hrvojeZ je napisao/la:
Daj se uozbiljite.
Chicago Bullsi nemaju nikakve šanse za naslovom ove godine.
Protiv zdravih Kelta nemaju apsolutne nikakve šanse. O Heatu ili Magicu možemo raspravljati kao konkurentima Celticsima jer posjeduju količinu talenta koja može dominirati u pravom trenutku dok Bullsi to nemaju. Zapad ne moram ni spominjati, tamo bi se borili za playoff...
Evo 'mojih' ekipa koje su jače od Bullsa i imaju veće šanse za naslovom: Boston, San Antonio, LA Lakers, Miami, Dallas, Orlando.
Vidi cijeli citat
Hm, jesi ti gledao koju utakmicu Bullsa ove sezone?
Magic su dobili bez Joakima, i to na isti način kao što ih je dobio Boston.
Miami mogu dobiti na samo račun Rosea, a što bi im tek napravili sa zdravim centrom?
Ove sa zapada neću komentirati, nema smisla.
Ono čemu se ja (a i još dosta ljudi) nadam je repriza Najbolje Playoff Serije Ikada. Hoće li se sresti u finalu ili polufinalu konferencije, svejedno je.
Bullsi ne igraju lijepu košarku, ali to je posve nebitno. Imaju najbolju obranu u ligi (opet napominjem, bez najboljeg obrambenog igrača), i to je nešto na čemu se temelji svaka šampionska momčad. Fali još jedna šuterska opcija, ali to se da srediti već u ovom prijelaznom roku.
Chicago vjerojatno neće biti u finalu, ali ima šanse.