NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.10.2012.
Poruka: 1.300
06. veljače 2013. u 09:58
Nemogu vjerovat na šta su spali navijači Lakersa, da se ovoliko vesele potpuno nevažnoj pobjedi u regularnoj sezoni
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
06. veljače 2013. u 13:17
MisijaEurobasket2015. je napisao/la:
Nemogu vjerovat na šta su spali navijači Lakersa, da se ovoliko vesele potpuno nevažnoj pobjedi u regularnoj sezoni
Vidi cijeli citat

Sad im je svaka pobjeda važna.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2009.
Poruka: 241
06. veljače 2013. u 14:36

MisijaEurobasket2015. je napisao/la:
Nemogu vjerovat na šta su spali navijači Lakersa, da se ovoliko vesele potpuno nevažnoj pobjedi u regularnoj sezoni
Vidi cijeli citat


Sto tebe pika toliko? Cinjenica je da hrpetina ljudi tu ne voli Lakerske zbog onog ili ovog razloga. Zar se nebi trebao veseliti pobjedi kluba kojeg volim pogledati? Ocito su tu kompleksi u pitanju, niti je pobjeda nevazna niti mene iskreno zaboli sto ti mislis o tome, a upravo gornji post potvrduje koliko bezrazloznih hatera tu ima.

43zla
43zla
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.10.2010.
Poruka: 353
06. veljače 2013. u 15:03

Ako ste snimili intervjue sa Kobeom, on uvijek priča o igri i temeljitosti pripreme do najsitnijih detalja. Na Twitteru ga upitali kaj radi tako kasno u noći, a lik odgovori da studira igru Oklahome i njihove kretnje :D

Frajer može odradit ulogu playmakera, a može i biti glavni obrambeni igrač i igra skoro cijelu tekmu u tim godinama, mislim da je to činjenica. Kako je sad uštopao Gerald Wallace i stalno ga ostavljao iza trice koju ovaj ne može pogodit.. a pritom dodatno zatvorio reket i pomagao svima di je stigao.. to su baš i komentatori primjetili..

Nije da glorificiramo, ali sa 34 godine zakucat na ovaj način, promijenit igru iz temelja i podredit se apsolutno momčadi ako je potrebno za pobjedu.. mislim da je maximalno sazreo i zato ide rispekt!


Općenito, jako me zanima koji je doseg Lakersa, da li mogu izdržati tempo ove obrane jer ovo već liči na nešto. Brooklyn je dominirao reketom i nije uspio pobijedit a bili su relativno raspoloženi. Vjerujem da bi LAL mogli do plusa, volio bi to jer bi stvarno bilo zanimljivo vidjeti njih na osmoj poziciji..

Too strong man...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.10.2012.
Poruka: 277
06. veljače 2013. u 15:11
Iako sam za Heat neka puste večeras Raketama da odmagle malo Lakersima koji im pušu za vrat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
06. veljače 2013. u 16:12

 

 

 

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
06. veljače 2013. u 16:59
http://www.youtube.com/watch?v=wBGIoxvEakw

Danilo Gallinari's IMPOSSIBLE Circus Shot

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
06. veljače 2013. u 17:52
Sta bi sa Dalembertom , uskrsnuo covjek.  35 poena 17-21 sut, 12 skokova 7 u napadu i to protiv Denvera .
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
06. veljače 2013. u 17:57
Uskrsnuo na jednu utakmicu  vraća se on u zombie-mode.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
06. veljače 2013. u 20:02
Pritajeno iza ledja ovog senzacionalnog niza lakersa se nizu denverove pobjede i priblizavanje clippersima i 4 poziciji, sad su na 7 zaredom a po rasporedu bi i mogli i do 10 a mozda i vise
sijecanj je mogo proci bolje da nije bilo poraza od wolvesa i wizardsa doma ali ja zadovoljan pogotovo nakon one sa okc domq jer su pokazali i da mogu i protiv njih
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
  • Najnovije
  • Najčitanije