NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.08.2008.
Poruka: 741
09. veljače 2013. u 15:42
hvala puno :-*
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
09. veljače 2013. u 16:25

Heisenberg je napisao/la:
goni ovog Ripa odma ove sezone, KATASTROFA, uzet šta god se može dobit za njega
Vidi cijeli citat


EVO TI KWAME, AK OŠ ODMA hahahahahaha

Marko Marušić je napisao/la:
jesu li ovi na sportklubu svjesni da nisam ni upalio tv i dao sansu njihovom kvazivoditelju koji ce veceras bacat drkicu na silne zvijezde, nego sam odma nasao stream?
Vidi cijeli citat

vidim da nisam jedini, muka mi ga slušat, komentira ko mrtav...


"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
09. veljače 2013. u 20:18
Evo čitam da je moguć trade Bullsa i Raptorsa

Boozer za Bargnania
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
09. veljače 2013. u 20:22
that_new_guy je napisao/la:
čast mi je gledati LeBrona Jamesa kako igra košarku...
Vidi cijeli citat
mene je bilo
ćast gledati Gelabalea uživo. Ovi što gledaju Lebrona fakat su sretnici

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.10.2011.
Poruka: 1.860
09. veljače 2013. u 20:25
glasine koje kruže već par dana, teško da će išta bit od tog, boozer napadački počeo igrat, obrana mu je još uvijek nikakva, al za razliku od bargnanija bar skače, a ono što bi ovim trejdom bullsi izubili bi bila igra leđima, nitko osim  boozera i možda taja nezna igrat leđima u postu, a zašto uzet andreju onda, jedino zbog manjeg ugovora, ova fora da baca trice mi je smješna, mogli su onda ostavit korvera i stavit ga na pfa pa nek baca trice, branio bi četvorke kontam isto ko andreja, ugl. smješan trejd
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
09. veljače 2013. u 20:30
Ako bullsi prihvate taj trejd, mogu komodno cilu upravu otpustiti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
09. veljače 2013. u 21:59
zrinkec je napisao/la:
Ako bullsi prihvate taj trejd, mogu komodno cilu upravu otpustiti.
Vidi cijeli citat


A ustede 8 mil u iduce dvije sezone, a ono primamljivo je to vlasniku Bullsa

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
09. veljače 2013. u 22:15


Treći put neš!

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
fedorad
fedorad
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.945
10. veljače 2013. u 03:24
Znači odigram kontrahendikep na GS,a Dallas odigra utakmicu sezone!Zadnji par!
Bog i Hrvati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
10. veljače 2013. u 18:19
ovaj Denver svakako najozbiljniji kandidat na Zapadu
  • Najnovije
  • Najčitanije