Ako ste snimili intervjue sa Kobeom, on uvijek priča o igri i temeljitosti pripreme do najsitnijih detalja. Na Twitteru ga upitali kaj radi tako kasno u noći, a lik odgovori da studira igru Oklahome i njihove kretnje :D
Frajer može odradit ulogu playmakera, a može i biti glavni obrambeni igrač i igra skoro cijelu tekmu u tim godinama, mislim da je to činjenica. Kako je sad uštopao Gerald Wallace i stalno ga ostavljao iza trice koju ovaj ne može pogodit.. a pritom dodatno zatvorio reket i pomagao svima di je stigao.. to su baš i komentatori primjetili..
Nije da glorificiramo, ali sa 34 godine zakucat na ovaj način, promijenit igru iz temelja i podredit se apsolutno momčadi ako je potrebno za pobjedu.. mislim da je maximalno sazreo i zato ide rispekt!
Općenito, jako me zanima koji je doseg Lakersa, da li mogu izdržati tempo ove obrane jer ovo već liči na nešto. Brooklyn je dominirao reketom i nije uspio pobijedit a bili su relativno raspoloženi. Vjerujem da bi LAL mogli do plusa, volio bi to jer bi stvarno bilo zanimljivo vidjeti njih na osmoj poziciji..
Too strong man...