NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
29. svibnja 2012. u 22:11
Shaggy je napisao/la:
baš su jaki ovi sa subjektivno i objektivno pričom.
postoji cijeli jedan smjer u filozofiji koji uopće ne poznaje objektivno.
bitno je da naši forumaši znaju što je objektivno, a što subjektivno.
Vidi cijeli citat


jesam ja njega uvrijedio u tom pogledu? samo smijesan komentar na koji je kelt normalno odgovorio.
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
29. svibnja 2012. u 22:14
darkydark je napisao/la:
Shaggy je napisao/la:
baš su jaki ovi sa subjektivno i objektivno pričom.
postoji cijeli jedan smjer u filozofiji koji uopće ne poznaje objektivno.
bitno je da naši forumaši znaju što je objektivno, a što subjektivno.
Vidi cijeli citat


jesam ja njega uvrijedio u tom pogledu? samo smijesan komentar na koji je kelt normalno odgovorio.
Vidi cijeli citat


ti si legenda
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.274
29. svibnja 2012. u 22:21
e sad ga pretjeraste svi....niko osim nene nije komentirao garnettov lakat u glavu iggyu, da je james to napravio razapeli bi ga
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
29. svibnja 2012. u 23:38


šta je napravio lbj? šta znači ovo s rukom?




kg opuca chalmersa u prvoj četvrtini po glavi u prolazu i niko njišta...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
29. svibnja 2012. u 23:42
Lebron je prosle godine ne samo igrao 45 minuta po utakmici do finala, nego su ga čuvale obrambene zvijeri iggy, deng, marion, pa i piercem, koji je prošle godine bio duplo bolji u defanzivi. teško je to sve izdržati.

što se tiče ovog smiješka, ovo mu nije trebalo, sad je samo razljutio luđaka kg-a koji bi vrlo lako mogao u idućoj zabiti 25. opet kad se zna što on sve dobacuje na terenu i kakav je trasher ne bi me čudilo da je nešto i jamesu dobacio. možda čak da mu je west rekao da ima dobru mamu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
29. svibnja 2012. u 23:48
Preklani je bio alibi da mu je West općio s majkom, lani da je to isto napravio Lewis , baš me zanima tko će ove godine biti okrivljen ako se cilj ne ostvari.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
30. svibnja 2012. u 00:00
http://i.imgur.com/O3Kn9.jpg
[uredio leonard cohen - 30. svibnja 2012. u 00:02]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
30. svibnja 2012. u 00:09
Frend ti starceki su u finalu konferencije i da ih nisu sjebale ozljede ove sezone (green,oneal,bradley,allen..) siguran sam da bi prosli miami :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
30. svibnja 2012. u 00:12
majki je napisao/la:
Frend ti starceki su u finalu konferencije i da ih nisu sjebale ozljede ove sezone (green,oneal,bradley,allen..) siguran sam da bi prosli miami :)
Vidi cijeli citat


to govoriš iz prošlogodišnjeg playoffa iskustva ili? da su atlanti bili zdravi horford, smith i pachulia, možda bi atlanta prošla. nevjerovatno kako se ovi fanovi bostona zapale, kad nešto napišeš a da nije hvaljenje celticsa. imam osjećaj ako miami dobije iduću da će opet govoriti da boston samo treba dobiti iduće dvije i da je sve otvoreno...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
30. svibnja 2012. u 00:24
Ne palim se ja ni malo, samo konstantiram kolko bolju i ljepsu kosarku igra Boston od Miamija, iako igraju skracenu i prenatrpanu sezonu sa nikakvom klupom i sa starim i ozljeđenim igracima. Meni je finale konferencije jaako veliki uspjeh Bostona i skidam im kapu svima zbog toga
Pa normalno da bi bilo otvoreno hahah, po tebi bi bilo najbolje da je Boston odmah predao seriju, jer eto Miami ove sezone igra ne znam kakvu spektakularnu košarku, a starčeki iz Bostona nemaju niakkvih šansi..
[uredio majki - 30. svibnja 2012. u 00:25]
  • Najnovije
  • Najčitanije