Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.697
29. svibnja 2023. u 12:05

Drugi nositelj igra sedmu doma protiv osmog nositelja. Ako se sada nakon točno 150 pokušaja ne dogodi taj prvi 0-3 preokret u povijesti - realno vjerojatno neće nikada.

Boston ipak nije bez pritiska, do sada su bili al sad svi očekuju preokret. Osobno očekujem Tatumovih standardnih 8-26 uz pobjedu Bostona.

Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.593
29. svibnja 2023. u 17:31

No, Tatum je ponajbolji igrač ikad u eliminacijskim!

Sve je moguće, bez floskule. Kemo, to su sve bile realne procjene. No fala k, valja da bude i nepredviđenih ishoda

Luckasti
Luckasti
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 4.233
29. svibnja 2023. u 20:46

Očekivao sam, a to se vidi po porukama, Miami u 6. No vidjeli smo svi, kako se gubi utakmica 0.1 desetnku do kraja. I ova sedma je, po meni, otprilike, kao i bacanje novčića, neovisno o 6 prethodnih bacanja i ovo sedmo "bacanje" mi je 50:50? Jer domaći teren može biti prednost i teret, obje ekipe imaju dvije u gostima i jednu doma pobjedu... a u konačnici nek pobjedi bolji

idemo do kraja
nicaze
nicaze
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.136
30. svibnja 2023. u 02:59

Boston u prvoj odigrao očajno. Općenito losa kosarka.

[uredio nicaze - 30. svibnja 2023. u 03:00]
Mehmet Scholl
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 2.843
30. svibnja 2023. u 03:28

Bos 41- 52 HT

Miami za klasu bolji za sada. Adebayo 3 foula, bez veze mu ovaj zadnji sudili, prije toga je bio foul na njemu i onda mu sude lagani blok foul u napadu. Spoelstra ga vadi van i prelazi na small ball, Boston spusta sa -15 na -8, ali neda Jimmy i vraca to na -11. Dojam je da je Boston jis i dobro prosao u prvom poluvremenu.

nicaze
nicaze

Kao da gledam ABA 2, oba tima su baš losa. Zapad je daleko jači.

Lumb3rjack
Lumb3rjack
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2021.
Poruka: 765
30. svibnja 2023. u 03:31

Vidi se da je veliki ulog, a i Tatum ne izgleda dobro.

Prve tri utakmice sam gledao live i sve tri dobio Heat. Razmišljam da idem spavati jer je - 11 na poluvremenu. Izgleda da ako sam ja budan Kelti gube 😂

30. svibnja 2023. u 03:48

nicaze je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Kolega prestrog si..

Do or die utakmica..

Bostonu (Tatumu i Brownu) za sada pune gaće od straha, stignu se jos dići iz pepela, iako kapetan Jimmy izgleda neumoljivo. Adebayo u obrani je ključ, ne smije skupljat foule jer im drzi cijeli reket vrhunski.

[uredio Mehmet Scholl - 30. svibnja 2023. u 03:49]