Milsap je promašena investicija u rangu onih socijalističkih fabrika.Dati 30 miliona godišnje takvom tipu,odreći se Galinarija da se rastereti seleri kap a čovjek imao duplo manju platu od Milsapa ,držati Farida na klupi a sve zbog Milsapa i tome dodati trenera koji je loš i pušta divljanje bekova.Recept za propuštanje plej ofa.
25pts, 8rb, 5ast, 1bl

Odlican u pobjedi u gostima protiv Wizdardsa.

Igrali su bez Harrisa.  Millsap opet užasan. Ne mogu da vjerujem da je ovako los .
Sreća, pa su Jokica pratili Murray i Barton.

Ovaj put im je odbrana ličila na nesto. Odlicna komunikacija i preuzimanja, Wizdardsi su morali uzimati mnogo teskih suteva.

Čeka ih jos teskih gostovanja na Istoku.

[uredio Bojdo - 24. ožujka 2018. u 02:41]
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Bojdo
Bojdo
02. travnja 2018. u 10:05
35pts, 13rb, 5ast, 3bl

Ludacka utakmica, puna preokreta. Malone se trudio da izgubi, ali igrači nisu dali.

Imaju sansu , imaju najteži raspored i sve moraju dobiti do kraja , dvije igraju sa Min. koji su im glavni konkurenti. NO takodje im bjezi jednu pobjedu, bice zanimljivo do kraja.
[uredio Bojdo - 02. travnja 2018. u 10:33]
Bojdo
Bojdo
04. travnja 2018. u 05:46
Protiv Indiana Pacers

30pts, 6rb, 7ast

Treba napoenuti da je Millsap digao formu, igra dobro prvenstveno u odbrani, a i u napadu to djeluje bolje.

Losa vijest je sto vjerovatno Harrisa nema do kraja regularne sezone.
[uredio Bojdo - 04. travnja 2018. u 06:00]
04. travnja 2018. u 08:55
Bojdo je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Bojdo ako Denver uđe u plej of da častiš  Na zapadu je neviđena ludara.Šteta za Denver što nema Herisa.Ja mislim da je ovaj Denverov finiš ipak došao malo kasno.Plej of su izgubili porazima od  smiješnih protivnika.

Bojdo
Bojdo
06. travnja 2018. u 14:48
16 pts, 14rb, 9ast

Iako netipično za njega,nije bio rapsolozen u sutu,ali opet je bio kratak samo jednu asistenciju za TD.

Očekivano, napeta utakmica, puna nervoze i sa jedne i sa druge strane. Ključnu rolu imao je Devin Harris kada je serijom trojki u trećoj četvrtini preokrenuo mec u Denverovu korist, medjutim, nekoliko minuta prije kraja Minesota se vratila i povela sa jedan razlike, ali je Denver uspio nekoko da vrati vodstvo, a na kraju je Jokic iz ofanzivnog skoka " ovjerio " utakmicu .

Nada i dalje postoji, slijedi teško gostovanje kod Clippersa i onda kod kuće Portland. Zatim teško gostovnje kod Minesote (bilo bi idelano kad bi prije tog gostovanja obezbjedili playoff)

[uredio Bojdo - 06. travnja 2018. u 15:00]
Pristupio: 19.08.2015.
Poruka: 1.928
06. travnja 2018. u 17:36
Towns ga je po obicaju brutalno izdominirao. On jednostavno nema sto traziti protiv ozbiljnih centara. Startni centar losije ekipe da, ako mu se igra prilagodi u potpunosti, a eventualno u srednjoj PO-ekipi moze odigrati 5-10 minuta po susretu.
Bojdo
Bojdo
06. travnja 2018. u 18:22
Towns dao 12 poena Jokicu, čovjek nije gledao utakmicu. Jokic njemu 16.

Roberto kontra svijeta, ogrezao u sopstvenoj mržnju. Sa Robertovim opservacijama, se ne slažu ESPN novinari, novinari sa Belachereport, kao ni stručnjaci i bivski igrači koji gostuju na ESPN.

Roberto, anonimni forumas ako kaže tako, onda je to sigurno, jer on je priznat u svijetu kosarke za razliku od pomenutih persona.
[uredio Bojdo - 06. travnja 2018. u 18:24]