NBA 2017-2018

raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.723
11. veljače 2018. u 20:23
AceRimmer je napisao/la:
raikkonen5 je napisao/la:
hawks91 je napisao/la:
xavier je napisao/la:
@raikkonen

Sad je dosta trolanja. Teško mi je prihvatiti da ovo pišeš ozbiljno.
Vidi cijeli citat

malo vridas ljude...
Vidi cijeli citat


Točno, on kao zna a koliko vidim niti jednom nije odgovorio na upit ?

Vidi cijeli citat


A jesi razmisljao da pokusas s googleom? Cuo sam da se tamo zna nac pokoja informacija...


Vidi cijeli citat

Nisam razmišljao o tome,nego sam prvo probao upravo sa Googleom i Wikipediom, a nakon što nisam nasao adekvatan odgovor postavio sam ovdje pitanje....
Pa kakva je to logika da postavljam ovdje pitanje ako znam odgovor.....svašta na ovom svijetu

A već sam i rekao ako nitko nezna odgovor onda ne treba niti nepotrebno komentirati
Hvala
In plerisque rebus mediocritas optima est
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
11. veljače 2018. u 20:52
wanksta je napisao/la:
Interesantno je to kako svi igrači koji odu iz Orlanda odjednom igraju puno bolje, Dipo, Harris, evo sad će istim putem i Payton. Kako je krenulo, imam osjećaj da trejdaju DJ Augustinea, da bi lik preko noći postao novi Chris Paul

Inače, Payton očito ne može bez Hrvata, po dolasku u NBA trejdan za Šarića, pa u Orlandu suigrač s Hezonjom, a sad evo i s Benderom.
Vidi cijeli citat

Nisam obožavatelj Paytona, jednostavno smatram da današnji NBA od startnog playa traži puno više - nepostojanje vanjskog šuta i izvođenje penala na 60% je golem uteg prema dolje za Elfa. Nadalje, ima solidan potencijal igrati kvalitetnu obranu, ali to prerijetko pokazuje... dapače, ove sezone je grozomoran na toj strani parketa. Svejedno, ovaj trade je još jedan u nizu tragičnih poteza Tragica. Tržište se na neki način stabiliziralo pa dati još uvijek mladog, solidnog i iskoristivog (možda ne za najveće stvari, ali svoju ulogu svakako ima) RFA za drugi pick runde je nikakav posao. Čisto sumnjam da bi Orlando trebao mečirati neku bijesnu ponudu, mislim da su ga za 10 mil. po sezoni mogli produžiti i to bi bio sasvim OK value for money.

Orlando je zapanjujuće besciljan, otkako ih svi ozbiljnije pratimo nisu povukli niti jedan dobar potez, a ova apsurdna situacija sa Hezonjom je slika i prilika ''rada'' menadžmenta ove franšize. Potez sa Paytonom vidim kao potez očajnika, tipa ajmo nešto napraviti da prodrmamo stvari, a možda nam uleti novi Jokić. Možeš si misliti. Potpuno su u k***, nemaju što trejdati osim eventualno Vučevića, ali očito da nema interesa za njim jer ako nitko ne želi preuzeti njegov ugovor od 12 milki - tko je lud uzeti Biyombovih i Fournierovih 17, Rossovih 10,5... Da trejdaju Gordona, vjerojatno bi čak i poslovično beskvrni američki fanovi do temelja spalili Amway centar.

Mada, da idemo analizirati ostatak lige, a pogotovo ovu tržnicu prije All Stara - teško da za iti jednu franšizu možemo sa sigurnošću reći što radi, koji su im planovi, gdje je logika... Nekako mi se čini da su Warriorsi potpuno ubili ligu i da malo tko razmišlja kako u ovom trenutku biti konkurentan. Eventualno nešto Cleveland pokušava, solidan posao su odradili jer su skužili da ona ekipa ne vrijedi niti finala konferencije pa traže način da možda privole LeBrona na produženje, a uspjeli su zadržati i Brooklynov pick. Prolazna ocjea i Lakersima obzirom da je kod njih potpuno jasno da čiste cap i da na ljeto idu u lov (James, George, Westbrook...). Jazz se odrekao Hooda doslovno za ništa, Kingsi su smiješniji od Magica, a Xavierovi Knicksi su kategorija za sebe - dno dna...

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.601
11. veljače 2018. u 21:50
xavier je napisao/la:


p.s. glasanje je još uvijek otvoreno
Vidi cijeli citat


SAS

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
11. veljače 2018. u 21:59
Ligi bi još samo Jamesova ozljeda trebala
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
11. veljače 2018. u 22:34
aaaa, Čedoooo
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
11. veljače 2018. u 22:35
e što se obrukao ćedi osman jao jao.. mani se kucanja iz kontre sinko, nije to za našu rasu. položi drugi put
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
11. veljače 2018. u 22:37
ovako ce to izgledat kad lebron pocne ozbiljno igrat u playoffu.

pomest ce bostona, o torontu da i ne govorim.
ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
11. veljače 2018. u 22:39
Da, tako to već izgleda, kad Lebronu lopta ispadne iz ruke svira se faul. Potapenko u vagonu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
11. veljače 2018. u 22:42
ziki je napisao/la:
Da, tako to već izgleda, kad Lebronu lopta ispadne iz ruke svira se faul. Potapenko u vagonu.
Vidi cijeli citat

jako smijesno kmecanje. a u vagonu sam ja odavno, imam vec svoje numerirano sjedalo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
11. veljače 2018. u 22:43
Potapenko_09 je napisao/la:
ovako ce to izgledat kad lebron pocne ozbiljno igrat u playoffu.

pomest ce bostona, o torontu da i ne govorim.
Vidi cijeli citat

pa ovo je praktički potpuno druga momčad u odnosu na prije tjedan dan. ja sam uvjeren da cavsi u onom sastavu ne bi vidjeli finala
  • Najnovije
  • Najčitanije