NBA 2017-2018

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
08. veljače 2018. u 23:04
Kontrique u Knicksima.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.394
08. veljače 2018. u 23:05
Realno Payton je u zadnjih mjesec dana možda bio i najbolji igrač Orlanda, tj držao je jednu konstantu iako definitivno ima problem u obrani...Kad je bila hrpa ozlijeđenih igrača on i Hezonja su jedini bili u mogućnosti odigrati nešto normalno, a sa njim na terenu je napad daleko tečniji nego sa DJ-om .
Francuz i Gordon često pune sebi statistiku i to djeluje kontraproduktivno za vlastitu momčad...Dati praktički 2 ili 3 najboljeg igrača momčadi za 2 izbor je katastrofa...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
08. veljače 2018. u 23:22
ARIZIN je napisao/la:
Dati praktički 2 ili 3 najboljeg igrača momčadi za 2 izbor je katastrofa...
Vidi cijeli citat

Osim ako svjesno ne ideš u tankanje kako bi dobija Dončića kojem oslobađaš mjesto i mičeš sebi brigu oko davanja velikog ugovora Paytonu na kraju ove sezone. Prerano smo zaključili da je ovo loš potez Magica, pričekajmo rasplet sezone i eventualno draft. 

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
08. veljače 2018. u 23:22
ARIZIN je napisao/la:
Realno Payton je u zadnjih mjesec dana možda bio i najbolji igrač Orlanda, tj držao je jednu konstantu iako definitivno ima problem u obrani...Kad je bila hrpa ozlijeđenih igrača on i Hezonja su jedini bili u mogućnosti odigrati nešto normalno, a sa njim na terenu je napad daleko tečniji nego sa DJ-om .
Francuz i Gordon često pune sebi statistiku i to djeluje kontraproduktivno za vlastitu momčad...Dati praktički 2 ili 3 najboljeg igrača momčadi za 2 izbor je katastrofa...
Vidi cijeli citat


I što je još najgore u svemu, 100% sam siguran da će na draftu napraviti grešku.
Sada je sigurno da će draftati playa, a ako budu u situaciji birati između Dončića i Trae Younga, sigurno će odabrati Younga.
A tip je mogući novi Curry, ali i ima velike šanse da ne bude ništa posebno, dok kod Dončića ne možeš pogriješiti, i dobivaš igrača koji odmah može igrati, dok će ovog razvijati barem 3 godine.
Iskreno se nadam da Dončić neće biti te sreće da ode tamo.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
08. veljače 2018. u 23:25
Mislim da su cavsi prerano otpisali Thomasa, pa radi se o proslogodisnjem top 5 igracu, u najmanju ruku all-star igracu i oni ga otpisu nakon 10 tekmi. Pa ne moze covjek nakon tolike pauze i svakakvih promjena igrat na mvp razini.
Prakticno dali su Irvinga za Clarcksona. I nezadovoljnog Irvinga uvijek bi mogli uvaliti za neki dobar pick ili boljeg igraca. Ne znam zasto su dopustili Lebronu da razjebe fransizu pa da ode na kraju sezone.

Lebron je postao jako antipatican tip, svakom mora cestitat na nekom rekordu/trejdu, petlja se u sve zivo od Balla brothersa do Trumpa, sa najvecim rivalima glumi neki bratski odnos..  "Navijao" sam za njega u dosadasnjim finalima, al trenutno su mi i warriorsi manje iritantni od njega.
x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.025
08. veljače 2018. u 23:45
ARIZIN je napisao/la:
Realno Payton je u zadnjih mjesec dana možda bio i najbolji igrač Orlanda, tj držao je jednu konstantu iako definitivno ima problem u obrani....
Vidi cijeli citat

Ima on najveci problem sa frizurom. Izgleda komicno, a cak mu i otezava igru. Svaki pravi trener bi to lako rijesio.
emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.062
08. veljače 2018. u 23:47
Kemba na All-Star-u.
 
 

 

olympic fan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2017.
Poruka: 264
09. veljače 2018. u 00:06
Orlando je franšiza koja se riješila Paytona, Oladipa i Tobiasa Harrisa te za to dobila jedno veliko NIŠTA, a ti igrači su mogli biti ako ne kostur, onda barem dio jedne solidne rotacije koja bi imala što reći na Istoku (zajedno sa Gordonom, Vučevićem i ostalima).


