Mali dioničar
Pristupio: 15.09.2013.
Poruka: 6.863
23. travnja 2024. u 07:29

Čari PO kosarke su u tome sto ti ni sut za 3p od 44% u gostima ne garantuje pobjedu.

Denver je okrenuo skoro 20 razlike, sa procentom za 3p od 23%. Imaju u sebi srce sampiona.

Brutalna kosarka. PO NBA je pet dimenzija iznad svih takmicenja zajedno u kosarci. Uživanje.

[uredio Bojdo - 23. travnja 2024. u 07:30]
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Blast
Blast
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2018.
Poruka: 1.965
23. travnja 2024. u 07:41

Horry, Rondo, Jamal...igrači koji igraju pod pritiskom na drugoj razini.

Ne znam dali je ikad one-two punch bio tako clutch kao Jokić i Jamal. Da baš oba glavna igrača tako igraju pod pritiskom

PatnjeMladogWerdera
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 2.853
23. travnja 2024. u 08:25

Bojdo je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Okrenuli su samo zato jer James ima 40 godina... da je 7-8 godina mlađi dobio bi ih i sa ovako usranim Davisom, točno se vidi i ovaj i prošli playoff kad James padne fizički da ih slome, što je i normalno, nenormalno bi bilo da ih starac sam pobjedi

spezial
spezial
Pristupio: 25.03.2023.
Poruka: 1.035
23. travnja 2024. u 09:05

po meni kljucan trenutak utakmice na 1:02 prije kraja i plus dva za lakerse. suci su svirali nepostojeći faul za denver. po meni je ono bila vrhunska clutch obrana jamesa.

murray zabija dva slobodna, a tribalo je biti plus dva za lakerse i napad.

kasnije je murray objasnio, ali mozda nije ni triba biti u mogućnosti da se proslavi.

23. travnja 2024. u 09:42

Lakersi ponovno blizu ali nikako da naprave taj iskorak.....teško će se psihički vratiti nakon ovog

In plerisque rebus mediocritas optima est
Mehmet Scholl
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 2.645
23. travnja 2024. u 11:00

Nevjerojatne oscilacije Davisa, u prvim poluvremenima kao Kareem, u drugom ga nema i skriva se...

+/- = 1st half: +18; 2nd half: -30

Šut: 1st half: 18-of-23 (!!!), 2nd half: 8-of-19

Skokovi: 1st half: 13 rebounds; 2nd half: 12 rebounds (pretty even!)

On-court defensive rating: 1st half: 104.6; 2nd half: 132.5

[uredio Mehmet Scholl - 23. travnja 2024. u 11:01]
23. travnja 2024. u 11:06

Vjerojatno je nespreman. Sa takvim staklenim tijelom ne možeš raditi da kondicijski budeš životinja kakav bi trebao biti. Do ove sezone se redovno ozljeđivao, ove je odigrao rekordan broj utakmica.

smanjen intenzitet = smanjenje opterećenja tijela = smanjena učinkovitost u zahtjevnim kondicijskim uvjetima

23. travnja 2024. u 11:08

Ja bi probao bez njega igrati prvo poluvrijeme, držati egal što je duže moguće i da svjež igra drugo poluvrijeme

Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.311
23. travnja 2024. u 13:28

Moram ponoviti što ste propustili istaknuti. Mike Malone je promjenom match upova potpuno izbacio iz ritma napad LAL. KCP na Brona, Gordon na AD(Jokića je izbušio), Joker na indisponiranog Hachimuru.

U zadnjoj četvrtini AD se ohladio, a to je djelovalo da u obrani nije bio svoj, Nikola se razgoropadi, a obrana obruča nepostojeća. Panika zavladala kod Hamovog sastava, no kad je James konačno ispogađao niz vanserijskih šta trica šta teških dvojku plus Reaves midrange, trebalo je biti dostatno.

Jamal Murray odlično branjen od Reavesa, 12-40 gađao kroz prvih 7 četvrtina serije, Russell 6 trica za poluvrijeme, DEN promašuje trice u seriji, no ofanzivni skok opet im je omogućavao nove posjede.

Sve je vodilo da se prekine 9 pobjeda DEN zaredom nad LAL, isto kao i NYK Phila i 9-0 u ovih par dana prve runde, no čudesni scenariji nastavljaju niz. Sudačke kontroverze uvijek postoje, no jednostavno šampione pobijediti tamo, ne smiješ izazivati vraga kad si načinio 98 posto zadaće. Žao mi je jer je Bron bio junak u clutchu, junačina, a sad to nitko ne spominje i čak se on ističe ko razlog poraza šta je totalni bullshit