zokabrziodmetka je napisao/la:
https://telesport.telegram.hr/analize/sutalo-citac/
Clanak o najboljen stoperu lige u ovoj sezoni.
Jedno od kljucnih stvari stabilizacije je siguro prilazak na tri stopera, ali Sutalo je svakako pokaza najvise od svih stopera i bija bi vjerojatno najbolji da su nastavili igrat u 4 jer je najsvestraniji.
Gol Osijeka za mene nije nikakav kiks nego utjecaj Nenada na situaciju u zadnjin momentima utakmice. 😊
Sutalo stoji tocno di triba stat i konstantno skenira di je Mance. Da je Mance krenija put kornera, Sutalo bi ga lagano pokrija, a isto bi bilo da je krenija iza Sutala. Madjar je posla balun tocno di je moga proc i mozda je moga to odma izbit, al nije lako jer je bija ostar, a kod odbijanca je ric samo o nesrici.
Dobar je Sutalo. Ali cini mi se da on ide ovo ljeto, tako da je to manje dobro.
Sutalo je ipak dokaz da nam Dinamo II ili posudjivanje svih u Lokomotivu ne treba. Onaj tko zna se bude izborio u bilo kojem klubu HNL-a.