NBA 2011/2012

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.754
31. svibnja 2012. u 05:23
NO_N@ME je napisao/la:
Imaju +5 i 3 napada prokockaju ka najveći amateri. Iskustvo moj nešto!
Vidi cijeli citat


Ko najveci amateri :s Ray-u nije usla otvorena trica, a Garnettu sut iz reketa ne vidim sta je tu amaterski jbg nisu usli sta ces
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
31. svibnja 2012. u 05:24
Da nije skocio  dobio bi faul u napadu ovako je nemu sudjen.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.754
31. svibnja 2012. u 05:24
Jaoooooooooooooooooooooooooooooo, ne mogu skinut osmjeh s lica, znam da sam zloban ali ne mogu :D:D:D:D


Iako steta, tesko ce bez Pirsonje jako tesko
[uredio basketas - 31. svibnja 2012. u 05:25]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 05:25

uf, koja utakmica... lechoke strikes again 

steta za ovaj skok, bas sam imao dojam da bi kvalitetno odradili napad...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 05:25
Skoro sam mislja da će miami pogodit  za pobjedu , onda je james uzea loptu pa sam bia miran. svejedno bit će jako teško bez istine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
31. svibnja 2012. u 05:26
Nula. Seattle najgora franšiza u MLB-u zabila 21 poen Texasu i još igraju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 05:26
MEGALODON je napisao/la:
Da nije skocio  dobio bi faul u napadu ovako je nemu sudjen.
Vidi cijeli citat


Tocno to, takav je kriterij. Medjutim, meni je to katastrofa, vec sam pisao o tome. Dakle, taj kriterij potice ljude da samo padaju ko kruske umjesto da igraju obranu. Nadam se da ce to sljedecih sezona promjeniti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 05:27
Kako pietrus skače na fake beveze
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
31. svibnja 2012. u 05:29
Kralj YEAH RIGHT!!!!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 05:29
moze li mi netko objasnit zasto james nije odveo RONDA pod koš nego je sutirao van balansa... mislim ono...
  • Najnovije
  • Najčitanije