NBA 2019-2020

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
30. listopada 2019. u 11:15

slika

PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.516
30. listopada 2019. u 18:24

za mene je asisytencija dok god lopta ne dira pod, ako suigrač tapne loptu nebi se trebalo računati

Arhemid
Arhemid
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2017.
Poruka: 2.149
30. listopada 2019. u 18:45

PatnjeMladogWerdera je napisao/la:

za mene je asisytencija dok god lopta ne dira pod, ako suigrač tapne loptu nebi se trebalo računati

Vidi cijeli citat


Znaci ako netko baci pas preko cijelog terena igracu, on udari u pod i zakuca, to nije asist?

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
30. listopada 2019. u 19:28

Kuljic je napisao/la:

da li se meni čini ili Jokić ima bar 10 kila viška?

Vidi cijeli citat


Pa imao je 20 viška prošlu sezonu, dakle smršavio je.

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.549
30. listopada 2019. u 20:06

Kawhi ne igra danas

Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
30. listopada 2019. u 20:08

B-2-b

Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
31. listopada 2019. u 00:48

xavier je napisao/la:

 

Kao netko tko (na žalost) puno previše prati Knickse, teško se oteti dojmu da tamo nije uopće problem u nedostatku talenta kako se to najčešće interpretira....

...Općenito su cijelu momčad nakrcali veteranima koji ih ni u snu ne mogu dovesti u playoff nego samo uzimaju minute mlađim igračima i taman će dići momčad koliko je potrebno da ne dobiju top 3 pick nego (opet) tamo negdje 7. ili 8.

Nadam se da su barem dovoljno pametni da su sve te silne veterane doveli kako bi ih za koji mjesec trejdali momčadima kojima nedostaju takvi igrači. Posebno tu mislim na četvorke kojih imaju na bacanje, a ima momčadi kojima definitivno fale (Jazz recimo).

Vidi cijeli citat

Pa to bi bila jedina logicna odluka. Morris, Ellington i Gibson bi trebali biti tradeani za neke pickove ili mladje igrace jos do all-stara. Portis vjerovatno ostaje do kraja godine. mozda i dulje ako ne poludi u medjuvremenu kao obicno.

Ali kao sto smo vec prije ustanovili, Knicksi i logika ne idu bas najbolje zajedno :)

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
31. listopada 2019. u 02:43

labissiere i whiteside imaju valjda u prosjeku IQ isto koliko imaju i slova u prezimenima (zajedno...)

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
31. listopada 2019. u 03:35

156-155...ovo je gore od all star tekme....HOU WAS

pamerd04
pamerd04
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.10.2016.
Poruka: 414
31. listopada 2019. u 03:37

Kakav cirkus u Washingtonu..