15. lipnja 2023. u 07:39

Veliki Zlatko Dalić

Sjajni Bruno Petković

Ostali standardno dobri

Protiv Španjolske ćemo oba poluvremena morati dobro odigrati i popraviti stajanje na terenu.

"U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa kojima se može objasniti veličina Hajduka. Hajduk je ne samo vječan, Hajduk je neuništiv!"

15. lipnja 2023. u 08:28

Ludnica i apsolutno nezaboravna večer na tribinama 🇭🇷🇭🇷🇭🇷, hvala ti @NE-KO na kartama 🙌🍺

Ubili smo ih i na terenu, igračima kapa do poda od prvog do zadnjeg, - LM10 šta reći za njega da nije već rečeno..

BPAM
BPAM
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 2.162
15. lipnja 2023. u 08:37

Vidim puno komenatara o komentatoru Lugonjiću, zbilja je bio očajan.

Al zar nitko od vas nema SportKlub? Utakmicu su na SK1 radili Željko Vela i Ivan Hodoba u paru i bilo je top, ja sam tamo gledao.

kraajki
kraajki
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.471
15. lipnja 2023. u 08:50

Zamisli kad ti netko dosudi dva čista penala bez VAR-a i opet uspije odsuditi ko kurac, nevjerojatno hahahaha. Čestitke svim igračima i izborniku, kao i svi mislim da posebno treba istaknuti Modrića i Petkovića, oni su bili prevaga na terenu i oni koji su nam donijeli finale. Neopisivo mi je drago da su drugi gol isporučili upravo Ivanušec i Pašalić, baš su bili slabi prvo poluvrijeme i nije im išlo ali su ginili kao da je zadnji dan života. Krunicu ili dvije izmoliti sada da nam Italija dođe u nedjelju, protiv njih smo favoriti, protiv Španjolske nažalost nismo. Ponovit ću rečenicu od prije nekoliko dana: Iskreno se nadam da će u napadu igrati napadač. Ako Petković ne može više od 60-70 minuta imaš Belju i Musu i to je to.