Olimpijski košarkaški turnir - Pariz 2024

Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 4.027
22. srpnja 2024. u 10:08

Evo da pokenemo temu za Olimpijski turnir sa 12 odabranih sa svih kontinenata. Zadnje pripremne tekme se igraju danas, pa osim SAD-a koji bi trebali uzeti ZLATO, tko su favoriti za srebro i broncu?

22. srpnja 2024. u 10:12

Večeras treba popratiti generalku između Srbije i Grčke. Biti će to pravi test za obje reprezentacije  ali prvenstveno za Srbiju koji (za razliku od Grčke) nisu imali toliko prilike loviti natjecateljsku formu i to u punom sastavu.

[uredio Jotojoto - 22. srpnja 2024. u 10:12]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Luckasti
Luckasti
22. srpnja 2024. u 10:19

Za mene je Južni Sudan totalno otkriće, a naš komentator me dodatno educirao da imaju igrače koji su igrali ABA i ABA2 ligu. Protiv SAD-a su 2 i pol četvrtine bili u vodstvu (SAD napravio 18:0 i preokrenuo). I slažem se da će Srbija-Grčka biti praa tekma pred punom Arenom.

stric z goric
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.01.2024.
Poruka: 95
22. srpnja 2024. u 10:21

srbi su puno kvalitetnija ekipa od Grčke, mi uzdižemo Grčku, kako bi opravdali ili minorilizirali neodlazak na OI. Dobro je kad se ekipa u HKS u i u porazu pronađe zadovoljstvo, a ovaj poraz od Grčke dočekan je s više veselja nego neke pobjede.

Bojdo
Bojdo
Mali dioničar
Pristupio: 15.09.2013.
Poruka: 7.001

Koliko su na kraju Grci imali procentualno sut za 3P proitiv Hr?

Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.

Vidi cijeli citat

Zapravo, kad vidim ovakve bisere onda bolje neka ostane tema ovdje, da ne spamate tamo s pizdarijama..

22. srpnja 2024. u 11:56

Sa Steve Kerrom na klupi, zlato za USA će biti iznenađenje...

Luckasti
Luckasti
22. srpnja 2024. u 11:58

Nisam gledao zadnjih 5 minuta protiv Južnog Sudana, no samo +1 daje ti za pravo da je ova repka USA-a loše vođena, jer svki od igrača USA-a bi trebao biti barem za duplo bolji od igrača Južnog Sudana?