ante je napisao/la:
prazne tribine u hrvatskoj imaju svi. osim karlovca. :-)
ali nemožeš samo gledat domaćine, pa u svakoj tekmi je netko i gost! pa recimo tekmu din - ri smiju pogledat bar riječani na tv a da ne ispadnu nenavijači. a dinamo je i specifičan, kao i hajduk, jer imaju navijače po cijeloj hrvatskoj, i nije lako svaki put potegnut npr 200km na tekmu. idem sad navijat pred tv-om.
Vidi cijeli citat
najpraznije tribine imaju ZG klubovi koji su sramota u HR što se tiče gledatelja...i što ima veze što ima navijače izvan grada??? šta u ZG nitko ne navija za Dinamo??? o čemu ti pričaš??? i nadalje ako Pula ima 2.000 prosjek gledatelja a Karlovac 4.000 gledatelja, Dinamo bi trebao imati preko 30.000 po odnosu broj stanovnika....