zokabrziodmetka je napisao/la:
Vahirua je napisao/la:
Ajde ajde, sada svak svakome može vaditi izjave ili postove otprije pa lipit ode.
Da se malo pročačka po vašoj temi, srušilo bi forum valjda.
Sad smo svi puno pametni
Vidi cijeli citat
Na racun nijednog kluba se nije niti priblizno arcilo ka na racun nasega.
O tome govori dovoljno cinjenica koliko sve utihne kad prigazimo rijeku, a inace bi bija dernek i sprdacina po forumu.
Vidi cijeli citat
Arči se po svakome, a da ne kažen kako strani klubovi to rade između sebe.
Hajduk je najpraćeniji pa normalno da je najveća "fora" njih nagazit.
Popularnost kojom se dičite nosi i drugu stranu priče, pa nemojte uvik žrtvu radit od sebe
[uredio Vahirua - 09. svibnja 2022. u 09:49]