1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 25/26.

Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.179
16. kolovoza 2025. u 15:51

Ja sam iskreno mislio da će Tomić biti i bolji nego Garcia jer mi je ostao u sjećanju kao vrhunski napadački trener, ali ova tri kola Istra izgleda kao da je vodi Đalović koji ne zna posložiti obranu. Igra se vodi dijagnoalnim dugim loptama od stopera, to je plan br. 1, br. 2 i br. 3. A obrambeno je stalno panika.

 

Baš sam razočaran jer sam ih vidio visoko, po meni na svim pozicijama osim golmana i bekova imaju jako dobre igrače.

To ne znači da Tomić treba dobiti otkaz, nego da je ovo što su zasad prikazali teško sranje. I eto ne mogu kritizirati Bjelanovića kad bi i ja donio istu odluku.

Istraforever
Istraforever
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2018.
Poruka: 1.995
16. kolovoza 2025. u 17:42

M96 je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Fascinantno da netko zaziva otkaz tomicu nakon tri kola...

Vidi cijeli citat


Pogodili su kad su najurili Karoglana nakon 3 kola. Al mislim da Tomić ipak zaslužuje malo veći respekt.

Vidi cijeli citat


Bolje bi im bilo da su uzeli opet nekog spanjolca koji gaji slican stil nogometa ko Garcia. Ovako im vjerojatno slijedi grcevita borba za njihovo standardno 9.mjesto

Vidi cijeli citat

Ne bi se složio s tobom.Momčad u kojoj igraju Marešić, Koski, Radošević, Maurić, Lončar, Lawal, Rozić, Prevljak vrijedi puno više od devetog mjesta.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.210
16. kolovoza 2025. u 18:18

Cijelih 5 minuta ovaj put utakmica kasni, fino 😂

[uredio zrinkec - 16. kolovoza 2025. u 18:18]
Brooklyn
Brooklyn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2016.
Poruka: 3.280
16. kolovoza 2025. u 18:26

Wooow koji hara kiri potez Diopa, ubio čovjeka 

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
16. kolovoza 2025. u 19:36

S obzirom na odlazak više od 20 igrača Gorica je meni zasad ugodno iznenađenje.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
16. kolovoza 2025. u 19:40

Ipak nisu pijani Zagorci 🙏

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Spectator
Spectator
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.07.2023.
Poruka: 232
16. kolovoza 2025. u 19:54

Lokomotiva ima jako tanak kadar ove sezone

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.348
16. kolovoza 2025. u 19:58

tiranija turopoljske tiki-take ;-)

[uredio narada108 - 16. kolovoza 2025. u 20:16]
osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
16. kolovoza 2025. u 20:14

Nitko ne komentira gol Ercega? 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.348
16. kolovoza 2025. u 20:15

osijek_u_srcu je napisao/la:

Nitko ne komentira gol Ercega? 

Vidi cijeli citat

kad ima svoj dan, onda je u njemu uvijek neki euro-potez...a kad ne...onda crveni

  • Najnovije
  • Najčitanije