NBA 2019-2020

nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
16. studenog 2019. u 04:10

Ja Morant je kasno 1999 god. Nije još ni blizu svoje fizičke i mentalne zrelosti.

Strašan igrač u najavi

[uredio nicaze - 16. studenog 2019. u 04:29]
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
16. studenog 2019. u 04:47

Wow ....selfish Mitchell lost another game.....

gavroche
gavroche
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.06.2017.
Poruka: 465
16. studenog 2019. u 11:51

Kralj rešio dvoje bratje jednim udarcem 47

 

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
16. studenog 2019. u 15:41

Morant nedavno napunio 20 godina, igra fantasticno.

 

Hornetsi su i dalje ni tamo ni 'vamo ali su bar prva dunkerska ekipa lige sa Monkom i Bridesom, u prosjeku 3 od 10 akcija u TOP 10. PJ W ashington bi mogao biti krađa.

 

Dwight igra produktivnu kosarku... prvi put jos od Orlanda?

 

Orlando je najnegledljivija ekipa lige, možda Pistonsi?

 

Kyrie i nije šampion bez LeBrona... vec poznato, dosta slabo igraju ovi Netsi a ima tu kvalitete za siguran playoff na ovakom istoku, i bez KD-a.

 

Davis igra fantasticnu obranu, u rangu Hakima.

 

Clippersi na 60% angazmana za razliku od Lakersa.

 

Veliki ugovor za Browna ali on je na 20 vrlo produktivnih koseva dok je opjevani Tatum uz losiju obranu i jeddnako losu kreaciju ispod 40% suta.

 

Conley se jos nije snasao, trebat ce vremens da se presalta sa Marca na Gobera.

 

Heat rutinski rijesava slabije momcadi, Herro odlican.

 

Jokic je trenutno najmasniji igrac u ligi 

[uredio Sotonin sluga - 16. studenog 2019. u 15:43]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.07.2015.
Poruka: 2.360
17. studenog 2019. u 02:20

a tko ti je to dao minus na kvalitetnim opservacijama bogat post? ja tipujem na Bojdu!

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
17. studenog 2019. u 06:40

George krenuo u sezonu ko lud......70 poena u prve dvije tekme....60

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
17. studenog 2019. u 06:44

peti i sesti faul Zupcu su oba ziva smijurija...wow....bas mu ne daju ni trener ni suci da malo podeblja statistiku kad je tekma odlucena....

Soup nazi
Soup nazi
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2019.
Poruka: 746
17. studenog 2019. u 08:13

replicant je napisao/la:

George krenuo u sezonu ko lud......70 poena u prve dvije tekme....60

Vidi cijeli citat


U prvoj 24 min u ovoj 20min respect, bitno da je Harden ispalio 22 trice

ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
17. studenog 2019. u 13:19

replicant je napisao/la:

George krenuo u sezonu ko lud......70 poena u prve dvije tekme....60

Vidi cijeli citat

I direktan krivac za poraz u prvoj. No hajde, tek se vratio pa ćemo mu progledati kroz prste.

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
17. studenog 2019. u 23:55

Haha zaplesala je lopta po obrucu i izasla van na sutu za pobjedu bostona

  • Najnovije
  • Najčitanije