NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
11. veljače 2011. u 18:41
sad si nahebo s minusima
[uredio russellosk - 11. veljače 2011. u 18:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
11. veljače 2011. u 18:44
Hehe, a neće mu valjda minuse djeliti za istinu. I meni su Bullsi dragi, ali su svejedno sve ove ekipe jače od njih. Naravno to ne znači da Bullsi ne mogu iznenaditi Ornaldo (ili možda Dallasa u playoffu) ali teško mogu ove ostale u seriji na četiri pobjede.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
11. veljače 2011. u 18:59

Fali šuter, znači jedan kvalitetan SG da bi se Bullsi mogli punopravno ogledati sa ekipama poput Bostona, Miamija, Lakersa i Spursa u seriji na 4 pobjede, ovako su solidni, ali nešto još fali.

Btw. sa Dallasom se nemogu susresti do nekakvog eventualnog NBA finala jer su suprotne konferencije.

[uredio Papa Bear - 11. veljače 2011. u 19:00]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
11. veljače 2011. u 19:08
Znam, ali san gleda općenito koga bi mogli pobijediti u playoff seriji iz obje divizije.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
11. veljače 2011. u 20:01
hrvojeZ je napisao/la:
Daj se uozbiljite.

Chicago Bullsi nemaju nikakve šanse za naslovom ove godine. Protiv zdravih Kelta nemaju apsolutne nikakve šanse. O Heatu ili Magicu možemo raspravljati kao konkurentima Celticsima jer posjeduju količinu talenta koja može dominirati u pravom trenutku dok Bullsi to nemaju. Zapad ne moram ni spominjati, tamo bi se borili za playoff...

Evo 'mojih' ekipa koje su jače od Bullsa i imaju veće šanse za naslovom: Boston, San Antonio, LA Lakers, Miami, Dallas, Orlando.
Vidi cijeli citat


Hm, jesi ti gledao koju utakmicu Bullsa ove sezone?
Magic su dobili bez Joakima, i to na isti način kao što ih je dobio Boston.
Miami mogu dobiti na samo račun Rosea, a što bi im tek napravili sa zdravim centrom?
Ove sa zapada neću komentirati, nema smisla.

Ono čemu se ja (a i još dosta ljudi) nadam je repriza Najbolje Playoff Serije Ikada. Hoće li se sresti u finalu ili polufinalu konferencije, svejedno je.

Bullsi ne igraju lijepu košarku, ali to je posve nebitno. Imaju najbolju obranu u ligi (opet napominjem, bez najboljeg obrambenog igrača), i to je nešto na čemu se temelji svaka šampionska momčad. Fali još jedna šuterska opcija, ali to se da srediti već u ovom prijelaznom roku.

Chicago vjerojatno neće biti u finalu, ali ima šanse.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
11. veljače 2011. u 20:14
Steph Curry je napisao/la:

Hm, jesi ti gledao koju utakmicu Bullsa ove sezone?
Magic su dobili bez Joakima, i to na isti način kao što ih je dobio Boston.
Miami mogu dobiti na samo račun Rosea, a što bi im tek napravili sa zdravim centrom?
Ove sa zapada neću komentirati, nema smisla.

Ono čemu se ja (a i još dosta ljudi) nadam je repriza Najbolje Playoff Serije Ikada. Hoće li se sresti u finalu ili polufinalu konferencije, svejedno je.

Bullsi ne igraju lijepu košarku, ali to je posve nebitno. Imaju najbolju obranu u ligi (opet napominjem, bez najboljeg obrambenog igrača), i to je nešto na čemu se temelji svaka šampionska momčad. Fali još jedna šuterska opcija, ali to se da srediti već u ovom prijelaznom roku.

Chicago vjerojatno neće biti u finalu, ali ima šanse.
Vidi cijeli citat

Gledao sam puno utakmica Bullsa ove sezone i znajući kakva je košarka potrebna u playoffu, mogu ti reći da su Bullsi u rangu Thundera. Znači potentne mlade ekipe koje nemaju nikakve šanse za naslovom. Naslov će podijeliti jedna od ove 4 momčadi: Boston, San Antonio, Miami i LAL. Dallas i Orlando imaju šanse za jedno iznenađenje, ali naslovu će se teško približiti.

Vrlo vjerojatno ćemo u polufinalu istočne konferencije gledati dvoboj Boston(2) - Chicago(3) jer tu 'stari' Celticsi vide svoju šansu. Prepustit će Miamiju jedinicu i teži dio kostura. Celticsi(zdravi i kompletni) će se lagano prošetati do finala konferencije i tamo na dvoboj s Miamijem koji će bome proći kreševo u dvobojima s Orlandom/Atlantom.

Kad počne playoff, vidjet ćeš da si cijelo ovo vrijeme živio u zabludi oko Rose-a i Bullsa.
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
11. veljače 2011. u 20:34
chicago sa zdravim noahom može razbit i boston i miami
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
11. veljače 2011. u 20:40
Zdravi Boston i Miami  mogu razbiti Chicago , naravno da je sve moguce.
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
11. veljače 2011. u 20:43
miami neće doć do polufinala
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
11. veljače 2011. u 20:51


Da nije bilo Knicksa Cleveland bi imao 36 poraza za redom  a i ovako su oborili rekord.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije