NBA 2011/2012

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
31. svibnja 2012. u 17:24
Lionel Mandrake je napisao/la:
Zadnje dvije-tri sezone malo tko od nas se neće složiti da je Paul prvi play lige. Ali ovo što ove godine Rondo svakako ga stavlja barem rame uz rame Chrisu, a i dalje Rajon ne uzima naslovnice. Uopće ne kužim zašto je tako, je l' što nije dovoljno medijski eksponiran, što nije gromada od čovjeka i bar 120 kg mišića, što nije bahat i prepotentan na terenu, što je samozatajan, što samo igra košarku? Ja bih u tu kategoriju svrstao i Parkera. Kao da mu se još ne vjeruje, čak mu ni u Celticsima dugo nisu vjerovali pa su se dovodili razni drugi playevi, često se špekuliralo o raznim tradeovima.... A Rajon razbija iz utakmice u utakmicu, u gotovo svakoj je na pragu triple-double učinka. Ne volim proglašavati najbolje, ali Rondo stvarno predstavlja najpoželjnijeg playa današnjice. Obožavam igrače koji koriste glavu, a ne mišiće. Rondo je najbolji primjer.

Što se tiče rasprave o suđenju, ne znam zašto se pokušava opravdati sinoćnje (Leonard, Zrinkec) kada je baš svaka ili-ili odluka išla na stranu Heata, a neke ključne odluke bi svirali čak i navijači Miamija u dvorani, kamoli ne suci. Primjerice jedan zanimljiv podatak - sam James je sinoć 25 puta bio na liniji za slobodnjake, a dvojac iz Oklahome, Westbrook i Harden, koji jednako agresivno napadaju obruč u igri jedan na jedan ili u tranziciji, u prve dvije utakmice finala sa Spursima bili su zajedno 20 puta na liniji. Ovo je bila jako važna utakmica, možda i presudna za seriju i nikako se ne mogu oteti dojmu da je Heat sinoć praktički gurnut u veliko finale. Ne znam čemu to, ne mora značiti da bi Celticsi prošli da su sinoć dobili, Miami ima sasvim dovoljno kvalitete da opet okrene serije na svoj mlin, ali ovoliko uživanje protekcije kod sudaca već postaje gadljivo.

Kad smo kod Miamija, odigrali su jako dobru utakmicu, jednu od rijetkih kad su izgledali kao tim. Utakmica kao utakmica je bila odlična, dvije raspoložene momčadi i lijepa košarka. Šteta što su je suci usrali. Danas se trebalo pisati o velikoj utakmici Rajon Ronda, a ne o nekim drugim stvarima.
Vidi cijeli citat

Bez daljnega sci su pomogli par puta Heatu jučer, ali mi je pun kurav uvećavanja tih stvari i svega oko Miamia, sve šta se dogodi hateri odmah iskoriste priliku i uvećaju to, kao da samo čekaju neku grešku da ih mogu ocrniti.
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
31. svibnja 2012. u 17:30
Vidi cijeli citat



Što se tiče suđenja, to je i onako relativna stvar... Kod us sportova ja se nikad ne opterećujem suđenjem,

Vidi cijeli citat

Meni ni iz džepa ni u džep, što se kaže, ali ne volim da mi sjajnu košarku ili bilo koji drugi sportski događaj unište sporedni likovi. Igrači bi trebali biti glavni protagonisti, ne suci.

Npr. ova stvar sa tehničkim greškama je već postala smiješna, čini mi se da je tu samo da zebre istaknu svoje prisustvo na parketu. Ona na Garnettu je neviđena glupost, čovjek dobije udarac u glavu, odgurne Jonesa, ovaj mu se unese u lice, sudac daje tehničku Garnettu . U situaciji kada je već očito da će svaki koš biti bitan.
[uredio Lionel Mandrake - 31. svibnja 2012. u 17:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 17:36
zrinkec je napisao/la:

Bez daljnega sci su pomogli par puta Heatu jučer, ali mi je pun kurav uvećavanja tih stvari i svega oko Miamia, sve šta se dogodi hateri odmah iskoriste priliku i uvećaju to, kao da samo čekaju neku grešku da ih mogu ocrniti.

Vidi cijeli citat

a i ti ispadas strasno objektivan cim koristis rijec hater.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 17:47

simmonsa mnogo nazivcirase sinoc 

---------------

Bill Simmons 


In playoffs: LBJ ranks 2nd in MPG (41.1), 1st in FTA (10.8), 15th in RPG (9.2), 4th in steals (2.2) ... and 104th in fouls per game (1.8).


