NBA 2019-2020

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
01. studenog 2019. u 16:39

Dinko Bilich je napisao/la:

Nuggsi igraju očajno i mogli su imati bez problema još i gori omjer. Inače,nabasa sam na post u kojemu sam ustvrdio da bih se okladio da će Šarić ostvariti bolju karijeru nego Jokara 63

Vidi cijeli citat

Nista cudno. Jedna od najprecjenjenijih ekipa u nba

[uredio muggsy1 - 01. studenog 2019. u 16:39]
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
02. studenog 2019. u 03:50

i Bucksi i Spursi promjenili jednog aktivnog igraca i nit Bender nit Samanic nisu upali... znaci oba si 15. a ne 14. izbor za svoje trenere...bljak....

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
02. studenog 2019. u 04:11

kakva predstava Hezonje 5-7 fg....2-2 ft.... 10 poena bez promasaja u 2Q... znao sam da on to moze.... wow.....

 

 

 

ooo..my bad, malo sam se zabunio to je neki Jazz player sa istim brojem 44.....

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
02. studenog 2019. u 05:09

glupi curry...sve sto je trebo napravit u zadnjih 6.4 sekundi pazit sta radi green i on mu opet u zadnjoj sec. dozvoli otvoreni sut za tri iz coska za OT.....i sad doncic sa razbijenom glavom mora igrat jos 5 extra minuta

[uredio replicant - 02. studenog 2019. u 05:10]
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
02. studenog 2019. u 05:27

replicant je napisao/la:

glupi curry...sve sto je trebo napravit u zadnjih 6.4 sekundi pazit sta radi green i on mu opet u zadnjoj sec. dozvoli otvoreni sut za tri iz coska za OT.....i sad doncic sa razbijenom glavom mora igrat jos 5 extra minuta

Vidi cijeli citat

Nije curry kriv sto ga howard drzi. To je trebao biti faul i game over 

"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
02. studenog 2019. u 05:47

Nije Lebron jos za baciti13 Kakva utakmica67

Luka odigrao odlicno ali drago mi je da je izgubio..20

Lakersi pokazali moc u produzetku. Mozda prestane ESPN preseravanje o podcjenjivanju ove ekipe jer ispadaju glupi iz dana u dan. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
02. studenog 2019. u 10:10

Amaterski su Mavsi odigrali zadnju obranu.

Strašno nešto.

 

nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
02. studenog 2019. u 10:12

Mavsi općenito imaju propuh obranu pogotovo na vanjskim pozicijama. Nema tu dobrog defanzivca. 

MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.629
02. studenog 2019. u 10:22

KING je još uvijek  KING, a LUKA je europski KING!! Nikakav grčki napuhanko, Latvijska prevara i ostali bakrači mu nisu ravni! Top utakmica!!!

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
02. studenog 2019. u 11:47

nicaze je napisao/la:

Mavsi općenito imaju propuh obranu pogotovo na vanjskim pozicijama. Nema tu dobrog defanzivca. 

Vidi cijeli citat


Ovo sinoć nema veze s dobrim ili lošim defanzivcima. Treneri su krivi. Mogli su se obraniti na barem tri načina.

Kao prvo, trebali su igrat čovjeka. Što je to Maxi Kleber radio u reketu? Pa pobogu, imaju tri razlike na cca 7 sekundi. Neka zabije, ko ga jebe.

Sve što trebaju napraviti je ne dozvoliti šut za 3, ili koš i dodatno. Nema tog euroligaškog trenera koji bi dopustio ovakav poraz.

  • Najnovije
  • Najčitanije