1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 2023-24

Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
13. travnja 2024. u 18:31

Je se ovo upravo Čop tako naivno očito očistio kartona za Dinamo da je i njemu bilo neugodno?

[uredio Vrboska - 13. travnja 2024. u 18:35]
To be or not to be
To be or not to be
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2023.
Poruka: 291
13. travnja 2024. u 18:39

Vrboska je napisao/la:

Je se ovo upravo Čop tako naivno očito očistio kartona za Dinamo da je i njemu bilo neugodno?

Vidi cijeli citat


Bio je koeficijent 1.01 da će dobit 3 žuti danas

KikiRiki23
KikiRiki23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.04.2023.
Poruka: 2.753
13. travnja 2024. u 19:18

Pod hitno uvest kvalifikacije za 9. u HNL-u (znan da idu od sezone 26/27 oli 27/28, kako god). Ovo je više sramota za gledat...

Šalovi se dižu crno-narančastih boja, Šibeniče ti si vječna ljubav moja
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
14. travnja 2024. u 00:39

To be or not to be je napisao/la:

Vrboska je napisao/la:

Je se ovo upravo Čop tako naivno očito očistio kartona za Dinamo da je i njemu bilo neugodno?

Vidi cijeli citat


Bio je koeficijent 1.01 da će dobit 3 žuti danas

Vidi cijeli citat

Ma kakav Čop...Dinamo će riješiti - Canjuga.

chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
14. travnja 2024. u 07:09

Čop radi uslugu dinamu, kao što je napravio uslugu hatrickom protiv tog istog dinama. Paranoja time🙃

http://ilovecocktails.si/
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
14. travnja 2024. u 09:06

ne kužiš, sad mu je plaćeno na vrijeme da se makne

vojnik_kluba1989
vojnik_kluba1989
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.02.2021.
Poruka: 379
14. travnja 2024. u 09:09

KikiRiki23 je napisao/la:

Pod hitno uvest kvalifikacije za 9. u HNL-u (znan da idu od sezone 26/27 oli 27/28, kako god). Ovo je više sramota za gledat...

Vidi cijeli citat


Revolucionarna ideja.

Idemo usred lipnja gledati kako prvoligaš napucava drugoligaša.

Provjeri malo koliko puta se dogodilo da drugoligaš pobjedi.

Uostalom gdje su ti klubovi kandidati? Pa trenutno ih imamo 9 u ligi.

SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.148
14. travnja 2024. u 09:22

vojnik_kluba1989 je napisao/la:

Revolucionarna ideja.

Idemo usred lipnja gledati kako prvoligaš napucava drugoligaša.

Vidi cijeli citat

Niti ti, niti bilo tko durgi, nema obavezu gledati te utakmice. S druge strane, igrači, u ovom trenutku 4 kluba, bi ju definitivno htjeli izbječi, ali su oni uglavnom već negdje drugdje u mislima. 

Majstor smora
Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
14. travnja 2024. u 09:29

chercc je napisao/la:

Čop radi uslugu dinamu, kao što je napravio uslugu hatrickom protiv tog istog dinama. Paranoja time🙃

Vidi cijeli citat

Pogledaj kako i kada je dobio karton. 

telekineza
telekineza
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2011.
Poruka: 2.205
14. travnja 2024. u 09:38

Ne znam zašto se uopće raspravljate. Činjenica je da ako Dinamo osvoji naslov da će to od svih koji nisu navijači Dinama biti proglašeno nezasluženo, kupljeno, uz pomoć sudaca, protivnički igrači im se izmiću da zabijaju golove jer je nemoguće da bi inače ikog pobjedili i da je sve pošteno bi vjerojatno ispali iz lige ili bi bili maksimalno 6. Jedino ne znam što su svi čekali do zadnjih 7-8 kola.

  • Najnovije
  • Najčitanije