1/2 LN, Nizozemska-Hrvatska 2:4

123
...
252627
...
808182
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.309
14. lipnja 2023. u 21:45

Ako dobro vidim po izlasku iz tunela, promjena nema

kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.463
14. lipnja 2023. u 21:46

Ma najveci problem Pašalić kao slon u trgovini porculana...sa njim desna strana mrtva covjek na toj poziciji izgleda kao da nikada nije igrao nogomet 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.403
14. lipnja 2023. u 21:46

Kinez-i-olog je napisao/la:

Švaba Miškovac je napisao/la:

Sutalo je odlican, Vida odavno za mirovinu

 

Nije niti slucajno da Perisic Vida imaju lose ocjene, lijeva strana obrane promasena

Vidi cijeli citat


šutalo (stoper) ima 3 skoka, izgubljena sva 3

"odlican"

Vidi cijeli citat

Dosadan si više, daj još pet puta to ponovi. Šutalo drži obranu jedini.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.640
14. lipnja 2023. u 21:46

Nista Nizozemska nije posebno odigrala i unatoc losem poluvremenu i dalje smo debelo u utakmici. Ajmooooo

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.831
14. lipnja 2023. u 21:47

Saša Lugonjić uživo iz bunkera

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.188
14. lipnja 2023. u 21:47

Z@gi je napisao/la:

RedJohn je napisao/la:

Daliću još nije kasno..

Petković u špicu da prebacimo težište igre i Krama na krilo za lagani preokret. 

Vidi cijeli citat

Ovo.

Vidi cijeli citat


bilo bi bolje livaja u spicu a krama na krilo ali kad ga nema petko je dobar iako bi dao šansu Belji čisto jer imam osjećak da će uradit nešto

[uredio Split1912 - 14. lipnja 2023. u 21:47]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
14. lipnja 2023. u 21:47

jbt, ovaj komentira iz '41.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
14. lipnja 2023. u 21:47

raprock je napisao/la:

Ako dobro vidim po izlasku iz tunela, promjena nema

Vidi cijeli citat

Očekivano. "Prerano" je za minjat

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.954
14. lipnja 2023. u 21:47

Jel ovo komentator na mobilnoj vezi kao Božo u dobra stvara vremena. :)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
14. lipnja 2023. u 21:48

Bez promjena 

 

Ali vjerujem Dalicu

123
...
252627
...
808182
  • Najnovije
  • Najčitanije