NBA 2011/2012

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.396
31. svibnja 2012. u 00:38
Robert Horry stavio Duncana na 5. mjesto najboljih igrača sa kojima je igrao

"If I had to rank him with all the great players, he's gonna be probably 5th on the list because if you look at the people I played with, there's some phenomenal players. You got Kobe Bryant, Dream is #1, you got Shaq, you got Clyde Drexler who was probably the most athletic person I ever played with, people don't talk about him. You know Tim is right up there and it is hard to say, you know, where he can compare with those guys. He's just a great athlete and a great person far most than anything."
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
31. svibnja 2012. u 00:58
nadam se da ce ova utakmica biti barem upola dobra kao ona jucer 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 210
31. svibnja 2012. u 01:08
Izgubljeni intervju Pat Rileya (dok je radio kao analitičar) i Jordana prije nego što je osvojio prvi prsten. Na drugoj stranici je you tube klip intervjua. Taj Jordan bi našamaro Jordana koji je dao hall of fame speech.

http://www.thesportsfanjournal.com/sports/basketball/pat-riley-michael-jordan-lost-conversation/

“I would be disappointed that I never won, but my career would never, ever be disappointing because of the success I’ve gone through, with the friends I’ve met, the experiences I’ve been through. The game would still be as fun and as remembered for me even if I never win a world championship. I would much rather win. But if I don’t, I’m not going to look back at my career and say it was tarnished because I never won a world championship.”

Obavezno pogledat.
[uredio Marcus Halbestram - 31. svibnja 2012. u 01:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2011.
Poruka: 5.602
31. svibnja 2012. u 02:53
ajmo danas po izjednacenje.......GO KG......
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 02:58
mozemo nastavit sa teorijama urote i prekrsajima 7-0 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.03.2011.
Poruka: 998
31. svibnja 2012. u 03:02
ma preblago se sudi u odnosu na zapad , westbrook bi imao 20 bacanja po utakmici da mus se sudi svaki kontakt

al 4 faula u 3 minute je malo previše
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.090
31. svibnja 2012. u 03:02
Marko Marušić je napisao/la:
mozemo nastavit sa teorijama urote i prekrsajima 7-0 
Vidi cijeli citat


To je za nevjerovat...Stiemsma nesmi nikoga pogledat! Najbolja je faca od Doca Riversa kad je govorio sucima da je 5:0 u faulima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 03:04
stiemsma je solidno odradjivao svoje minute, nisu ta 4 prekrsaja nebitan minus za tok utakmice...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 03:07
odlicna cetvrtina bostona. nema ulaza ove dvojice sto je smrt protiv miamia... a rondo i pierce dobro usli u utakmicu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2011.
Poruka: 5.602
31. svibnja 2012. u 03:08
puno bolje izgleda BOS nego u game one ..odmorili se starceki..
  • Najnovije
  • Najčitanije