Vrboska je napisao/la:
AceRimmer je napisao/la:
Vau, kakva glupost od penala. Ako je ovo po pravilima, pravila treba mijenjati. Dosuđivanje penala u potpuno bezazlenim situacijama po gol mora prestati.
Vidi cijeli citat
A kako ćeš odredit da faul unutar 16 metara nije faul jer je bezazlena situacija?
Vidi cijeli citat
Kao što se, primjerice, određuje utjecaj na igru igrača koji je bio u zaleđu, a nije igrao loptom ili namjera kod nekih prekršaja. Ponekad ne možeš imati objektivna pravila za sve, već sudac mora upotrijebiti subjektivnu prosudbu.
Prema mojem mišljenju, ako nije riječ o ''100-postotnoj prilici'', penal ne bi trebalo dosuditi.
[uredio AceRimmer - 23. studenog 2025. u 16:55]