  

licki medvjed 

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
31. svibnja 2012. u 18:07
nažalost, sad vidimo što par sudačkih grešaka i navijačka subjektivnost mogu napravit od odlične teme! ova NBA tema je u pravilu vrhunska, puno se piše, kvalitetno se piše, argumentirano i znalački se analizira...

ali čim se u igru ubaci malo više klubaštva, odma je to slobodan pad u kvaliteti...a 2-3 sudačke greške dođu ko naručene!

objektivna analiza ove utakmice može se svesti na ovo:
1. Boston je imao odličnu šutersku večer, predvođen maestralnim Rondom, kojeg su pratili Pierce, Ray i KG...
2. Heat je dobio širinu u napadu, ali zbog loše šuterske večeri Jamesa i Wadea, bili su u problemima, dok se ovi nisu zahuktali i polako okretali utakmicu
3. jedna velika sudačka greška gurnula je Heat prema pobjedi

a što smo mi sve mogli vidjeti i pročitati na forumu:
1. ovo nema smisla, zašto se uopće igra, lopovi kradu
2. za Heat se sudi jer Lebron ima veliki ugovor sa Nike-om, a Bostonovi igrači su nebitni anonimusi
3. da je suđen faul na Rondu, Boston ne samo da bi dobio utakmicu, nego bi postao favorit u cijeloj seriji! jasno, Rondo bi pogodio oba, Heat nakon toga ništa...znači, ziher bi bilo 1-1 u seriji, slijedeće dvije bi Kelti dobili sa 15 razlike u prosjeku, a onda bi ovi totalno pukli i Boston bi to lagano završio! how yes no...
4. Lebron je zaštićena kraljica, pička mu materina, dok druge jadne zvijezde nikad ne dobiju faul, svi ih tuku, a suci žmire! Pierce nikad nije iznudio faul, Kobe i Durant su prave face i ne gledaju prema sucima, KG-u se uvijek sudi moving screen
5. Wade je floper, a Ginobili je car i doktor košarke...kad se Ginobili baci, to je elegantno...kad se Wade baci, to je ciganski! i kad Harden flopa, to je cool, jer je on fin i dobar i razumije košarku...a Dvejn je siledžija, samo se zabija ko manijak
6. glupi Lebron, košarkaška neznalica, ide guzicom prema košu, umjesto da šutne ko čovjek sa 7 metara...igra u postu je za budale i nesposobne, kome to još treba! budi faca, budi Kobi, šutni, fulaj, pljuni po Gasolu...
7. Miami Heat je skupina fensi-šmensi tipova,red carpet ekipa...e to što oni, od prvog do zadnjeg, krvare u obrani, daju svaku trunku snage i energije, radom nadoknađuju manjak visine i mase, to je kurac...oni su red carpet...i gadno ih je gledat! ali ajde, gledamo ih da ih možemo vrijeđati...kad ih vrijeđamo - osjećamo se bolje...jea bejbe!
8. kad KG napravi faulčinu, "zagli" Lebrona s dvije ruke, još mu nešto dobaci, nije bed...to je košarka, to je pjelof, to su sitne provokacije! ali ako se Lebron nasmiješi, gurne loptu prema sucu pored glave KG-a, e to je degutantno, to je ciganski! trebalo bi pozvat Mike Tysona da ga opizdi šakom u glavu...govnar čokerski, on će se smješkati...i to prema KG-u, koji nikad nikoga nije provocirao...sramota
9. osim toga, ako se igrači Heata smiju i vesele nakon pobjede, to je neprihvatljivo...jer imaju ružan osmjeh i nose one ogavne štitnik za zube! ali kad se KG busa u prsa nakon što dobije "and one", to je pozitiva i super normalna reakcija! ne želim ni pomislit koji rafal uvreda bi bio izrečen prema Lebronu da diže 3 prsta u zrak nakon pogođene trice kao što to radi Pietrus...
10. sve u svemu, MI HRVATI smo zaključili da se nema kaj igrati...velika zavjera Sterna, mas-medija i svjetskih korporacija je odavno odlučila ko je pobjednik...Knicksi bi prošli Heat, ali ih suci pokrali u 1. četvrtini 1. utakmice, Pacersi bi ih rastavili, ali im je vodstvo lige zabranilo da guraju loptu pod koš, a jasno je da ni Bostonu neće biti dozvoljene da ih ugroze!

jebote, do kud je došlo, da ja tu moram pisat kilometarske postove i branit Heat...pa da mi je to neko rekao nakon "desižna" (kad sam žestoko pljuvao Lebrona), poslao bi ga u ludnicu...ali ipak neke stvari prelaze mjeru dobrog ukusa i zajebancije!

