20. ožujka 2022. u 16:55

StrilaNebeska je napisao/la:

Da 3 minute... Ma sviraj odma kraj.

Vidi cijeli citat

Bas sam gledao, 40 sekundi u sudackoj nadoknadi trajale izmjene i Zebec u 3:05 svira kraj... zar nije pravilo ako se rade izmjene u sudackoj nadoknadi da se onda vrijeme izmjena nadoknadi... od 36. sekunde nadoknade do 1:20 su trajale izmjene, a ovaj nadoknadi jos 5 sekundi... mada bi ovako ostalo da je produzio i 8 minuta, udarci prema golu 1(0):5(3)

canastra
canastra
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 3.500
20. ožujka 2022. u 16:56

Rekao bi gospon. Blažičko prava promocija HNL-a.

Sva Kopićeva taktika se svodi na šta da Oršić i sreća junačka.

Panon
Panon
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.03.2022.
Poruka: 237
20. ožujka 2022. u 16:57

Kakvo suđenje! Kakva tekma! Čak jedan udarac na gol Dinama, od toga 0 u okvir :)

Belupo baš loš danas.

Bez udarca u okvir. Jadno. Kao Dinamo na Poljudu.

Poljud je drugi dom Dinama. 3 poraza u 10 godina i 20 utakmica. Malo više respekta.

HNS pederi, nogomet ste sjebali!
Pristupio: 24.02.2021.
Poruka: 495

osijek_u_srcu je napisao/la:

nema to nikakve veze, ne treba svaku sekundu brojat, meni je veci problem sto ono uopce nije bilo zaledje igraca Slavena

Stvarno si rijetko dosadan tip

Čuvam za tebe jednu pjesmu što je nikada ne pjevam, vjeruj mi sve bi još za tebe da i nema noći u kojoj titulu ne sanjam...
Poruka: 495
20. ožujka 2022. u 17:00

za onakvu antinogometmu utakmicu na Poljudu ne mozete dobiti ni r od respekta

Statisticki Izet
Pristupio: 21.09.2018.
Poruka: 4.618

Kako Dinamo sa ovim antinogometom misli biti prvak? Do 83. minute imaju 4 udarca na gol od toga 2 u okvir.

Ovo ne pisem da vas vrijedjam ili nekog trollam, ali vi stvarno zivite u nekoj iluziji da Osijek igra ista bolje od ovoga ?

Gorica je prvo poluvrijeme potpuno izdominirala Osijek, drugo malo vi bolji ali nista posebno.

Slaven vas potpuno izdominirao oba poluvremena na pocetku polusezone.

Istra potpuno izjednacena utakmica.

Dinamo ste dobili u senzacionalnoj utakmici bez ijedne prilike s jedne i druge strane do odbijanca krumpira Mancea.

Jedina utakmica koju sam vas gledao, a da ste bar malo nesto odigrali, mada je to bio isto drek, je doma sa Rijekom.

Pritom ne branim Kopica koji je jos jednom pokazao kakav je limit od trenera, vec samo konstatiram da i vi ovu polusezonu igrate blago receno antinogomet.

Sto se same dominacije tice na terenu, zasad je uvjerljivo najbolji Hajduk u utakmicama gdje je pobjedio (izuzev Sibenik vani gdje je bilo gusto i vjerojatno bi bio i remi da Batarelo igra nogomet, a ne balet, rukomet ili stagod) ove manje utakmice. To je cinjenica, koliko god ih ne volio.

Rijeka je isto neke utakmice koje sam pratio bila dobra, dominantna. Ali i njima se svako malo dogodi da u nekoj utakmici nestanu i onda ne da igraju antinogomet, vec ih ovi mali doslovce izdominiraju na terenu kao Dragovoljac proslo kolo.

Križy
Križy

aggag je napisao/la:

Iznosim činjenice.

Morao je po pravilima nadoknaditi barem pola minute, jer su izmjene radjene u sudackoj nadoknadi. Ali kao da Zebec zna pravila nogometne igre pogotovo ako bi one isle u prilog Dinamovim protivnicima. Nije mu prvi puta.

Zalosno je sto on uvijek ima takav kriterij, ali ovo u nadoknadi je samo dokazao tu tezu, sramotno.

[uredio osijek_u_srcu - 20. ožujka 2022. u 17:03]