je lider i tako dalje, ovaj ne baš

Vidi cijeli citat

Hezonja je jedno veliko dite, to je to.

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.869
02. lipnja 2026. u 07:33

Mijatović bi bio lud da ne smiri situaciju i ne dovede Božića u reprezentaciju.

Sve vuče na to da će se Hezonja vratiti u NBA a onda (za dobar dio svih kvalifikacija kada NBA igrači ne mogu sudjelovati) na krilu nemamo nikoga ni približno kvalitete Božića. Nakić je, ipak, samo komplementarni igrač uz nekog drugog dominantnog.

Šarić će nama, u tim slučajevima, morati igrati centa, jer su on i Branković jedini dovoljne kvalitete da nam to igraju u reprezentaciji.

[uredio Fabjan - 02. lipnja 2026. u 07:34]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
02. lipnja 2026. u 08:11

nevirujen da ce hezonja u nba a uostalom da je znakovitu izjavu nedavno po kojoj se moze zakljuciti da se vidi u realu dugi niz godina, iako s kosarkaske strane bi bilo interesantno viditi ga tamo jer poprilicno san siguran da je dovoljno kvalitetan trenutno za veoma ozbiljnu ulogu u nekom ajmo reci solidnom timu

[uredio xxx01 - 02. lipnja 2026. u 08:13]
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
02. lipnja 2026. u 09:24

Ja sam isto tako mislio sve dok nije angažirao Ražnatovića. Mislim da Miško odlazak/povratak u NBA čini prilično realnim. Izlazna klauzula za NBA iz ugovora sa Madridom je milijun eura, što je mislim manje od IBC-a pa iz njegovog džepa ne bi trebalo ići ništa za buy-out.

E sad, teško je tu biti pametan, sam će donijeti odluku i nadam se da neće pogriješiti. U ovoj fazi karijere, povratak ima smisla isključivo pod jasnim sportskim uvjetima. Marac je danas potpuno drukčiji, zreliji i fizički dominantniji igrač nego onaj 20-godišnjak koji je izabran kao 5. pick na draftu. Za njega tamo itekako ima mjesta jer NBA klubovi traže krila s elitnim šutom i visinom koji mogu odmah donijeti prevagu s klupe. Njegov profil danas je najtraženija roba u NBA ligi. Naravno da postoje i rizici. Npr. kad bi otišao u lošu momčad u rekonstrukciji, riskirao bi povratak na stare frustracije. No, s obzirom na to da iza njega stoji Ražnatović, Hezonja sigurno ne bi potpisao ugovor bez zajamčene uloge. Vjerujem da bi se ciljala playof franšiza sa projektiranih 20-25 minuta u ulozi sekundarnog strijelca s klupe koji mijenja ritam utakmice.

Gledajući čisto pragmatično, ostanak u Realu ili prihvaćanje gomile zelembaća iz Dubaija čine se kao daleko komfornije i rezultatski sigurnije opcije za ovu fazu njegove karijere. Hezonja je izrazito kompetitivna osoba koja želi igrati i želi loviti trofeje. To u Europi ima kao primarna napadačka opcija gdje god želi. S druge strane, zov NBA je kao kod Frode i prstena. A dodatno tu je i želja da ispravi ono što on misli da je nepravda iz njegove mladosti. U tom slučaju reprezentacija nam je u banančini.
 
 
 
 

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
03. lipnja 2026. u 15:39

mvp...mvp...mvp

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
03. lipnja 2026. u 17:39

Malo će mu vrijediti ako ispadne u četvrtfinalu doigravanja od gerijatrije Tenerifa, mada za ono sinoć je najmanje kriv, Campazzo je izdivljao za sve pare. 

  • Najnovije
  • Najčitanije