Spursima je neki dan skinuto sa ploče 2 poena, tj. nije priznat čisti koš Parkera (Durant je blokirao loptu tek kad je dirala tablu) i mislim da nije bilo ni JEDNOG jedinog komentara na to...a čista 2 poena nisu priznata...nisu to 2 slobodna, koja mogu ali i ne moraju završit košem...to su 2 čista poena (samo što nije bila završnica)...pa da se tako nešto dosudi u korist Heata, ljudima bi para išla kroz uši, od gnjeva! vrijeđenju nebi bilo kraja...ali jebi ga, kad je Lebron govno, a Durant tako dobar...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
31. svibnja 2012. u 18:07
http://www.youtube.com/watch?v=07gog_LhOgk 

ne znam možda mi treba još koji kut kamere..ali kako je tu jones udario garnetta po licu? Napravio je snažan faul po rukama nakon čega ga je garnett odgurnuo laktom prema licu, nije uvalio lakat ali ga je laktom odgurnuo da bi zatim digao ruke u zrak kao kobe u najboljim "neduzan sam" trenutcima.

edit: prekro plus za ovaj post, nadam se da ce tebe shvatiti ljudi.
[uredio that_new_guy - 31. svibnja 2012. u 18:11]
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
31. svibnja 2012. u 18:24
Marko Marušić je napisao/la:

simmonsa mnogo nazivcirase sinoc 

---------------

Bill Simmons 


In playoffs: LBJ ranks 2nd in MPG (41.1), 1st in FTA (10.8), 15th in RPG (9.2), 4th in steals (2.2) ... and 104th in fouls per game (1.8).


  

licki medvjed 

Vidi cijeli citat


Andrew Bynum - 1.8 faulova po utakmici
Tim Duncan - 1.9
Rajon Rondo - 1.9
Kevin Durant - 2.3
Russell Westbrook - 2.4
Andre Igoudala - 2.5

evo ti lista nekih zvijezda...svi igraju puno minuta...svi jaki defanzivci...svi na jako sličnoj razini! čak i jedan KG, koji drži obranu Bostona i zatvara svakakve rupe, ima u prosjeku svega 1 faul više po utakmici od Jamesa!

dalje? ima još dokaza za veliku zavjeru kako se Heatovce štiti, a druge masakrira?
promatrac67
promatrac67
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.12.2010.
Poruka: 1.938
31. svibnja 2012. u 18:28
Allen odgovara vezano uz njegov losiji sut u zadnje vrijeme:

"So many people call and tell me, 'You gotta get the ball in the air more.' I'm like, 'Thank you for the advice. I've only been doing this for 20 years,' " 

... eγώ θα φύγω ...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
31. svibnja 2012. u 18:40
promatrac67 je napisao/la:
Allen odgovara vezano uz njegov losiji sut u zadnje vrijeme:

"So many people call and tell me, 'You gotta get the ball in the air more.' I'm like, 'Thank you for the advice. I've only been doing this for 20 years,' " 

Vidi cijeli citat

Šta reći BOG
žajo
žajo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2007.
Poruka: 2.617
31. svibnja 2012. u 18:43
prekro je napisao/la:
nažalost, sad vidimo što par sudačkih grešaka i navijačka subjektivnost mogu napravit od odlične teme! ova NBA tema je u pravilu vrhunska, puno se piše, kvalitetno se piše, argumentirano i znalački se analizira...

ali čim se u igru ubaci malo više klubaštva, odma je to slobodan pad u kvaliteti...

objektivna analiza ove utakmice može se svesti na ovo:
1. Boston je imao odličnu šutersku večer, predvođen maestralnim Rondom, kojeg su pratili Pierce, Ray i KG...
2. Heat je dobio širinu u napadu, ali zbog loše šuterske večeri Jamesa i Wadea, bili su u problemima, dok se ovi nisu zahuktali i polako okretali utakmicu
3. jedna velika sudačka greška gurnula je Heat prema pobjedi


jebote, do kud je došlo, da ja tu moram pisat kilometarske postove i branit Heat...pa da mi je to neko rekao nakon "desižna" (kad sam žestoko pljuvao Lebrona), poslao bi ga u ludnicu...ali ipak neke stvari prelaze mjeru dobrog ukusa i zajebancije!

Vidi cijeli citat


.a šta reć...   


prekro majstore...    


...ja bi vjerojatno nešto ovako napisao prošlih godina,ali sad sam malo hladnije glave i stvarno mi nije bitno...svatko ima pravo napisat šta misli, zato smo ovdje...ali mi je drago da jedan ovakav post stoji ovdje...







  • Najnovije
  • Najčitanije