Što se Cavsa tiče, kada svi budu spremni i zdravi, rotacija bi mogla biti ovakva...
- na playu bi se izmjenjivali Hill i Clarkson (prednost u odnosu na IT-a je u činjenici da oni mogu biti korisni u "off the ball" ulozi, te da nisu obrambena rupetina)
 - na dvojci/šuteru mogu rotirati Hooda, JR Smitha, pa čak i Korvera u određenim fazama utakmice (Hood je definitivno stabilnija opcija od Wadea na zadnjem izdisaju, te Shumperta, a niti jedan nema kvalitetan vanjski šut)
 - na trojci LeBrona sad može odmjeniti Hood, uz dakako Korvera i Greena
 - na četvorci imaju Lovea, Nancea, te Greena i LeBrona u smallball petorkama (Nance je nešto viši i brži od Crowdera, iako niti jedan nema predobar šut za 3 poena)
 - na petici je tu Thompson, no Cavsi će u Playoffsu vjerojatno igrati jako puno smallball košarke sa Loveom u ulozi centra

U globalu su Cavsi sada poletniji, imaju bolju obranu na poziciji playa, te igrača koji može biti i starter i faktor sa klupe na pozicijama 2/3 u Hoodu.

Po meni najbolje što oni mogu staviti na teren je ova (smallball) petorka:
Clarkson - JR Smith - Hood - LeBron - Love

Za proći Celticse i Raptorse na LeBronov pogon bi to trebalo biti dovoljno (pod uvjetom da se ovi pridošli igrači uspiju adekvatno uklopiti do Playoffsa), no u finalu će ih Warriorsi pomesti (ono da se ne lažemo o nekakvim velikim šansama).
[uredio Mijat Tomić - 09. veljače 2018. u 00:22]
ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
09. veljače 2018. u 00:21
Mijat Tomić je napisao/la:
Orlando je franšiza koja se riješila Paytona, Oladipa i Tobiasa Harrisa te za to dobila jedno veliko NIŠTA, a ti igrači su mogli biti ako ne kostur, onda barem dio jedne solidne rotacije koja bi imala što reći na Istoku (zajedno sa Gordonom, Vučevićem i ostalima).


Što se Cavsa tiče, kada svi budu spremni i zdravi, rotacija bi mogla biti ovakva...
- na playu bi se izmjenjivali Hill i Clarkson (prednost u odnosu na IT-a je u činjenici da oni mogu biti korisni u "off the ball" ulozi, te da nisu obrambena rupetina)
 - na dvojci/šuteru mogu rotirati Hooda, JR Smitha, pa čak i Korvera u određenim fazama utakmice (Hood je definitivno stabilnija opcija od Wadea na zadnjem izdisaju, te Shumperta, a niti jedan nema kvalitetan vanjski šut)
 - na trojci LeBrona sad može odmjeniti Hood, uz dakako Korvera i Greena
 - na četvorci imaju Lovea, Nancea, te Greena i LeBrona u smallball petorkama (Nance je nešto viši i brži od Crowdera, iako niti jedan nema predobar šut za 3 poena)
 - na petici je tu Thompson, no Cavsi će u Playoffsu vjerojatno igrati jako puno smallball košarke sa Loveom u ulozi centra

U globalu su Cavsi sada poletniji, imaju bolju obranu na poziciji playa, te igrača koji može biti i starter i faktor sa klupe na pozicijama 2/3 u Hoodu.

Po meni najbolje što oni mogu staviti na teren je ova (smallball) petorka:
Clarkson - JR Smith - Hood - LeBron - Love

Za proći Celticse i Raptorse na LeBronov pogon bi to trebalo biti dovoljno, no u finalu će ih Warriorsi pomesti (ono da se ne lažemo o nekakvim velikim šansama).
Vidi cijeli citat


Kakvo finale čovječe! Treba prvo proći istok. Treba vidjeti jel 2 mjeseca dosta uopće za uigrati bilo šta konkretno za play off. I da, kad će LBJ početi igrati obranu, a ne biti rupetina?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
09. veljače 2018. u 00:49
Citam malo reddit od Sunsa, ljudi su odusevljeni tredeom. Prakticki bez playa, Booker im je startao na jedinici. Ovako imaju jedinicu koja je jaca na ulazim i dodavanju nego na sutu u kombinaciji sa Bookerom. Bas me zanima kako ce to stimat.
  • Najnovije
  • Najčitanije