NBA 2012-13

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. veljače 2013. u 22:09
Kako da glasam da Dwight Howard nastupi u onoj igri na all-starsu gdje se vodi lopta i gađa kroz traktorsku gumu?
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
10. veljače 2013. u 22:10
ima podosta navijača Lakersa u dvorani, sasvim moguće. mada ne znam koji bi quraz skandirali njegovo ime..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
10. veljače 2013. u 22:11
zrinkec je napisao/la:
prekro je napisao/la:
neće mi pokrenut Miami-LA na league passu...koji je to racku?
Vidi cijeli citat

Meni lijepo radi.
Vidi cijeli citat

nije ni meni htio, probaj se relogat, meni je proradilo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
10. veljače 2013. u 22:12
riki_mo je napisao/la:


LBJ daje nove definicije pojmu racionalnosti u košarkaškoj igri.


Vidi cijeli citat

Ma čovjek daje pojam svemu. Ima takav pregled situacije i takvu igračku inteligenciju da ga je naprosto užitak gledat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
10. veljače 2013. u 22:17
zanimljivo kako treba pola momcadi da se povrijedi da debil od trenera Antonjoni otkrije nekog igraca.. Prosle godine to je Lin a ove Earl Clark koji da nije bilo povreda bi igrao D-ligu  a evo najbolji je na ovom susretu
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
10. veljače 2013. u 22:18
Gdje bi tek Lakersi bili da nemaju ovog Earla Clarka, MVP
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
10. veljače 2013. u 22:25
jebote, klupa Lakersa (sa Howardom) uspije napravit +5 klupi Miamija (sa Wadeom)...

pa koji je racku tom Heatu? da im uzmeš Jamesa, jesu oni uopće play-off momčad?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2010.
Poruka: 76
10. veljače 2013. u 22:27
znaci platis 120$ jebeni LP, i onda ti steka kad su ovakve tekme, ono mislio bi covjek da jedan NBA ima dovoljno bandwitha za pokrit ogromnu potraznju....

inace tekma je cist solidna za gledanje, nekako sporiji ritam od ocekivanog s miamieve strane ??
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
10. veljače 2013. u 22:31
bokizg je napisao/la:
znaci platis 120$ jebeni LP, i onda ti steka kad su ovakve tekme, ono mislio bi covjek da jedan NBA ima dovoljno bandwitha za pokrit ogromnu potraznju....

inace tekma je cist solidna za gledanje, nekako sporiji ritam od ocekivanog s miamieve strane ??
Vidi cijeli citat


upravo sam htio opsovat fakin NBA i njihov LP...

moram gledat na hebenih 800 kbps-a...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
10. veljače 2013. u 22:32
Lebron ide oko Nasha umjesto da ga preskoči/preleti
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije