NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.01.2012.
Poruka: 118
09. veljače 2013. u 01:58
e, ljudi. konacno da i ja idem gledat neku utakmicu. evo za par minuta bi trebalo bit miami-clippersi. pa aj da i ja vidim ovu sezonu a da nisu sazeci.
[uredio vokativko - 09. veljače 2013. u 02:00]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
09. veljače 2013. u 01:58
orange je napisao/la:
zalosno na sta su Lakersi spali. Sinoc ih nekakvi bassovi i leejevi unistavali a sada to radi biyombovi.. Ovaj Howard bi slona promasio cccc
Vidi cijeli citat

Pa kako kad za njih igra Kobe Allmighty? 
fedorad
fedorad
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.945
09. veljače 2013. u 02:01
Ovaj Brook Lopez odigra jednu utakmicu na razini Garnetta u najboljim danima,a ond avečeras odigra na razini Lukše Andrića!
Bog i Hrvati
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 02:02
@waco dolan

nope faried je  isaiah je na klupi a parsons je dobar ali faried je bolji 
[uredio maxi - 09. veljače 2013. u 02:04]
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
09. veljače 2013. u 02:06
jesu li ovi na sportklubu svjesni da nisam ni upalio tv i dao sansu njihovom kvazivoditelju koji ce veceras bacat drkicu na silne zvijezde, nego sam odma nasao stream?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.01.2012.
Poruka: 118
09. veljače 2013. u 02:14
ovaj na sportklubu je naporan, a tek je 2 minute proslo.

pa ne zanima me koje je wade ocjene imao u chicagu u srednjoj skoli di je gledao jordana uzivo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.01.2012.
Poruka: 118
09. veljače 2013. u 02:17
da ne pricam da je spomenuo da je miami prvi u nba ligi, a nije.

pa jel neko njega ocjenjuje u tom sport klubu da mu kaze da prestane trkeljat okolo naokolo i da kaze nesto suvislo vezano za utakmicu koju kakti komentira
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 02:22
auuu jbt tek sad vidim da lakersi gube i od bobcatsa (opet)

ajd pa da im nije playoff u pitanju pa ne bi nista reko ali ovako nikako nece uci
[uredio maxi - 09. veljače 2013. u 02:25]
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
09. veljače 2013. u 02:27
Mogu oni i gore, kad dovedu "strucnog sukomentatora"  (jedan od bisera...vrijeme Bryanta polako prolazi, na njegovo mjesto dolazi Wade itd...pa lol)
  • Najnovije
  • Najčitanije