1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 24/25.

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.935
22. veljače 2025. u 15:54

Bellygunner je napisao/la:

Kakvi uvod Cmrečnjaka u utakmicu 👏

Vidi cijeli citat


Što je rekao, nisam stigao na početak?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
22. veljače 2025. u 15:54

Što se događa s Osijekom?

Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.665
22. veljače 2025. u 15:57

Nakon ozlijede Matkovića Osijek više nije imao realne šanse

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
Bile_beštije
Bile_beštije
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.07.2024.
Poruka: 181
22. veljače 2025. u 15:58

idemo je napisao/la:

Što se događa s Osijekom?

Vidi cijeli citat

Naletili su na goropadni Hajduk 🤭🤭

Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2020.
Poruka: 504
22. veljače 2025. u 15:58

Ko je očekivao neku velebnu igru Osijeka taj pojma nema,ovo je njihova realnost,nadam se samo još koji gol u mreži Malenice

"Malo jači od kisele vode"
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.131
22. veljače 2025. u 15:59

Baš se poklopilo jako dobro poluvrijeme Hajduka i jako loše poluvrijeme Osijeka. Coppitelli vrlo vjerojatno bivši ako bude uvjerljiv poraz.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
PlaviKarton
PlaviKarton
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2021.
Poruka: 1.056
22. veljače 2025. u 16:00

kraajki je napisao/la:

Baš se poklopilo jako dobro poluvrijeme Hajduka i jako loše poluvrijeme Osijeka. Coppitelli vrlo vjerojatno bivši ako bude uvjerljiv poraz.

Vidi cijeli citat

Da zavrsi 3:2 on je bivsi

22.11.-21.12 + disi bia?
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
22. veljače 2025. u 16:02

Bile_beštije je napisao/la:

idemo je napisao/la:

Što se događa s Osijekom?

Vidi cijeli citat

Naletili su na goropadni Hajduk 🤭🤭

Vidi cijeli citat

Ne znam baš...tri udarca, tri gola. Osijek je sterilan naprijed, a rupa natrag.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.616
22. veljače 2025. u 16:16

Raul2000 je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Kakvi uvod Cmrečnjaka u utakmicu 👏

Vidi cijeli citat


Što je rekao, nisam stigao na početak?

Vidi cijeli citat

Cilih 2,3 minute vrhunskog uvoda. Nadan se da će bit na sažecima ili uvati snimku.

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.959
22. veljače 2025. u 16:45

Sa ovih 3-0 jedan Talijan se spasio a drugo očito leti.

  • Najnovije
  • Najčitanije