leonard cohen je napisao/la:
da, ali makni rosea, opet dobiješ ekipu koja dobija utakmice obranom. osim rosea ovoj ekipi fali još jedan igrač koji si može iskreirati šut, odnosno kreirati za ostale. čak i sa zdravim roseom, mislim da ovo nije napad za naslov.
Vidi cijeli citat
moguce da si u pravu, ali stvarno neznam tko bi taj bio!
za sljedecu sezonu neocekujem neke vece promjene
nadam se dobrom draftu recimo backup centar tipa Dieng, i potpisu Belinellija ili Korvera!
s obzirom da sam ga dosta kritizirao red ja da pohvalim Boozera, odigrao je vrhunsku utakmicu danas, a i inace ove godine dosta dobro igra, manje ga kritiziram nego proslih godina, sada jeli to zbog manjih ocekivanja, ili sam ga prihvatio onakvog kakav je ili igra ipak bolje neznam!
svaka cast za ovu pobjedu,s obzirom kako je pocela utakmica!