NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
10. veljače 2013. u 23:24
Je u pravu si, a u zadnje dvije utakmice 7/11 za tricu 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
10. veljače 2013. u 23:25
Drvna industrija Heat- umjetnost je okupiti ovakva tri panja. Haslem, Anthony i Andersen.
A tek kad se Pittman vrati....
Je li to najgora visoka linija ikad okupljena?
[uredio Peter Schmeichel - 10. veljače 2013. u 23:32]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
10. veljače 2013. u 23:25
e kad te nadskace Joel entoni jbg onda
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
10. veljače 2013. u 23:25
i ti si to upakirao kao kompliment kobeu 

nek proba koji put s centra... to je vala jos teze pogoditi
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
10. veljače 2013. u 23:28
pa skaci jebote skok usta
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
10. veljače 2013. u 23:29
Kolko highlights, ova utakmica će imati više atraktivnih poteza od onog all-star smeća.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.090
10. veljače 2013. u 23:29
orange je napisao/la:
cinjenica je da Lebron uzima samo sigurne i lagane suteve otuda taj odlican postotak.. Pa vidjeli smo ova promasaja koja je imao bila su daleko od kosa iako je bio sam na sutu.. 
S druge strane Kobejev svaki drugi sut je nakon finte ili nekog okreta fadeawaya otuda i losiji procenat
Vidi cijeli citat


Klaune, prestani se blamirat

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
10. veljače 2013. u 23:30
orange je napisao/la:
cinjenica je da Lebron uzima samo sigurne i lagane suteve otuda taj odlican postotak.. Pa vidjeli smo ova promasaja koja je imao bila su daleko od kosa iako je bio sam na sutu.. 
S druge strane Kobejev svaki drugi sut je nakon finte ili nekog okreta fadeawaya otuda i losiji procenat
Vidi cijeli citat

A svaku od ovih zadnjih temkmi zabio 30+ to sve govori
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 208
10. veljače 2013. u 23:30
Da, samo skok. Nakon 3/4. MWP 0, Jamison 1, "najbolji centar danasnjice" 4.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
10. veljače 2013. u 23:35
Suci su protiv Heata danas.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije